Автомобільний акумулятор Varta 6СТ-54 SILVER dynamic C30 (554400053)

Всього пропозицій: 28
ціни: 2 642 3 865 грн
Характеристики
Автомобільний акумуляторЄмність: 54 АгРозташування клеми +: праворучПусковий струм EN: 530 АДовжина: 207 ммШирина: 175 ммВисота: 190 мм ... Дивитися усі
Опис
Цей акумулятор випускаються відомою німецькою компанією Varta і призначений для автомобілів з великою кількістю споживачів електроенергії. Він виконані по кальцієвої технології і не мають потреби в обслуговуванні через дуже малої витрати води. Оснащений гратами, виконаними за технологією PowerFrame, що на 66% підвищує стійкість до корозії і на 70% провідність електричного струму в порівнянні зі звичайними акумуляторами. Завдяки цьому має дуже високий ресурс і відмінні пускові показники. Для зручності перенесення оснащується ручкою.
Написати відгук про товар
питання (0)
Термін служби
Зручність використання
Збереження заряду
Сподобалось: Попередній екземпляр цього АКБ відпрацював майже 8 років і от на днях здався.
Не сподобалося: Зтаким терміном експлуатації вони відсутні.
Досвід використання: рік і більше
Попередній екземпляр цього АКБ відпрацював майже 8 років і от на днях здався. Сподіваюсь що його молодий колега не буде відставати від попередника і відпрацює вкладені в нього грощі. З урахуванням ціни і терміну служби це доволі вигідна купівля.
Коментарі (0)
Оцінка товара
Сподобалось: Варта и ток 530 2года гарантии
Не сподобалося: нету
Досвід використання: кілька тижнів
Рекомендую потому что это ван не неизвестная фирма !
Коментарі (0)