Автомобільний акумулятор Varta 6СТ-60 BLUE dynamic D47 (560410054)

Всього пропозицій: 23
ціни: 2 688 3 641 грн
Характеристики
Автомобільний акумуляторЄмність: 60 АгРозташування клеми +: праворучПусковий струм EN: 540 АДовжина: 232 ммШирина: 173 ммВисота: 225 мм ... Дивитися усі
Опис
Цей акумулятор проводиться відомою німецькою фірмою Varta. Використання свинцевого сплаву, легованого сріблом, підвищує пусковий струм і відчутно зменшує наслідки глибокого розряду. Фірмова технологія штампування PowerFrame забезпечує оптимальну електропровідність і не призводить до ослаблення решітки. Лабіринтова кришка з вбудованим полум'ягасником і фільтром захищає від запалення газів і витікання електроліту при нахилі батареї. Батарея оснащена ручкою для перенесення, що підвищує зручність обслуговування. Вона не потребує доливання води і має підвищений ресурс. Це відмінний вибір для автомобілів з великою кількістю енергоспоживачів, а також оснащених системою Start-Stop.
Написати відгук про товар
всі (5)
відгуки (5)
питання (0)
Сподобалось: Витривалий
Не сподобалося: Нема індикатора заряду на банках
Досвід використання: рік і більше
Хороший акумулятор, рекомендую. Користуємось в особистих авто і на робочі купуємо від цього виробника. Вік перших акумуляторів Варта що ми собі ставили наближається до 5 років. На двох машинах що мало їздили і стояли не в гаражі, через 3 роки підсіли але після повного заряджання нормальним зарядним пристроєм немає ніяких проблем вже 2 зиму поспіль. Цей що на фото то один з тих що заряджали. Показники в нормі, заряд після того тримає чудово. Дивіться на термін придатності, строки виробництва не можуть бути давні - ці акумулятори в нормальних магазинах не затримуються, також дивіться де купуєте, бо нормальні торговці цінують товар і покупців, тож зберігання в приміщенні а не на вулиці чи в мафах де все перемерзає.
Фото Автомобільний акумулятор Varta 6СТ-60 BLUE dynamic D47 (560410054) від користувача Ігор
Збереження заряду
Сподобалось: Містить ручки для переносу. Підходить для "японців" Перевірений бренд
Не сподобалося: поки не виявлено
Досвід використання: кілька тижнів
Якщо ви прийняли рішення придбати акумулятор Варта, то вам слід звернути увагу на дату виготовлення батареї, адже це в свою чергу допоможе вашому АКБ послужити довше. А як це зробити дізнаєтеся з відеоогляду. Але я вам нагадаю, що Johnson Controls Power Solutions, а з 2019 Clarios є виробником і інших АКБ на базі акумуляторів Varta, а саме: Bosch, Energizer, Afa, Tenax, Thomas, Safa, BlackMax, Berga, EDCON, GigaWatt, Autopower та інших. Отже повернемося до дати виробництва. Точно не потрібно шукати її в інструкції, що закріплена з однієї із сторін акумулятора. На кожному акумуляторі нанесення даних про дату виготовлення здійснюється лазерним або механічним способом. У серії Varta Silver Dynamic, Blue Dynamic і Black Dynamic дана інформація може бути вказана двома варіантами, що мають одинаковий зміст. Один з них, який складається з понад 10 символів, і другий, який складається з 3-4 символів. У нашому випадку це 3 значний код. Для отримання інформації достатньо знати, як розшифрувати код. В цьому нам допоможе спеціальна таблиця, у якій ми шукаємо нанесений код, в нашому випадку це 273 і як бачимо це 5 місяць 2022 року. Зважаючи на те, що АКБ куплений у вересні, то він практично щойно з виробництва.
Збереження заряду
Сподобалось: низкий саморазряд, не убивается при полном разряде до 0, хороший баланс емкости и пускового тока
Не сподобалося: цена, нет индикации заряда на банках
Досвід використання: рік і більше
Покупал для Мазды 6 скайактив (двигатель 2,5 литра). Проездил на нем два года - проблем вообще не было никаких. В основном заряжал от генератора (режим езды трасса/город 50/50). Каждую зиму подзаряжал от зарядного (т.к. машина долго стояла) для профилактики, но не могу сказать чтоб прям заряд брал очень хорошо - т.е. при простое авто до 2 недель сильно не разряжается. Пару раз разряжал его в 0 - зимой при простое авто больше месяца на улице, после заряжался по времени как на свою номинальную мощность, в работе тоже проблем после этого не было. Необслуживаемый - ничего подливать не надо, следить за уровнем электролита тоже не надо.
Оцінка товара
Сподобалось: Надёжный не обрастает как ИСТА налётом, прочный корпус в морозы не разряжается так чтоб критично, с ним чуствую уверенность
Не сподобалося: за три года не обнаружены
Досвід використання: рік і більше
Как то разрядил его с нерабочим генератором под 0 он постоял 30 мин. без зарядки и снова завёл движок после этого полностью его зарядил в мастерской и вот уже 2 года радует надёжной работой!
Оцінка товара
Сподобалось: В любые морозы машина заводилась с первого раза
Не сподобалося: Не обнаружено
Досвід використання: рік і більше
Нормальная батарейка. Морозы этой зимы пережила без проблем, хоть иногда машина и стояла по 2-3 дня без поездок. При это включался и подогрев сидений, и музыка (с усилком). На последующих стартах двигателя это не сказывалось даже за "минус 20"