Автомобільний акумулятор Westa 6СТ-60 Аз Standard

Всього пропозицій: 2
ціни: 2 100 грн
Характеристики
Автомобільний акумуляторЄмність: 60 АгРозташування клеми +: зліваПусковий струм EN: 600 АДовжина: 242 ммШирина: 175 ммВисота: 175 мм ... Дивитися усі
Опис
Це акумуляторна батарея від дніпропетровської фірми Westa. Вона виконана за технологією Ca / Ca, що виключає необхідність обслуговування і підвищує пусковий струм, зокрема при низьких температурах. Батарея оснащена ручкою для перенесення, що підвищує зручність обслуговування. Це хороший варіант, якщо ви шукаєте якісну батарею для автомобіля, випущеного в пострадянських країнах.
Написати відгук про товар
всі (8)
відгуки (8)
питання (0)
Збереження заряду
Сподобалось: Дуже надійний акумулятор! працює з 2009 - дотепер, періодично доливав воду, довго крутить стартером навіть у люті морози, стояв на ваз 2106 та на skoda fabia. Щоправда не допускав глибокого розряду
Не сподобалося: -
Сподобалось: Срок службы
Не сподобалося: крышка
Досвід використання: рік і більше
Сегодня умер мой лучший друг WESTA 60A 600а пусковым (RIP 2010-30/08/2017), он прожил и прослужил мне с 2010 года и чтобы кто не говорил, а данного аккума, за все время, 3-4 раза точно приходилось реанимировать и тем не менее результат-7 лет. Браво дружище скоро сдам тебя и получу за тебя деньги.
Збереження заряду
Сподобалось: Прослужил 10 лет (раз 5-6 за это время доливал воду)
Не сподобалося: не обнаружил
Збереження заряду
Сподобалось: зручна ручка (не врізається в руку), пробки є, канали для вентиляції (при зарядці не потрібно відкручувати пробки)
Не сподобалося: жаль на 8-му році, після майже 3міс. простою зимою в гаражі перестав тримати заряд)))
Досвід використання: рік і більше
відпрацював 8 років, весь термін тримав зарядку супер, авто заводилось завжди з "пів-оберта" (мітсу лансер) бували випадки коли авто стояло ніч на габаритах - зранку без проблем заводив, або ж цілий день (на природі) грала голосно музика - також без проблем. ніколи не переживав за аккумулятор
Оцінка товара
Сподобалось: Надёжный аккумулятор. Можно заливать водичку. Заводил машину при -20 (машина стояла на улице).
Не сподобалося: Не нашёл.
Досвід використання: кілька годин
Просто отличный аккумулятор. Купил машину уже с этим аккумулятором, сколько он был в ней до меня, я не знаю. Но я отъездил на нём 6 лет. Машина стояла на улице в морозы заводилась без проблем (LADA 2111 1.5). Было дело, что полетел диодный мостик на генераторе, и генератор не заряжал полностью аккумулятор. Так я всю неделю ездил на аккумуляторе, но заряжал его по ночам. К сожалению, он не вечер, сейчас на 7-й год перестаёт держать зарядку.
Оцінка товара
Сподобалось: Работает 2 с чем то года полет нормальный, иногда громко музыку слушаю по 2 часа и без проблем
Не сподобалося: водичка то выкипает
Досвід використання: рік і більше
он оказался обслуживаемым, перед этой зимой долил водички
Оцінка товара
Сподобалось: Хорошо держит заряд Заводил жигулевский двигатель в -25 без проблем Терпелив к халатностям 8)))
Не сподобалося: Тяжелый гад 8(
Досвід використання: рік і більше
Купил в 2006м, эксплуатировался активно, переодически получал глубокие разряды по моей вине, но на удивление успешно из них выбирался. Достаточно резво крутил первые 4 года потом стал уставать. После замены стартера на редукторный крутил движок даже потеряв существенную часть заряда. Погиб этой зимой от очередного глубокого разряда, одна из банок перестала брать заряд. За весь срок эксплуатации обслуживался раза 4. Стойкий и безотказный.
Сподобалось: не помітив
Не сподобалося:
Досвід використання: рік і більше
цей акумулятор купив спочатку мій бать на початку минулої зими, але на 2.0 бензин виявився надто слабким. Потім він віддав мені на 1.9 турбо дизель літом проблем не було, а тепер прийшов "кирдик" тому акумулятору не прослужив і 1 рік, думаю тепер брати бош або варту
Коментарі (1)
17 листопада 2012 р., 22:32
А у меня Westa была 4 года и продал машину.Доливал воду и заряжал при -30-20. С новой машиной купил Varta 60A .Батарею раздуло через 1,5года. При -1 в ноябре не заелась. Зарядил.Неделя прошла.сел опять и выкинул
Відповісти