Газова плита Greta 1470-00-07 (GG 5002 MG 33 (W))

Характеристики
Газова плитаПоверхня: газоваДуховка: газоваРобоча поверхня: емальКількість газових конфорок: 4Кришка: склянаРозміри (ВхШхГ): 85x50x54 см білий ... Дивитися усі
Опис
Компактна кухонна плита Greta 1470-0007 підійде для невеликої кухні. Фасад і корпус Greta 1470-0007 виконаний у трьох кольорах: білому, сірому і коричневому, що розширить ваші можливості та дозволить підібрати максимально оптимальний колір. Механічна система керування значно спрощує експлуатацію газової варильної поверхні та газового духової шафи, гарантуючи цим високий рівень безпеки. Завдяки конфорці з підвищеною потужністю, ви зможете максимально швидко закип'ятити воду в чайнику або воду в каструлі для супу, а за допомогою економічної конфорки ви приготуєте спеціальні страви, що вимагають тривалого знаходження на невеликому вогні. Електропідпалювання конфорок здійснюється за допомогою спеціальної кнопки. Духовка, окрім підсвічування, додатково обладнана термометром, тому готувати з Greta 1470-0007 буде легко.
Написати відгук про товар
Керування
Дизайн
Конструкція і догляд
Функціональність
Сподобалось: Вітчизняний виробник. Приємний дизайн. Дверцята духовки мають два скла та обмежувач, який забезпечує тихе закривання. Порадувала підсвітка духовки. Шкода, що немає електропідпалу духовки, хоча конструкція пальника досить зручна, бо легкодоступна (в старій плиті треба було відкривати кришку и засовувати руку впритул до пальника). В комплекті є глибоке деко та решітка. Варильна поверхня має конфорки різної потужності. Конфорки з електропідпалом за допомогою кнопки. Обирав між чавунними та сталевими решітками, придбав таки зі сталевими і не шкодую - мити просто, решітки рівні, навіть маленький посуд стоїть нормально.
Не сподобалося: Деко, особливо завантажене, не дуже легко заходить по рельефним направляючим. Якщо висувний ящик для посуду сильно завантажити, його починає вести і він злітає з направляючих. На склі дверцят є термоментр, але після декількох нагрівань духовки він постійно показує близко 120 градусів (навіть при холодній духовці). Ручка на дверцятах духовки пуста із внутрішної сторони, тому братися за неї не дуже приємно, ну і у внутрішній частині накопичується бруд з часом. Повний оберт ручки регулювання вмикає мінімальний вогонь. Як на мене, він трохи завеликий, але це моє суб'єктивне враження. Іноді з невідомої мені причини електропідпал працює, газ йде, але полум'я не з'являється. Висновок: плита свої основні функції виконує, є додаткові опції, якість відповідає ціні.
Досвід використання: кілька місяців
Коментарі (0)
Оцінка товара
Сподобалось: Подкупает оснащение - стеклянная крышка, чугунные решетки, выкатной ящик, подсветка розжиг за довольно небольшие деньги. плита богато смотрится. Купили родителям.
Не сподобалося: Сильно греется ручка духовки. ручки кранов легко снимаются. Ржавчина на горелке духовки.
При эксплуатации выявляются дефекты и неудобства: на чугунных решетках после 2 недель выгорели ножки (деформировались и выпали из своих отверстий), поменяло цвет покрытие решеток (стало светлым). при установке столкнулись с проблемой вкрутить ножки (вкручивались под углом почему-то). Ручка духовки сильно нагревается в процессе работы духовки. С внутренней стороны ручки имеется углубление где скапливается жир и грязь. А протирать ее неудобно так как она сильно прилегает к стеклу.
Коментарі (1)
12 липня 2015 р., 11:22
ну да дешевый сыр только в мышеловке
Відповісти