Електрична плита Nord ЭП-4.00

Характеристики
Електрична плитаПоверхня: електричнаДуховка: електричнаРобоча поверхня: емальКількість електричних конфорок: 4Кришка: металеваРозміри (ВхШхГ): 85x50x60 см білий ... Дивитися усі
Опис
Кухонна плита Nord ЕП-4.00 - якісна і багатофункціональна плита, здатна подарувати вам ні з чим незрівнянне задоволення від її експлуатації протягом тривалого часу. Вона стане надійною помічницею на кухні, додаючи елегантності та вишуканості в інтер'єр. Виробник оснастив Nord ЕП-4.00 емальованою варочною поверхнею з 4-ма конфорками, яка чудово чиститься стандартним способом. Варто виділити 50-літрову електричну духовку з максимальною температурою до 320 градусів. За допомогою такої духовки ви запросто зможете створити будь-який кулінарний шедевр. Наявність вбудованого термостата дозволяє підтримувати рівномірну температуру. Електрична плита Nord ЕП-4.00 обладнана механічним таймером, що значно полегшує контроль за випічкою. Висувний господарський ящик дозволяє зручно зберігати в ньому різну кухонне начиння.
Написати відгук про товар
Керування
Дизайн
Конструкція і догляд
Функціональність
Сподобалось: Цена. Работает пока.
Не сподобалося: Конструкция.
Досвід використання: кілька тижнів
Купил совсем немного б/у, цена была низкая. В итоге : - Очень хлипкая и некачественная конструкция, нет несущего каркаса, саморезы в корпус плиты вкручиваются, металл тонкий и гнется (плохая штамповка), неплотно двери духовки прилегают, из-за чего жир попадает на корпус (все видно на фото). В целом качество дешёвого Китая, грустно это. Пришлось разобрать и собрать снова для прочности. - Внутри плохая изоляция духовки, к тому же порванная местами. - Электрическая часть получше, но провода просто лежат на изоляции духовки ( которая очень тонкая), нужно дополнительно подложить чтобы не перегреть проводку. - Очень корпус нагревается когда конфорку на полную включаешь. - Рекомендовать такое к покупке не могу ( сам купил по-срочному и ограничен в финансах) и в будущем если качество не улучшиться рассматриваться данный производитель не будет.
Коментарі (0)
Оцінка товара
Сподобалось: Електро духовка просто супер, випічка, піцца все получається на ура.
Не сподобалося: По невідомих причинах по черзі перестають працювати конфорки, але через дакілька днів знову по не відомих причинах починають працювати.
Досвід використання: рік і більше
Плиту отримав в подарунок, ніби нічого, єдине що не всі конфорки деколи працюють, напевно від настрою залежить)), духовка супер, пече прекрасно. Купля ти не рекомендую думаю для покупки можна знайти щось якісніше.
Коментарі (0)