Тостер Polaris PET 0804A

Характеристики
ТостерПотужність: 800 ВтКількість ступенів обсмажування: електронний таймерМатеріал корпусу: металКолір: нерж. сталь ... Дивитися усі
Написати відгук про товар
всі (5)
відгуки (5)
питання (0)
Оцінка товара
Сподобалось: Нейтральний дизайн Піддон для крихт Нормальна якість матеріалів Демократична ціна Підігрів круасанів
Не сподобалося: Поки не виявив
Досвід використання: кілька тижнів
У виборі в першу чергу орієнтувався на середньо-бюджетний тостер. Обрав цей та не пошкодував. Тости готує нормально. Корпус сильно не нагрівається. Наявний підігрів круасанів та піддон для крихт, що полегшує чистку.
Сподобалось: Дизайн
Не сподобалося: Нагрівається
Досвід використання: кілька годин
Тостер відповідає своїм грошам але є але якщо перші грінки ви зробили на режимі 3 наприклад то друга партія вже згорить, тому що він нагрівається і не регулює температуру нагрівання, тобто на другою партією вже трнба стояти щоб не згоріли
Сподобалось: Дизайн. Удобный. Хороший ход рычага
Не сподобалося: Остаются отпечатки пальцев на металлической поверхности
Досвід використання: кілька місяців
Оцінка товара
Сподобалось: Цена - качество, оптимальная стоимость, металлические боковушки, хороший поддон для крошек с бортиками. Более менее нормальной длинны шнур, пока покупкой доволен.
Не сподобалося: Очень тонкие и мягковатые металлические боковушки
Досвід використання: кілька тижнів
Сподобалось: Простота эксплуатации
Не сподобалося: Недостаточно максимального уровня
Досвід використання: кілька місяців
Cущественным недостатком является слабый подогрев на максимальном уровне. Лично мне для красивой корочки приходится ставить хлеб два раза (первый - на максимальный уровень, второй - на треть). В целом, удобен в использовании. Чистить тоже несложно.