Обкладинка-підставка для планшета Jisoncase Smart Cover for iPad Air Black JS-ID5-01H10

Характеристики
Обкладинка-підставка для планшета 9,7"Сумісність: Apple iPad AirМатеріал: штучна шкіра ... Дивитися усі
Написати відгук про товар
питання (0)
Дизайн
Якість матеріалів виготовлення
Відповідність вашому пристрою
Сподобалось: Отличный чехол,который служил верой и правдой,сохранил мой планшет практически в первозданном виде,что не может не радовать. Материал приятный ,кожзам ,все контуры отлично держат планшет, нечего не порвалось и не истерлось,правда время все таки не щадит и начал загрязняться изнутри,и кроме того полезли нити с торцов и каучуковый кант оборвался,но при этом чехол использовался больше 2 лет. магниты очень хорошо работали и блокировали планшет,отличный выбор для тех кто считает свои заработанные деньги!
Не сподобалося: не все грани защищает,но это больше придирка
Досвід використання: рік і більше
Коментарі (0)
Оцінка товара
Сподобалось: Матеріал, якість, дизайн, захист, магнітна застібка
Не сподобалося:
Досвід використання: кілька тижнів
На мій погляд, це самий оптимальний вибір по співвідношенню ціни до якості, беручи до уваги захмарні ціни на фірменні аксесуари до iPad Air. До цього я вже користувався подібним Jisoncase Smart Cover (з такого ж матеріалу та кольору) тільки для iPad 4, і був дуже задоволений. Тому, купуючи, вже знав чого очікувати, і таки не розчарувався.
Коментарі (0)