Електронна книга Amazon Kindle 6

Всього пропозицій: 2
ціни: 4 057 грн
Характеристики
Електронна книга 6" E Ink Pearl 800x600Сенсорний екран: +Обсяг пам'яті: 4 ГБ ... Дивитися усі
Опис
Amazon Kindle 6 є подальшим розвитком лінійки бюджетних рідерів від компанії Amazon. Шосте за рахунком покоління популярної електронної книги отримало сенсорний екран з діагоналлю 6 дюймів і роздільною здатністю 800х600, виконаний за технологією E Ink Pearl. Як і колись, рідером можна буде без проблем користуватися навіть при яскравому сонячному світлі, а відсутність підсвічування дозволила досягти 4-х тижнів автономної роботи. Обсяг пам'яті був розширений до 4 ГБ, що дозволить зберігати вдвічі більше книг у порівнянні з попереднім поколінням. У продажу будуть доступні дві версії Amazon Kindle 6 – з можливістю показу реклами (with special offers) і версія без рекламних банерів.
Написати відгук про товар
всі (8)
відгуки (7)
питання (1)
Зручність використання
Сподобалось: Компактный размер. Относительно небольшая цена. Долго держит батарея.
Не сподобалося: Небольшой функционал.
Досвід використання: рік і більше
При относительно небольшой цене было бессмысленно предъявлять много требований. С одной стороны компактный размер удобен, но с другой - диагональ побольше более удобна для чтения. Главное, что нет вреда для глаз.
Сподобалось: Великий екран
Не сподобалося: Нема
Досвід використання: кілька годин
На телефоні читати добре,та не зручно,тому от книга з великим екраном і адаптованим для очей і читання екраном стало краще. Поки зауважень нема
16 вересня 2020 р.
Скажіть, будь ласка, чи зручно буде на ній читати шкільні підручники з формулами, картинками і т.д.? Потрібно дитині до школи.
Відповіді (4)
16 вересня 2020 р., 20:20
XOI
6 дюймов маловато для учебников, лучше выбирать из 9 -10 дюймовых девайсов
17 вересня 2020 р., 00:37
Naz
не удобно вообще, так книжку читнуть. надо больше диагональ.
17 вересня 2020 р., 23:37
bibliary
Будет неудобно, для такого нужно от 9 дюймов устройство
Показати всі відповіді
Зручність використання
Сподобалось: Купил книгу месяц назад. Из плюсов- интуитивный интерфейс, все понятно, все доступно (если чего и не понятно, в книге есть PDF файл инструкция). Нету механических кнопок (одна кнопка включения внизу устройства), управление осуществляется тачскрином, так- что особо ломаться нечему. Сенсор срабатывает быстро, реагирует на как на палец, так и на палец в перчатке или карандаш. Заявленное производителем время заряда батареи (две недели, по два часа чтения в день) держит уверенно, заряжается тоже быстро. Операционная система Linyx на основе которой работает планшет, пришлась особенно кстати при заражении моего компьютера вирусом (Linyx как известно к ним не чувствителен). Демократичная цена, тоже немалый плюс.
Не сподобалося: Из минусов- устройство не читает ни DjVu ни FB2, что в принципе при такой цене ожидаемо, в крайнем случае можно переформатировать эти форматы в PDF. При больших PDF файлах устройство виснет, приходится перезагружать. Совсем неприятный сюрприз заключается в том что форматы HTML, DOC, DOCX, JPEG, GIF, PNG, BMP могут быть прочитаны только после конвертирования и доставки через сервис Send to Kindle, а после конвертации нужно еще и совершать с устройством шаманские действия (типа создания папок в четко означенном месте, под четким названием) особенно неприятны сложности с DOC и JPEG, почему устройство не может прочесть такие єллементарные форматы, и разработчики решили таким хитрым способом реализовать их прочтение, для меня загадка... Ну и плюс, реклама от Амазона на функционал она конечно не влияет никак, но и настроения не добавляет.
Досвід використання: кілька місяців
Зручність використання
Сподобалось: Користуюсь книгою десять місяців. Моєму щастю немає меж, часто, подумки, дякую продавцю, що мені її порадив. До неї було дві моделі Pocet boock. Читаю багато, без проблем знаходжу різну літературу у форматі mobi. Якщо дуже дуже буде потрібно, то можна конвертувати за допомогою відповідної програми, або перевести в word. За весь період використання робила таке тільки раз. Не бачу жодного сенсу у великій кількості форматів, оскільки, pdf,djvu та інші подібні формати читати за допомоги електронної книги - мука. Тому, якщо ви хочете просто хорошу(я б навіть сказала ідеальну) книгу для читання це саме дана модель. Легка, компактна, ідеального розміру екран, не втомлює очі, надійна, проста, як двері. Працює неймовірно довго(особливо якщо поставити режим польоту на wi-fi). Недорога. Сенсор-розкішний, швидше можна гортати, робити нотатки і не перейматись, що ось-ось кнопка почне западати. Особисто мені все подобається і всього в ній вистачає. Повторюю це просто книга для читання. Не планшет, не графічний редактор, не плазма. Книга. Кому потрібна книга то це вона.
Не сподобалося: Не потрібно скнаритись на чохол, купуйте одразу,бо, легко дряпається і корпус і екран.
Зручність використання
Сподобалось: ціна, якісний дизайн, хороший екран, оптимальний час реакції
Не сподобалося: немає підтримки SD-карти, бідний функціонал, один формат файлів, немає підтримки Adobe DRM
Досвід використання: рік і більше
За $80 ви отримаєте красивий рекламний каталог від Amazon, з побічним ефектом — його можна використовувати для читання книжок. Деяких. Підтримується лише власний формат .mobi, і ще PDF (але їх читати здебільшого незручно). Якщо читаєте виключно художню літературу, це не проблема (можна конвертувати), але якщо хочете читати, наприклад, журнал — конвертування epub -> mobi скоріш за все буде кривим. Купувати книжки можна лише в магазині Amazon, книжки придбані в інших магазинах (bookland, google play) не відкриються бо Kindle не підтримує Adobe DRM. Бідний функціонал — пристрій дозволяє лише купувати книги і тут же їх читати. Все. Радив би брати тільки тим, в кого досить скромні вимоги до функціональності і хто читає тільки художню літратуру.
Зручність використання
Сподобалось: Функционал, хороший экран, время работы, сенсор, цена
Не сподобалося: простенький дизайн, по ощущениям дешевый пластик корпуса
Досвід використання: кілька днів
В целом не отличается от Amazon kindle 4 touch. Хотя у 4-ки заметно лучше корпус. У 6-ки стал четче экран, полностью русифицирована. Батареи хватает на месяц пользования. За эти деньги отличный выбор
Зручність використання
Сподобалось: Дизайн, тачскрин, контрастность, время автономной работы, цена
Не сподобалося: Неудобно закидывать книги
Отличная недорогая книга от именитого производителя. Единственный минус в том, что некоторые форматы не поддерживаются.
Коментарі (2)
28 червня 2015 р., 16:39
Sergio
ebook. online-convert. com
28 жовтня 2015 р., 13:57
eXodusN
Смотря как читать. В среднем, недели на 3.