Кабель Viewcon VD066-10

всі (7)
відгуки (7)
питання (0)
Оцінка товара
Сподобалось: - довгий і притому порівняно дешевий; - справляється з сигналом 1080/60Hz без нарікань. 120Hz не маю змоги потестувати; - втрат сигналу не бачив, усі до одного пікселі завжди на місцях; - без проблем підключився звук на DVI вихід відеоадаптера.
Не сподобалося: - товстий і не розтягується :D 20см не дотягнув від компа до телевізора, довелося пробивати стінку (ну це, ясне діло, жарт а не недолік) зараз, до речі, у цій пробоїні вже поселились DLNA (via Ethernet) i Інтернет (via Ethernet) - вже цілих 3 кабелі)) недарма, значить, пробивав.
Досвід використання: кілька місяців
Придбав за 130 грн. Чудово транслює картинку 1080/60Hz, від еталона не відрізнити. Затримка 150-200мс - це т.зв. "INPUT лаг" ТВ панелі, легко лікується вмиканням на телевізорі "Ігрового режиму" (вимикаються усі пост-обробки зображення процесором телевізора) Легко пропустив звук SPDIF 48000Hz/24bit через DVI вихід відеокарти. З'єднав на материнці 2 контакти SPDIF OUT з SPDIF IN на відеокарті GeForce 250GTS за допомогою (аудіофіли не лайтесь на мене))) плоскогубців і перших двох проволочок, які попались під руку (а-ля ті, якими ми на дачі колись помідори підв'язували) =) Висновок: робить усе, що від нього вимагається, а 10м за таку ціну! я ставлю тверду 5.
Коментарі (1)
31 січня 2013 р., 17:41
Philin
Уже умудрився сильним боковим ривком повністю надвоє розламати штекер HDMI :'( слава богу - на кабелі, а не на телевізорі. З годину провозився зі скальпелем і плоскогубцями... Аж сам здивувався - але я обійшовся без паяльника, і притому він знову ідеально передає 1080р/60. Поставив тепер кутовий адаптер HDMI-HDMI ( http://hotline.ua/computer-kabeli-hdmi-dvi-vga/perehodnik-hdmi---hdmi-g017631/ ) що і вам (при необхідності) рекомендую як навчений гірким досвідом :) коштує якісь 30 грн - і все-таки тепер при випадковому боковому ривку кабель просто вийметься з роз'єма, а не ламатиме мені плазму. Висновок: у кабеля надійна конструкція (так, я серйозно))). Ривок був дуже сильний, 37" панель просто повисла на ньому (при тому що роз'єм на ТВ був розташований під 90 градусів до основного напрямку кабеля), але штекер таки вижив після цього, нічого паяти не довелося. Всередині усі контакти жорстко залиті смолою чи пластиком, чи чимось подібним.
Відповісти
Сподобалось: цена(130грн ).качество
Не сподобалося: естьнебольшая задержка примерно150-200мс но это скорее своиство HDMI
Досвід використання: кілька тижнів
подключил филипс картинка в 3-Д фильм(1920-1080 Х 60гц) без проблем никаких дефектов притом одновременно работает сын на компе монитор LG (1920-1080 Х 120гц)играл одновременно игру "СТАЛКЕР" и видяха GTX-470 прекрасно справляеться с двумя екранами
Коментарі (1)
7 листопада 2011 р., 02:08
извенте цену указал неправильно 180 грн
Відповісти
Сподобалось: - цена
Не сподобалося: не обнаружено
Досвід використання: кілька місяців
Пока что использую для передачи 720 p потока. Никаких нареканий.
Оцінка товара
Сподобалось: Не смотря на длину и цену этого кабеля – работает на 100% без помех!
Досвід використання: кілька годин
Думал брать DVI –DVI, но вовремя прочел коменты на этом сайте и не думая заказал. Очень доволен, уже пропихнул во все дырки в стенах и наслаждаюсь идеальной картинкой.
Сподобалось:
не хочет работать с частотой 120Гц ACER H5360
Оцінка товара
Сподобалось: передает 1080 на плазму с компа,ранее пробовал кабель DVI-DVI с переходником-тянул максимум 720
Не сподобалося: нет
Досвід використання: кілька годин
работает! небольшая цена,думал,что прийдется покупать дорогущие кабеля,но никто не брался привезти
Сподобалось: РАБОТАЕТ !!!
Досвід використання: кілька днів
Это уже третий кабель из взятых ммною Gembird DVI-DVI 10m не тянул максимальное разрешение монитора 22" , потом был какой-то дорогой за 450 грн фирму не помню , тот тоже не тянул . Этот кабель первый что работает как часы !!!