Ноутбук Apple MacBook Pro 15" with Retina display (MJLT2) 2015

Характеристики
НоутбукДисплей: 15,4"; IPS; 2880x1800;Процесор: Intel Core i7-4870HQ; 2,5 ГГцВідеокарта: AMD Radeon R9 M370X, 2 ГБ GDDR5ОЗП: 16 ГБ; DDR3LSSD: 512 ГБОС: OS X YosemiteВага: 2,04 кг ... Дивитися усі
Опис
Apple MacBook Pro 15" with Retina display 2015 – потужний, багатофункціональний, вишуканий і неймовірно портативний пристрій для роботи і відпочинку в будь-якому місці в будь-який час дня і ночі, одягнений у тонкий алюмінієвий корпус. Ця модель не викличе ніяких нарікань і невдоволення навіть у найвимогливішого користувача. Вона оснащена 15,4-дюймовим IPS-дисплеєм з роздільною здатністю 2880x1800 пікселів, повнорозмірною клавіатурою острівного типу з автоматично підлаштовуваним підсвічуванням, трекпедом Force Touch, який підтримує технологію Multi-Touch і чутливий навіть до сили натискання. Apple MacBook Pro 15" with Retina display 2015 йде разом з передвстановленою OS X Yosemite. Його «серцем» виступає 4-ядерний процесор Intel Core i7. В цілому, цей ноутбук готовий впоратися з будь-якими завданнями, гарантуючи високу продуктивність. Крім того, він також порадує тривалою автономністю.
Написати відгук про товар
всі (5)
відгуки (4)
питання (1)
13 березня 2019 р.
Не могу понять и разобраться какой мне нужен ноутбук для рисования и не только. Я хочу создавать мультфильмы и многое разное. Этот подойдет?
Відповіді (1)
26 липня 2019 р., 00:50
Oleksandr
Спочатку визначтесь з софтом в якому ви збираєтесь цим займатеь, а потім під його системні вимоги вибирайте ноутбук чи Макбук)
Зручність використання
Сподобалось: Замечательный экран, экосистема Аpple, удобство операционной системы
Не сподобалося: Температура корпуса
Досвід використання: рік і більше
Работает больше 6ти часов от заряда. Иногда тупит и греется как бешеный.
Зручність використання
Сподобалось: Скорость работы, реакция тачпада, дизайн
Не сподобалося: Нет привода, не очень удобное расположение кнопок
Досвід використання: кілька днів
Купил первый свой макбук. Что могу сказать за неделю пользования: качество хорошее. Реактивный ноутбук, реакция тачпада хорошая. К работе Wifi претензий нет, локальную сеть создать было трудно между Mac и Windows, обратился там где покупал и мне менеджеры помогли все настроить. Очень красивая клавиатура с подсветкой - ночью можно спокойно работать. Кнопка включения над кнопкой удалить - иногда не туда нажимаю, думаю, привыкну. Заряд держить один день, иногда даже до двух дней. Нет привода - жена не может посмотреть видео со свадьбы, прийдется переносить на флешку или докупать внешний привод. Цена - 2390 долларов с годовой гарантией. Думаю это оптимальное решение на сегоднешний день
Зручність використання
Сподобалось: Швидкий та зручний ноутбук хоч з відносно старим, та все ж чудовим дизайном (особиста думка); деталізований екран Retina 15"; 512 гб SSD; наявність усіх необхідних портів; дивовижний Force Touch (про мишку навіть і не думаю); Mac OS; продумана кожна дрібниця.
Не сподобалося: Дуже нагрівається та чутний шум вентиляторів при роботі в потужних програмах (у мене це зазвичай Matlab, Adobe After Effects та Logic Pro X), правда з часом робота нормалізовується і продовжується в оптимальних "температурних" умовах:) Робота акумулятора відрізняється від заявленої. На практиці його вистачає до 4 годин роботи без підзарядки (хоча для мене це скоріше плюс, адже минулий нотубук ще у далекому 2010 році 2 години лише тримав). Мені особисто вистачає, до того ж процес зарядки приємний та безпечний завдяки MagSafe. Дещо застаріле "залізо" для 2016 року.
Придбанням даного ноутбуку абсолютно задоволений. Чудове доповнення до мого iMac 2013 року, адже тепер можу користуватись найкращою (знову ж таки, особиста думка) операційною системою не лише вдома, а й під час виїздів. Macbook дуже зручний та приємний у використанні, а сам дизайн змушує почуватися гордим власником комп'ютера від Apple. Відкриваєш кришку одним пальцем нічого не підпримуючи другою рукою і вперед до роботи! З усіма задачами (музичними, робочими та навчальними) справляється чудово (хоч лише користуюся ним 10 днів). Зарядки мені вистачає (приблизно 4 години) та й під'єднати до мережі в подальшому проблемою не є (блок живлення малий, а MagSafe дуже приємний у використанні, розсіюючи хвилювання через випадкове задівання проводу). Операційна система чудова (Mac OS Sierra). Налаштовував під себе (наприклад, придбавши і для вже крутого Force Touch додаток BetterTouchTool для додавання жестів тощо) і працюєш швидко і приємно. Нічого тобі не вилітає, все інтуїтивне та зрозуміле. З 2013 року ніколи не засумнівався у правильності переходу на цю систему, раз та назавжди розбивши "вікна", що заважали дихати на повні груди... Перепрошую за оффтоп. Наявні всі необхідні порти. Це ще одна особливість, що відкинула сумніви при виборі моделі, адже спочатку подумував про чекання на Macbook Pro 2016 року, та для моїх задач мого коника вистачає цілком, а Touch Bar не вважаю поки вкрай важливо "фічею" нових макбуків. Хоча б дуже хотів мати Touch ID, імплементовану в кнопку включення. Екран даного ноутбука фантастичний. Роздільна здатність більша за мій iMac, що радує очі і робить отриманий від роботи досвід максимально приємним. Звук не вважаю доцільним оцінювати. Для ноутбуку він цілком пристойний, а додаток Boom 2 робить його ще кращим! Звичайно, для кращого сприйняття слід використовувати зовнішні звукові карти. Але це від цілей залежить. Для моїх її використання є вкрай необхідним. Сподіваюся, мій коментар Вам допоможе зробити і так очевидний вибір:)
Зручність використання
Сподобалось: Быстрый и модный гробик, много места, трекпад поначалу непривычный потом все остальные "уже не то"
Не сподобалося: Батарейка могла бы и подольше тянуть Шумные вентиляторы по сравнению с air Когда открыто под 10. Программ нагревается поверхность под руками Usb только 2шт, i7 Предыдущего поколения
Коментарі (4)
31 травня 2016 р., 21:05
А сколько реально батарея в среднем держит?)
1 червня 2016 р., 23:49
ua24
зависит от того что делать в среднем часа 4-5
29 липня 2016 р., 13:44
Sergey q
Объясните пожалуйста, в чем разница между этой моделью и той что поновее Z0RF0001Q Есть ли ключевые отличия помимо процессора? И еще, может кто пробовал - идут ли Танки на этих ноутах?