Планшет Bravis NB75 3G IPS (Black)

Характеристики
ПланшетДисплей: 7"; IPS; 1024x600Процесор: MediaTek MTК8382; 1,3 ГГцОЗП: 1 ГБПам'ять: 8 ГБОС: Android 4.4Акумулятор: 3000 мА·годВага: 270 г ... Дивитися усі
Опис
Bravis NB75 3G IPS - відноситься до категорії доступних 7-дюймових планшетів. Невисока вартість, непогане оснащення і компактні габарити перетворюють його на справжнього помічника в щоденній рутині, який завжди буде під рукою. У Bravis NB75 3G IPS використовується якісна IPS матриця, що забезпечує максимальний комфорт для очей, а також широкі кути огляду і природне перенесення кольорів. Планшет оснащується досить продуктивною 4-ядерний платформою, якої достатньо для швидкого виконання повсякденних завдань: робота з поштою і документами, серфінг в інтернеті, ігри, відео та іншого. Однією з важливих особливостей Bravis NB75 3G IPS виступає наявність модуля GSM, який дозволяє не тільки отримати доступ в мережу інтернет, але також і здійснювати голосові дзвінки.
Написати відгук про товар
питання (0)
Сподобалось: количество коммуникаций
Не сподобалося: экран,камера
Досвід використання: кілька годин
за свои деньги отлично ! есть все, даже 2 симки. Но экран не супер(хотя и категория не та), камера - качество унылое.
Сподобалось: Отличный дизайн, андроид,цена
Не сподобалося: проработал пару недель, потух, сдали в сервис по гарантии - замена батареи. После замены проработал еще пару дней и совсем умер. в сервисе сказали возвращать в магазин... возможно просто не повезло, но на бравис менять точно не буду
Коментарі (1)
15 серпня 2016 р., 13:55
Nospiou
В этом планшете только обычный динамик или разговорный тоже присутствует? (не для громкой связи)
Камера
Сподобалось: Экран. Внутрешний накопитель. Батарея. Внешний вид. Оперативна память. Цена. Андроид 5.1
Не сподобалося: Нельза перемещать игры,програмы на SD карту. Камера но он ж не фото-аппарат.
Досвід використання: кілька днів
ПОКУПАЙТЕ. ТАК ЕЩЕ И ЗА ТАКУЮ ЦЕНУ (ОН ПРОСТО батька) НЕ ПОЖЕЛЕЕТЕ
Сподобалось: Андроид 5.1, небольшие внешние размеры. Быстрый
Не сподобалося: Крышка на обратной стороне тяжело закрывается, можно поломать.
Досвід використання: кілька годин
Камера
Сподобалось: співвідношення цінаякість, хороший екран, зручний у використанні, швидкість роботи
Не сподобалося: акумулятор трошки слабенький, матеріал задньої кришечки, який закриває слоти для карти пам'яті та сім-карток, камера
Планшет хороший в якості першого, але достатньо потужного девайсу. Але мені до рук потрапив з невеликим браком - через півекрана у перший день користання з'явилась тоненька полоска (шириною в 1 піксель) із битих пікселів, яка не зникла після ребута і скидання до заводських налаштувань. В цілому товаром задоволений, але сьогодні відправив його назад (можливо замінять екран або пришлють інший екземпляр девайсу).
Коментарі (1)
28 червня 2016 р., 13:14
Taras Mazur
До речі дуже швидко замінили на новий екземпляр, яким і досі користуюся кожен день. Рекомендую!
Камера
Сподобалось: Цена 3g (две SIM карты)
Не сподобалося: Производительность
Плашет за такую цену трудно в чем то упрекнуть, классический бюджетник, "первый" или "для ребенка". Быстродействия достаточно для запуска мощных игр (Real Racing 3), пусть и с тормозами, но для "посмотреть игру" достаточно. Клиент Youtube не поддерживает ролики больше 720p. Экран хоть и IPS, звезд с неба не хватает. Камера для галочки, тоесть никакая. Отдельно хочется подчеркнуть наличи двух mini-SIM карт (это кто не знает полноразмерные, "обычные"), поэтому планшет еще можно назвать большим телефоном: звонки, смс, вообщем все тоже самое. Практически чистый Андроид. Встроенной памяти достаточно, что бы установить даже самую большую игру. Немного тормознутый сенсор.
Коментарі (5)
23 січня 2016 р., 09:39
Taras Mazur
А в якому магазині брали, якщо не секрет? І як у нього якість корпуса, не скрипає, не люфтить?
25 січня 2016 р., 13:35
nemesis відповів на коментар Taras Mazur
Магазин не можна вказувати через правила (реклама). Планшет я придбав для друзів, в руках його тримав буквально півгодини. Так от явних недоліків я не побачив. Мені здалося що корпус міцній і нічого там не люфтить. Батарея не змінна, картка памяті та СІМ знаходяться під одною кришкою, кріпиться дуже сильно, головне це часто її не знімати, все одно разшатається.
15 серпня 2016 р., 13:58
Nospiou відповів на коментар nemesis
В этом планшете только обычный динамик или разговорный тоже присутствует? (Не для громкой связи)