Планшет Nokia N1 (Natural Aluminum)

Характеристики
ПланшетДисплей: 7,9"; IPS; 2048х1536Процесор: Intel Atom Z3580; 2,3 ГГцОЗП: 2 ГБПам'ять: 32 ГБОС: Android 5.0Акумулятор: 5300 мА·годВага: 318 г ... Дивитися усі
Опис
Планшет Nokia N1 – поєднання потужної начинки, сучасних технологій і мінімалістичного, але стильного дизайну. Серцем планшета є чотирьохядерний процесор Intel Atom Z3850, що працює на тактовій частоті 2,3 ГГц. Потужний процесор доповнюють 2 гігабайти оперативної пам'яті, відеоприскорювач PowerVR G6430 і 32 ГБ вбудованої пам'яті. Відмінною рисою планшета є звуковий чіп WM8958E від компанії Wolfson, що дозволить насолодитися високоякісним звуком. Фотографічні можливості Nokia N1 представлені 8-мегапіксельною основною камерою з автофокусом і 5-мегапіксельною фронтальною. Одна з головних переваг планшетів – IPS-екран з діагоналлю 7,9 дюйми і роздільною здатністю 2048х1536, при цьому, між склом і матрицею відсутній повітряний прошарок, що значно підвищує якість зображення і робить корпус максимально тонким. Його товщина становить 6,9 мм, а корпус виконаний з алюмінію.
Написати відгук про товар
Швидкість роботи
Екран
Час роботи
Камера
Сподобалось: Планшет конечно супер!
Не сподобалося: Интернет только по Wi-Fi это слабо. Без 3G, без поддержки звонков - каменный век! Понятно что хотят разделить свои смартфоны от планшета. Ну а как нам быть без интернета?
Коментарі (1)
14 липня 2015 р., 03:37
Совсем не согласен с негативной частью отзыва, мне интернета по файфаю целиком хватает, так как вайфай сейчас везде.
Оцінка товара
Сподобалось: Екран Якісний корпус Горила 3 USB тип C
Не сподобалося:
Досить приємно лежить у руках. Перший девайс з USB тип C. Нестандартний лоунчер. Все поновому! Мінуси, думаю, зявлятся пізніше. На перше враження видимих недоліків немає. Але головний мінус у перші 1-2 місяці, буде, ціна.
Коментарі (15)
21 січня 2015 р., 12:03
54alex
Зачем оставлять отзыв если даже в руках не держал? Свое чисто субъективное мнение можно оставить на 4пда.
21 січня 2015 р., 12:08
54alex
Цена будет в любом случае высокая. Цена ориентировочно в Украине 260-270$. Ну вот и посчитайте учитывая реальный курс валют.
21 січня 2015 р., 21:07
54alex
С памятью согласен, а вот насчет экрана сомневаюсь. Еще никто не переплюнул айпад. Вообщем ждем новинку. Потрогаем, пощупаем и будет видно, что за зверек этот N1.
29 листопада 2014 р.
Кроме Андройда, есть в планах комплектация с Вин 8?
Відповіді (2)
1 грудня 2014 р., 18:39
Ruzikoff
Я сомневаюсь, так как им нет смысла выпускать на восьмерке. тут много бесплатных приложений и если сам планшет будет стоить адекватную цену и иметь отменное качество на него будет хороший спрос. С Виндой у него перспектив меньше, хотя сам пользуюсь винфоном и виндой 8.1 и мне очень удобно.
21 березня 2015 р., 13:56
Ведро впереди только по количеству кривых приложений, расслабься (=