Планшет Samsung Galaxy Tab E 9.6 3G Black (SM-T561NZKA)

Характеристики
ПланшетДисплей: 9,7"; TN; 1280x800Процесор: Spreadtrum T-Shark2; 1,3 ГГцОЗП: 1,5 ГБПам'ять: 8 ГБОС: Android 4.4Акумулятор: 5000 мА·годВага: 495 г ... Дивитися усі
Опис
Samsung Galaxy Tab E 9.6 – пристрій, який об'єднав в одному корпусі стильний дизайн і високий рівень продуктивності. Окрім достатньої для швидкої роботи потужності, планшет може похвалитися функцією, яка поліпшує мультизадачність. Завдяки їй, ви можете розгорнути на екрані Samsung Galaxy Tab E 9.6 відразу декілька вікон для більшої зручності в процесі виконання ділових завдань. Окремо в планшеті передбачений спеціальний режим для дітей, який видозмінює інтерфейс і дозволяє повністю контролювати дії дитини. Варто відзначити і високий рівень автономності Samsung Galaxy Tab E 9.6, завдяки чому його можна активно використовувати протягом всього дня.
Написати відгук про товар
всі (7)
відгуки (5)
питання (2)
Камера
Сподобалось: Екран хоть і не Full HD, але яскравість і чіткість картинки на рівні. На такій великій діагоналі добре дивитись фільми у FullHD якості. Звук з динаміка середньої якості. 3G модем працює без перебоїв і скидання мережі.
Не сподобалося: Як на мене, то слаба батарея. Швидко розряджається. Камера теж середнього (як для планшета) рівня.
Досвід використання: рік і більше
Планшет при середній навантаженості працює приблизно годин 5-6. Заряджається повністю від комплектного зарядного за 3,2 години. Модель добре зібрана. Корпус не хрустить і не рипить. Як для бюджетної (порівняно) моделі то не поганій варіант для покупки. Також би відмітив слабоватий процесор. Але для задач які я на цьому планшеті виконую, то вистачає його.
21 липня 2019 р.
Чи підтримує 4G?
Відповіді (1)
21 липня 2019 р., 15:27
XOI
Нет, только 2G - GSM850, GSM900, DCS1800, PCS1900 и 3G - B1(2100), B8(900)
Камера
Сподобалось: Хороший экран, Быстрота работы.
Не сподобалося: Камера могла бы быть получше, но в целом для такой ценовой категории очень даже хорошо!
Досвід використання: кілька годин
Сподобалось: экран, дизайн
Не сподобалося: камера
Досвід використання: рік і більше
работал на этом планшете почти год. все нормально, правда камера немножко слабоватая. а так все супер. рекомендую!
Камера
Сподобалось: Экран как для бюджетника отличный. Цветопередача картинки, четкость и яркость на твёрдую 4. Углы обзора хорошие! Фильмы в FullHD идут на ура. Плеер MX Player с кодаками под AC3. Всё читает и главное усилиное звучание под слабый динамик планшета! 3G инет МТС 1 Гигабайт на день летает! WI-FI и мобильная передача резво работают. Удобно лежит в руке. А за счёт ребристой задней крышки не выскальзывает при том, что диагональ не маленькая. Заряжается ровно за 3 часа. Заряда приблизительно фатает на 5 часов в нете 3G, просмотр ютуб видео, в браузере висеть. Вывод:в целом бюджетным планшетом доволен. Все поставленные задачи выполняет. Не идеальный, но "под пиво сойдёт".
Не сподобалося: Слабоват немного проц. Но не критично. В игры не играю. Камера примитивная, всунули абы была. Видна зернистость. Разрешения для этой диагонали маловато Много ненужного софта от гугл который садит батарею. Нет полноценного энергосбережения как в андроид 6. Динамик бюджетный. Звучание чистое, звонкое, но не достает басов и диапазон обрезаный. Ощутить полноту звучания не получится.
Досвід використання: кілька днів
Коментарі (1)
11 липня 2023 р., 14:36
Fargjon
Немного наврал! Фильмы в FullHD идут не все! Больше 2 гб подтормаживают.
Сподобалось: Майже все
Не сподобалося: Не оновлюється до Андроїд 5
19 серпня 2015 р.
Владельцы данного гаджета отзовитесь, кто пользовался ? По дизайну и качеству сборки на что похож? На таб S? Или на обычные табы?
Відповіді (3)
28 серпня 2015 р., 22:47
alex72
На таб S и даже на таб про не похож. Экран просто ужас, да и разрешение такое неприлично выпускать для размера 9.6. Не рекомендую покупать
25 жовтня 2015 р., 18:49
MaxSun
за такие деньги такую начинку с таким экраном, самс совсем зажрался. аналогичные модели вдвое, втрое дешевле!
11 липня 2023 р., 14:37
Fargjon