Стабілізатор напруги Элекс Engineering Ампер 12-1/40A

Всього пропозицій: 2
ціни: 17 590 17 600 грн
Характеристики
Стабілізатор напруги сімісторний (12 ступенів регулювання)Потужність: 9000 B·АВихідна напруга: 220 ± 3,5% B ... Дивитися усі
Опис
Елекс Ампер 12-1/40А – однофазний стабілізатор семисторного типу, призначений для забезпечення безпеки великої кількості сучасної побутової, офісної та будівельної техніки. Цей пристрій передбачає підвісне кріплення, працює в широкому діапазоні вхідних напруг від 100 до 280 В, має повну потужність 9 кВА, інформує користувача про свою поточну роботу за допомогою цифрового дисплею. Серед усього іншого, в моделі Елекс Ампер 12-1/40А також важливо відзначити відмінні захисні властивості та швидку реакцію на зміну вхідної напруги (20 мс).
Написати відгук про товар
Надійність
Зовнішній вигляд
Безшумність
Якість монтажу
Сподобалось: Спрацьовує швидко: беручи до уваги стрибки напруження в селі, вся електроника працює. Сусіди, що не встановлювали стабілізатор таким похвалитись не можуть. Надійно працює. При подаванні напруги подає її споживачам не одразу, а через секунд 5, що правильно.
Не сподобалося: Інколи при коригуванні напруги ледве помітно зміну яскравості світла кімнатах. При навантаженні більше 3 КВт починає періодично вмикати вентилятори.
Досвід використання: рік і більше
Нормальний стабілізатор. Працює с 2016-го без проблем.
Оцінка товара
Сподобалось: Внешний вид - приятный ! Работает бесшумно , возможность контроля параметров в любой момент.
Не сподобалося: Пока я их не обнаружил
Не ожидал , что в Украине могут делать продукт такого качества !
Коментарі (1)
4 квітня 2016 р., 06:44
Стабилизатор стоит на кухне частного дома , работает бесшумно .Только после пропажи напряжения , при его появлении , включается вентилятор , перед пуском стабилизатором , и слышна работа вентилятора . На это уходит 5 сек. Как инженер , более чем с 40 летним стажем , считаю , что конструкция стабилизатора безупречна ! Молодцы ребята ,
Оцінка товара
Сподобалось: Неплохой внешний вид, не плохо регулирует напряжение (то что и заявлено)
Не сподобалося: ГУДИТ, очень громко гудит как для квартиры!
долго выбирал, остановился на етой моделе. установил, гудит(((
Оцінка товара
Сподобалось: Ціна. Нормальний вигляд. Не сильно гріється. Не смердить. До 3-х кіловат вентилятори не включаються. Можливість включити вручну байпас.
Не сподобалося: Таки гудить. Десь так трохи тихіше чим сучасний холодильник. В квартиру я би таку гуділку не поставив.
Змонтував в гаражі, який в цокольному поверсі будинку. Попрацював три місяці - вилетів в error2 - "пробой ключа". Мав певні проблеми з магазином, при виконанні гарантійного ремонту, тому раджу, якщо якісь проблеми - відправляти напряму на ЕЛЕКС. Відношення до клієнта там дуже коректне, все що треба було відремонтували.
Коментарі (1)
7 жовтня 2015 р., 13:26
Максим зі Львова
Вже працює більше року. Дуже задоволений. Гудить він якось періодично-непрогнозовано. Можливо це залежить від частоти струму, чи від типу навантаження. Бо від напруги гудіння не залежить.
Оцінка товара
Сподобалось: Тихий и красиво смотриться на стене.Написано что комплектующие Швейцария,США.Сборка-Одесса.
Не сподобалося: Небыло монтажного набора в комплекте---считаю за 4000 тысячи могли бы положить пару болтов
Главное что он тихий по сравнению с релейными....по незнанию чуть не купил релейный китаец за 2200...тоже читал отзывы что всё класс пока не посмотрел у кума как он ГРОМКО клацает-и желание отпало.Лучше заплатить больше чем слушать это клацанье........плюс поддержка отечественного производителя
Оцінка товара
Сподобалось: Тихий, показывает мощность и ток.
Не сподобалося: Указан кратковременный ток/мощность. На 40А больше минуты не протянет, включает вентиляторы и вырубается по температуре, что говорит о том, что охлаждение очень плохое.
Досвід використання: кілька тижнів
Взял вместо релейного той же фирмы, который оказался абсолютно непригоден к эксплуатации. Но этот меня приятно удивил. Не видно и не слышно его, напряжение 215-225, слов нет, отличный прибор!
Коментарі (2)
28 вересня 2014 р., 23:39
Anton Chigurh
Чем не устроил релейный Элекс?
29 вересня 2014 р., 09:08
відповів на коментар Anton Chigurh