Стабілізатор напруги LVT АСН-250

Всього пропозицій: 16
ціни: 2 090 2 200 грн
Характеристики
Стабілізатор напруги релейнийВихідна напруга: 206-234/192-210 B ... Дивитися усі
Опис
LVT АСН-250 відноситься до категорії рішень, які забезпечують надійний захист побутової техніки. Пристрій орієнтований на роботу з найширшим спектром приладів, що живляться від мережі. LVT АСН-250 здатний здійснювати автоматичне регулювання і контроль стану енергоживлення. Але головна функція моделі - захист всіх елементів мережі від перепадів напруги, перегріву, короткого замикання. Стабілізатор оснащується єдиним виходом, представленим у вигляді євророзетки. Службова інформація виводиться на невеликий екран, встановлений на передній панелі LVT АСН-250.
Написати відгук про товар
всі (9)
відгуки (6)
питання (3)
11 серпня 2023 р.
Який пусковий струм може витримати стабілізатор? В інструкції до холодильника знайшов інформацію, що мотор споживає 600 Ват на старті, тепер не зрозуміло чи підійде мені ця модель.
Відповіді (4)
11 серпня 2023 р., 12:32
Сергій Захарович
Доброго дня, цей стабілізатор витримує максимум 250 Вт, тому він явно не підходить до холодильника
11 серпня 2023 р., 12:42
Butters
Написано що витримує пускові струми до 900 Вт https://stabmaster.com.ua/lvt-asn-250/ Тобто якщо холодильник споживає до 600 Вт на старті і менше 250 Вт при звичайній роботі - дана модель цілком для Вас підходить
11 серпня 2023 р., 20:31
Сергій Захарович відповів на коментар Butters
Краще брати стабілізатор із запасом, а тут його зовсім немає
Показати всі відповіді
Якість монтажу
Сподобалось: Надійно працює стабілізатор; Український виробник; Підійшов чудово для газового котла; Тривалий час гарантії;
Не сподобалося: Звуки клацання під час роботи;
Досвід використання: рік і більше
Придбали такий стабілізатор напруги для газового котла, працює справно вже кілька років, добре забезпечує стабілізацію напруги, задоволений якість та надійністю.
Фото Стабілізатор напруги LVT АСН-250 від користувача Mexanik
Test UA
1,5 метра
4 жовтня 2021 р., 14:08
Руслан Андрушко
Самое главное это то, что кроме прочей ахинею что в него позасовывали. Так ще и время переключения аж 40мс. Тту полно таких у которых меньше 20мс. И дешевле в 2 раза
Безшумність
Сподобалось: Повністю справляється з своїм завданням, інформативне табло, легкість підключення
Не сподобалося: При перепадах клацає на весь будинок
Досвід використання: рік і більше
За безшумність йому двійка з мінусом, деколи дуже дратує - клацає голосно, чути через декілька кімнат. Щодо решти нарікань немає, підключили до бойлера, справляється.
13 березня 2017 р.
Як що до закарпатської газової колонки ВПГ-11-В? На лінії моргає лампочка (часті електрозварювальні роботи). В інструкції: - "... стабілізатор напруги (рекомендовано – потужність 500/1000 Вт, захист від перевантаження по потужності споживання 600/1200 Вт, стабілізація вхідної напруги в діапазоні від 130 до 280 В до величини 220 В ±10%), при цьому стабілізатор напруги частково гарантує захист від різких перепадів напруги"
Відповіді (0)
Сподобалось: Качество изготовления, надежность, функциональность
Не сподобалося: отсутствует
Сначала несколько слов о том, как правильно выбрать и для каких приборов предназначен тот или иной стабилизатор (актуально для Анатолия Лобайчука). Идем на сайт производителя и читаем: "Автоматичний регулятор напруги АСН-250 призначений для захисту систем керування автономного опалення, та інших електроприладів з асинхронними двигунами потужністю споживання до 250 Вт (пусковою до 900 Вт) від мережі 220 В, 50 Гц. " Вывод — эта модель предназначена именно для отопительных систем (котлы отопления, циркуляционные насосы и прочее). А для подключения бытовой техники, особенно холодильников (где высокий пусковой ток) стоит выбирать соответствующие стабилизаторы, например АСН-600, где указано: "АСН-600 призначений у першу чергу для захисту побутових холодильників, морозильних камер, систем керування автономного опалення та іншої електроапаратури з асинхронними електродвигунами загальною потужністю споживання до 600 Вт (пусковою до 2400 Вт)." Так что не стоит сбивать людей с толку. Сам поставил на системы отопления более 15 стабилизаторов LVT ACH-250 и никаких проблем не наблюдается. Поэтому, прежде чем писать негатив, хотя бы вникните в суть вопроса. У самого стоит такой стабилизатор, да и для друга под котел BAXI ECO 14F поставили такой же.
Коментарі (3)
22 лютого 2016 р., 13:38
amigo дякуємо за Ваш відгук
13 березня 2017 р., 13:49
elipol
Як щодо закарпатської газової колонки ВПГ-11-В ? Там 40Вт, а на лінії лампочка мигає (електрозварювальні роботи)?
15 березня 2017 р., 13:28
Без проблем АСН-250 нашого виробництва захистить Вашу газову колонку
Якість монтажу
Сподобалось: якість виготовлення, вироблено в Україні.
Не сподобалося: не передбачене кріплення на стіну.
Коментарі (1)
22 лютого 2016 р., 13:11
Компанія LVT
KAI дякуємо Вам за відгук! Для кріплення стабілізатора на стіну є модель АСН-300 Н яка виртримує 300 Вт навантаження і також призначена для захисту систем керування автономного опалення, та інших електроприладів.
Оцінка товара
Сподобалось: зроблено у нас, висока якість! дешеві китайські стабілізатори лише душу заспокоюють, а реально вони не захистять в критичний момент.
Не сподобалося: поки нема
Досвід використання: кілька місяців
цю модель стаба розроблено не для холодильника, а для телевізорів та іншої AV-техніки. тобто під невелику і рівну потужність. спеціально для холодильників у того ж LVT є інша модель - АСН-600, але ви вирішили зекономити. справа в тому, що компресор будь-якого холодильника має високий пусковий струм, в момент ввімкнення споживання може сягати 1000вт. а 100-150вт - це вже через секунду-дві після запуску. саме тому для холодильників і потрібна більш потужна модель, яка буде витримувати високе пускове навантаження.
Фото Стабілізатор напруги LVT АСН-250 від користувача
Оцінка товара
Сподобалось: Сделан у нас,свиду ниче так
Не сподобалося: Для холодильника Indesit с номинальной нагрузкой 118 Вт не справился,при вкл. холодильника выдает перегруз и выключает питание
Зря потраченые деньги, служба поддержки ни очем
Коментарі (1)
26 жовтня 2022 р., 11:17
Genbor2008
У сучасних холодильників потужність, в середньому, 100-120 Вт. Тому 250 Вт цієї моделі повинно вистачати. -Все інше залежить від якості продукту. А вона, як виявляється із мого сумного досвіду, не краща, за більш дешеву китайську. Не раджу цього виробника.