Стабілізатор напруги LVT АСН-300 Н

Всього пропозицій: 13
ціни: 2 450 2 462 грн
Характеристики
Стабілізатор напруги релейнийВихідна напруга: 206-234/195-206 B ... Дивитися усі
Опис
LVT АСН-300 Н - пристрій, орієнтований на використання з найрізноманітнішими домашніми приладами. У сферу його завдань входить збереження техніки від усіх проблем, що виникають у мережі. LVT АСН-300 Н здійснює автоматичний контроль, а також регулювання напруги. Це дозволяє організувати якісний захист від стрибків, перепадів, короткого замикання в електромережі. Стежити за станом роботи LVT АСН-300 Н дозволяє невеликий цифровий дисплей. Таким чином, модель стане відмінним рішенням для забезпечення збереження котлів, комп'ютерів, системи опалення і багато іншого обладнання.
Написати відгук про товар
Зовнішній вигляд
Безшумність
Якість монтажу
Сподобалось: небольшой, безшумный
Не сподобалося: худшего качества я еще не встречал
Досвід використання: рік і більше
Отвратительное качество - требует ремонта раз в год. Сначала по очереди все емкостя приходится перепаивать, а теперь уже посерьезней что то накрылось... Сто раз пожалел что не купил как родителям APC Line-R(16 лет уже работает без единого ремонта)
Коментарі (1)
4 жовтня 2021 р., 14:09
Руслан Андрушко
Кроме того. еще и время переключения бооольшое. 40мс - это слишком много. релюшки советские чтоли используют
Оцінка товара
Сподобалось: Добре справляється зі своєю роботою; Підходить до більшості газових котлів, телевізорів, комп'ютерів, головне щоб потужність не перевищувала 300 Вт; Має кріплення на стіну; Тихий досить в роботі;
Не сподобалося: При роботі видає щолчки, через перепад напруги;
Досвід використання: рік і більше
Досить хороший стабілізатор напруги, працює вже більше 4 років, через нього підключений газовий котел, нарікань в роботі за цей період не виявлено. Якість українського виробника приємно здивувала, теж мені саме цього виробника рекомендували знайомі спеціалісти які працюють в галузі енергетики.
Коментарі (0)
19 листопада 2019 р.
Проблемы с стабилизатором LVT АСН-300Н, каждые 3-5 мин клацает и выходное напряжение 230В (как входное 230В), через несколько минут клацает и выходное 215В (входное 230В) и так каждые несколько минут. Котел нестабильности работает. Что это?
Відповіді (0)
4 листопада 2019 р.
У нас пониженное напряжение в частном доме - 180В. Котел Demrad часто выключается с ошибкой ионизатора пламени, мастер сказал из-за пониженного напряжения. Подойдет ли данная модель (LVT АСН-300 Н) для решения этой проблемы?
Відповіді (3)
4 листопада 2019 р., 14:04
XOI
Такая-же проблема с пониженным напряжением была и у меня, но только с насосной станцией, но я купил себе стабилизатор сразу на весь дом, Элекс Engineering Герц ГЕРЦ 16 – 1, и проблема исчезла не только для станции но и для всех электроприборов.Стабилизатор в работе уже 7 лет. Стабилизатор лучше брать на симисторах. Выбирайте исходя из Ваших потребностей https://hotline.ua/computer/stabilizatory-napryazheniya/5116-6377-80890-585901/
25 лютого 2020 р., 10:30
Юрий
Это релейный стабилизатор, он работает от 195...200В. Для 170...180 вам уже нужен импульсный, на полупроводниках.
28 листопада 2022 р., 23:13
Arthur
купили LVT ACH-300Н, работает полтора года, нареканий нет
18 серпня 2018 р.
Здравствуйте, у нас сеть часто скачет до 260—265в, думаем приобрести стабилизатор, какой из линейки лучше всего подходит, есть ли у них таймер перед повторным запуском. В случае повышенного напряжения он его понижает. Эта модель подойдет?
Відповіді (1)
20 серпня 2018 р., 15:20
Mr_Volan
Напряжение стабилизатор выдержит, задержка 5 секунд, но вот реактивная мощность 300 ВА, смотря что Вы туда будете подключать