Стабілізатор напруги LVT АСН-600

Всього пропозицій: 20
ціни: 2 667 4 500 грн
Характеристики
Стабілізатор напруги релейнийВихідна напруга: 206-234/192-206 B ... Дивитися усі
Опис
LVT АСН-600 – відмінне рішення для захисту різних побутових електроприладів з показником споживаної потужності аж до 600 Вт. Даний стабілізатор відноситься до однофазних релейних моделей з досить широким робочим діапазоном (145-280 В) і одним виходом. Він оснащується п'ятьма захисними функціями, цифровим дисплеєм і при загальних габаритах 125х80х192 мм важить всього 2,5 кг. Встановлення LVT АСН-600 можливе на будь-якій горизонтальній площині.
Написати відгук про товар
всі (4)
відгуки (2)
питання (2)
Надійність
Сподобалось: Сподобалося, що показує потужність роботи підключеного виробу, а також вихідну напругу (на відміну від більш дешевих китайських аналогів). Хоча, для того щоби це побачити, потрібно клацати кнопкою, що зовсім не зручно.
Не сподобалося: Якість виробу невисока. Через 4 міс. після покупки довелося ремонтувати прибор. Постійно перезапускався і не включався в роботу. Судячи із розмови з сервісом, виробник знає про цю проблему і вона не поодинока. Причому, ремонт обійшовся зовсім не дешево. Зовнішній вигляд - на любителя. Дизайн більш дешевого китайського Luxeon мені подобається більше.
Досвід використання: кілька місяців
Категорично не рекомендую! Якість не відповідає ні ціні покупки, ні вартості ремонту. А гарантія - то є фікція для довірливих покупців. Висновок: виробник своєю репутацією не дорожить. Для нього гроші більш важливі, ніж репутація.
Коментарі (1)
3 квітня 2023 р., 11:38
Компанія LVT
Добрий день Genbor2008. Нам дуже прикро, що у Вас залишився негативний відгук про роботу нашого стабілізатора та сервісного центру. Чи можете скинути інформацію по Вашому ремонту на електронну скриньку lvt.ukr@gmail.com
31 січня 2017 р.
Чи є можливість одночасно підключити котел і холодильник side by side? Чи витримає даний стабілізатор?
Відповіді (1)
3 лютого 2017 р., 00:13
levdik
Так, витримає. Модель розрахована на 600 Вт робочого навантаження, котел і холодильник разом дадуть не більше 300 Вт - перевірено на практиці.
22 листопада 2016 р.
Чи витримає холодильник і газову духовку? Одночасне підключення можливе? Дякую.
Відповіді (2)
22 листопада 2016 р., 22:30
levdik
Якщо ви мали на увазі електричну духовку - ні, не витримає. Якщо газову - виникає питання, а навіщо її під'єднувати до стабілізатора? Що там електричного, окрім підсвітки?
13 березня 2017 р., 13:44
elipol
Там куча релюх захисту, та розжиг. Заявлена потужність 40Вт.
Оцінка товара
Сподобалось: Компактный, отечественный
Не сподобалося: Не бесшумный, странный алгоритм работы
+ Выглядит добротно сделанной вещью, очень компактный - прекрасно поместился между стеной и холодильником, наглядная индикация входного, выходного напряжения и потребляемой мощности (благодаря этой функции узнал, что холодильник объемом 400 литров потребляет всего 100 ватт). - Основной вопрос к алгоритму работы: в диапазоне входного напряжения 220-232В стабилизатор не вмешивается и выдает на выходе такое же напряжение. При достижении значения входного напряжения 232-234В - срабатывает реле и выходное напряжение сразу понижается на 18-19 вольт от входящего. Т.е. шаг регулировки в 7% (кстати заявлен в тех.характеристиках) от номинального входного напряжения - чем это не перепад и какой в приборе смысл, кроме решения проблем критически пониженого или повышеного напряжения? Т.е. для вашего холодильника - это тот же резкий перепад напряжения, только без ухода за границы рабочего диапазона напряжения для компрессора. Но нужно быть честным и сказать, что такая ступечатость регулировки - особенность релейных стабилизаторов. И второе - реле довольно громкие и если частые скачки напряжения, из соседней комнаты с открытыми дверьми - слышно и это громче холодильника.
Коментарі (4)
17 жовтня 2015 р., 07:01
amigo
"чем это не перепад и какой в приборе смысл" — levdik, смысл в том, чтобы сохранять правильную синусоиду. Тот же ИБП для компа (например мой SVEN Pro-600) c 242В сразу переключает на 218В...
7 лютого 2016 р., 22:15
відповів на коментар amigo
amigo , в ИБП лин.-интеративного типа стоит внутри точно такой же стабилизатор :)
7 лютого 2016 р., 22:17
Надо немногого вникнуть в тему, а потом писать ;) Точность стабилизации зависит от числа ступеней переключения обмоток автотрансформатора. Чем их больше тем меньше отклонение от 220 В. Но тем и цена выше. Если точность будет 1 В то реле будут щелкать несколько раз в секунду :Q) Большинству бытовых приборов достаточно точности 10% . У меня напруга иногда падает до 180 В и все работает кроме АВ ресивера. Вот котлы они требовательные . Реле это механика и они щелкают , иногда тише иногда громче, но звук все равно будет ! Можно взять симисторный стаб , но он дороже в разы. Вот я сижу и думаю , жаба давит )) Не знаю , может куда то спрятать подальше этот релейник чтобы шум не раздражал ? Но учтите , что он греется.