Жорсткий диск Silicon Power Armor A60 SP010TBPHDA60S3K

модель з лінійки Silicon Power Armor A60
Всього пропозицій: 27
ціни: 2 200 3 269 грн
Характеристики
Жорсткий диск зовнішній 1000 ГБ 2,5" USB 3.0Швидкість обертання шпинделя: 5400 ... Дивитися усі
Опис
Silicon Power Armor A60 - лінійка портативних зовнішніх жорстких дисків використовують в якості інтерфейсу підключення USB 3.0. Відмінною особливістю моделей даної серії є пило-та вологозахист, відповідна стандарту IPX4 (захист від бризок). Крім цього, гумовий корпус Silicon Power Armor A60 зі спеціальною системою амортизації внутрішнього механізму, володіють підвищеною стійкістю до ударних навантажень, що підтверджує проходження пристроєм тесту на відповідність військовому стандарту США MIL-STD-810G 516.6 Procedure IV. Серед інших конструктивних особливостей, можна відзначити кріплення для кабелю на корпусі зовнішнього HHD. Для Silicon Power Armor A60 доступно програмне забезпечення SP Widget, що дозволяє налаштувати резервне копіювання і забезпечити шифрування даних.
Написати відгук про товар
всі (5)
відгуки (5)
питання (0)
Оцінка товара
Сподобалось: отличный карман, позволяет хранить множество информации, удобен и быстр в работе
Не сподобалося: -
Досвід використання: кілька тижнів
Оцінка товара
Сподобалось: - захищений корпус - підключення usb type A - type A (як не дивно) - відносна швидкість роботи (140 читання / 110 запис)
Не сподобалося: - немає
Досвід використання: рік і більше
Користуюсь 4,5 роки. Від'їздив з ним у багатьох відрядженнях. Ніяких нарікань в роботі. Для мене великим плюсом є даний тип кабелю, оскільки на минулих зовнішніх дисках з microusb 3.0, cуб'єктивно, бувало гнувся даний роз'єм чи були проблеми з його фіксацією в HDD. Також є можливість легкої заміни штатного жорсткого диску - достатньо відкрутити 4 гвинти.
Оцінка товара
Сподобалось: разъём подключение usb type A - type A (а не micr b)
Не сподобалося: не надёжный
Досвід використання: рік і більше
Крайне не рекомендую, был у меня один такой, вышел из строя через 10 месяцев. Поменял по гарантии, и второй также умер через 10 месяцев. В третий раз поменял на a-data.
Сподобалось: Защита корпуса Тишина работы Удобно брать с собой провод
Не сподобалося: ----------------------
Досвід використання: кілька днів
Ударо и мелкая влаго защита. Отличный внешний как для дома так и для постоянного перемещения с собой по миру. Внутри стоит Segate (Samsung) Spinpoint M8 ST1000LM024 HN-M101MBB Скорость прикрепляю. Соединение было через USB 3.0
Фото Жорсткий диск Silicon Power Armor A60 SP010TBPHDA60S3K від користувача M4rsh411
Оцінка товара
Сподобалось: + защищенный корпус + совершенно тихий, мало греется + довольно быстрый (тесты скорости во вложении)
Не сподобалося: - корпус пластиковый, не метал
Досвід використання: кілька днів
Присутствует плата-контроллер SATA-USB, вместо впаянного прямо в диск usb-разъема, как это делают в моделях других производителей. Это дает возможность при необходимости самостоятельно заменить hdd, например из ноутбука или наоборот. Кстати внутри оказался Toshiba MQ01ABD100 (ссылка на HotLine http://hotline.ua/computer-zhestkie-diski/toshiba-mq01abd100/ ). Модель конечно не новая, но проверенная временем. Отзывы о нем здесь есть. В комплекте идет usb провод с разъемами типа А на обеих концах. Это плюс, поскольку в инете встречаются нарекания на то, что разъем micro usb со временем расшатывается и даже ломается. Есть световая индикация работы диска и типа подключения - синий цвет светодиода для usb 3.0, красный для usb 2.0 (мелочь, а приятно). Коробочка очень устойчива на поверхности стола за счет резиновых полосок-ножек. Купил дополнительно кабель-удлинитель USB 3.0 AM/AF Atcom длинной 80 см на заднюю стенку компа. Диск заработал через него без проблем. Гарантия 3 года. Тесты скорости для подключения usb 3.0 и usb 2.0 в прикрепленных файлах.
Фото Жорсткий диск Silicon Power Armor A60 SP010TBPHDA60S3K від користувача Rodion