Жорсткий диск Toshiba Canvio Basics HDTB305EK3AA

модель з лінійки Toshiba Canvio Basics
Характеристики
Жорсткий диск зовнішній 500 ГБ 2,5" USB 3.0Швидкість обертання шпинделя: 5400Буфер: 8 МБ ... Дивитися усі
Опис
Зовнішній жорсткий диск Toshiba Canvio Basics HDTB305EK3AA, що відноситься до фірмової серії Canvio Basics, стане хорошим вибором у випадку потреби в компактному, легкому й швидкому зовнішньому накопичувачі. В основі пристрою лежить 2,5-дюймовий жорсткий диск ємністю 500 ГБ, що є не рекордним, але достатнім показником для портативного пристрою. Для підключення до ПК використовується високошвидкісний інтерфейс USB 3.0. Жорсткий диск Toshiba Canvio Basics HDTB305EK3AA одягнений в міцний пластиковий корпус чорного кольору, який відрізняється матовою практичністю і довговічністю. Вага всієї конструкції становить 230 грам, що не обтяжуватиме сильно вашу сумку або кишеню.
Написати відгук про товар
всі (4)
відгуки (4)
питання (0)
Оцінка товара
Сподобалось: Работает - и то хорошо.
Не сподобалося: Не запускался от обычного юсб. Докупил специальное юсб с доп. питанием.
Досвід використання: рік і більше
Ничего необычного, обычный внешний диск, вот только наличие доп. питания огорчило.
Оцінка товара
Сподобалось: Добротный пластик, стильный и надежный корпус. Тихий. Не греется. Щелчков/скрипов/тресков/стонов нет. Относительно быстрый. USB 3.0. Достаточная длина кабеля. Работает с Windows, MacOS.
Не сподобалося: проблем не обнаружено
Досвід використання: рік і більше
не дорогой и надежный рекомендую В эксплуатации с сентября 2016 г.
Фото Жорсткий диск Toshiba Canvio Basics HDTB305EK3AA від користувача
Оцінка товара
Сподобалось: 1. Практичный корпус 2. Тихий. 3. Быстрая запись и чтение. 4. Приемлемая цена.
Не сподобалося: -
Досвід використання: кілька тижнів
Хорошо подходит для подключения к медиаплееру, фильмы записываются со скоростью 40-50 МБ/с в среднем. Бенчмарки не гонял, все устраивает.
Оцінка товара
Сподобалось: Стильный, пластиковый, быстрый, современный интерфейс. Получил в подарок за 1 грн.
Не сподобалося: Нет
Досвід використання: кілька годин
Скорость через разные интерфейсы на фото.