Жорсткий диск Toshiba Canvio Basics HDTB320EK3CA

модель з лінійки Toshiba Canvio Basics
Характеристики
Жорсткий диск зовнішній 2000 ГБ 2,5" USB 3.0Швидкість обертання шпинделя: 5400Буфер: 8 МБ ... Дивитися усі
Опис
Ємний і компактний портативний жорсткий диск Toshiba Canvio Basics HDTB320EK3CA буде корисним у якості компаньйона для ноутбука. У практичному матовому корпусі даної моделі встановлений жорсткий диск ємністю 2 ТБ з інтерфейсом SATA III, а для підключення до ПК, він оснащений портом USB 3.0, що робить Toshiba Canvio Basics HDTB320EK3CA вельми швидкісним вибором. При своїй значної ємності, товщина корпусу зовнішнього жорсткого диска Toshiba Canvio Basics HDTB320EK3CA складає всього 20,5 мм, а маса - 230 грам. Дана модель підтримує роботу в середовищі Windows і Mac без встановлення будь-якого додаткового програмного забезпечення.
Написати відгук про товар
всі (9)
відгуки (7)
питання (2)
Оцінка товара
Сподобалось: Маленький, ёмкий, тихий и почти не греется. Качественный внешний разъем и кабель USB.
Не сподобалося: На 4-й год работы вышел из строя, сообщая о необходимости форматирования или др. ошибки...
Досвід використання: рік і більше
Использовал для хранения фото и ежемесячного бэкапа данных - обращения реже раза в месяц... Обращения в ремонт не дали результата - не берутся. Восстановление данный бессмысленно дорогое, под девизом: "ну ты парень попал!"
Сподобалось: Windows 10 & Linux Mint 18.3 - Plug&Play
Не сподобалося: не выявил
Досвід використання: кілька днів
Оцінка товара
Сподобалось: Пока все нравится.
Не сподобалося: Нет такого
Досвід використання: кілька днів
Купил вчера данный дивайс, пока очень доволен, форматировать не нужно, запись на диск 370ГБ фильмов заняла 1 час. Скорость записи была максимум 87МБ/сек иногда опускалась на 60МБ/сек. Очень легко подключил, то к HD-медиаплееру, то к wi-fi роутеру все его определили на ура. Тихий не шумит, не греется.
Оцінка товара
Сподобалось: - скорость запись / чтение - внешний вид/фактура - резиновые ножки - кабель в комплекте - не греется
Не сподобалося: ярковатый индикатор - хотя приятного белого цвета
Досвід використання: кілька тижнів
Брал для бекапов TimeMachine, работает тихо, быстро и без ошибок. Буду брать второй, для "псевдо-рейда" бекапов.
Оцінка товара
Сподобалось: Цена, бренд, качество, внешний вид, вес, упаковка.
Не сподобалося: Медленоватый для записи, но для меня скорость в данном случае не так важна
Досвід використання: кілька місяців
Нужен был надежный 2тб жесткий диск для хранения информации. Супер скорость записи не особо нужна была. По отзывам пользователей еще 2015 года у многих этот жд работал безотказно, поэтому решил брать. Упаковка товара отличная - вакуумная. Товар был сразу протестирован при получении, бэдов не обнаружено. Все-таки, Тошиба - это бренд, качество. Протестил его с помощью CrystalDiskMark. Когда-то диск WD 320 в ноуте работал по 12-16 часов в сутки, в 2013 когда ему было 7 лет работал без проблем. Также есть внешний WD 1тб серии EARS, много лет уже работает. А сейчас про WD, пишут что 2 года и сыпется. Качество уже давно не то, что было, да и не только у WD. Диск в принципе тихий, не сильно греется, хороший корпус, резиновые ножки. Телевизор и спутниковый ресивер опознали его без проблем. В общем, цена-качество. Рекомендую к покупке.
Фото Жорсткий диск Toshiba Canvio Basics HDTB320EK3CA від користувача Perky bear
24 жовтня 2016 р.
Достаточно ли будет запитать его от выхода USB3 или нужен дополнительный блок?
Відповіді (2)
25 жовтня 2016 р., 11:31
достаточно будет даже USB 2.0, проверено лично
29 липня 2017 р., 19:46
Perky bear
на телеке никакого дополнительного питания не потребовалось, подключил в usb телека, и диск заработал.
15 жовтня 2016 р.
Яка модель накопичувача встановлена всередині? Диск з інтерфейсом SATA, чи USB розпаяний безпосередньо на платі з управляючою електронікою ЖД, як у WD?
Відповіді (1)
12 травня 2017 р., 17:23
crash666hero
ЮСБ распаян на плате. Модель смотрите на видео. https://www.youtube.com/watch?v=vagCWvdCOVU
Оцінка товара
Сподобалось: • тихий; • гумові ніжки; • зручний розмір; • гарні матеріали; • гарна швидкість; • зручна форма; • індикація типу підключення; • гарний кабель.
Не сподобалося: • не всі програми можуть прочитати його S.M.A.R.T.
Скруглені кути додають зручності у використанні. Тихий у роботі. Гумові ніжки не передають вібрацію на стіл. Гарний пластик без сторонніх запахів. Індикація типу підключення: при підключенні USB 2 індикатор світиться білим, при USB 3 — синім. У процесі вмикання/вимикання (розкручування/зупинки) індикатор блимає. Єдина не дуже приємна особливість, що не усі програми можуть прочитати його S.M.A.R.T. Мені вдалось за допомогою CrystalDiskInfo.
Коментарі (2)
13 жовтня 2016 р., 17:46
dr0
17 жовтня 2016 р., 19:50
Sergiy відповів на коментар dr0
Диск з USB на платі. Судячи з фото тих, хто розбирав. Фото є на Амазоні.
Сподобалось: Резвый, холодный.
Не сподобалося: Короткий шнурок в комплекте, разъем подключения вверх ногами.
Коментарі (1)
29 листопада 2016 р., 12:21
Xen
Во как... А я всю дорогу думал 2Т.