Жорсткий диск WD Black 2.5" WD5000LPLX

Всього пропозицій: 32
ціни: 1 074 1 386 грн
Характеристики
Жорсткий диск внутрішній 500 ГБ 2,5" SATA rev. 3.0Швидкість обертання шпинделя: 7200Буфер: 32 МБ ... Дивитися усі
Опис
Внутрішній жорсткий диск WD Black 2.5" WD5000LPLX підійде для охочих розширити дисковий простір ноутбуку або компактного системного блоку. Завдяки ємності в 500 ГБ і швидкості обертання шпинделя в 7200 об/хв, цей жорсткий диск буде відмінним вибором як для встановлення операційної системи, так і для зберігання різних файлів. WD Black 2.5" WD5000LPLX оснащений 32 МБ кеш-пам'яті, що є непоганим показником для компактних жорстких дисків формату 2,5 дюйми. Товщина корпусу диска складає всього 7 мм, при цьому він залишається сумісним з більшістю 9 мм стандартних відсіків. Згадки заслуговує висока швидкість доступу, а також низький рівень шуму та вібрації.
Написати відгук про товар
всі (14)
відгуки (14)
питання (0)
Сподобалось: Бренд, ціна, швиткість, тихий, гарантія 5років
Не сподобалося: Трохи гріється в кишені. упаковка.
Досвід використання: кілька тижнів
Придбав його для використання у кишені Silicon Power SP000HSPHDA30S3K для бекапу документів на роботі. працює тихо, без підозрілих звуків та запахів. підчас тестування Вікторією нагрівся десь до 40градусів за десь 7 годин без перервного тестування. прикопіюванні дрібних файлів в об'ємі 22 гертара через порт юсб 2 справився за десь 30хв. поки задоволений. Упаковка простий пакет целофановий від виробника як і в Сігейту. помітки що це відновлений пристрій ніде нема, сподіваюсь що це новий.
Сподобалось: Тонкий Тихий
Не сподобалося: Ненадійний
Досвід використання: рік і більше
Модель WDC WD5000LPLX-00ZNTT0, придбаний з офіційною гарантією, пропрацював 775 днів (2 роки + 2 місяці). Так одного дня вже не згадаю приводу чому запустив програму здоров'я диска Hard Disk Sentinel і та видала вердикт "Атрибут: 5 Reallocated Sectors Count, Лічильник переміщених секторів на вільну область, Вказівка на проблему з поверхнею диска або з головками читання/запису, Виявлено 2840 збійних секторів на поверхні диска, Вміст цих секторів переміщено на вільну область, Рекомендовано негайно створити резервну копію для запобігання втрати даних." Чо так сі стало не ясно, умови роботи я б назвав масимально сприятиливими, макс температура 56 °C тощо. Ну як мінімум подяка інженерам WDC що дані вдалось далі зчитати і перенести, але 2 роки, Карл, лише і аж 2 роки.
Новонароджений
Дитина
Пенсіонер
Коментарі (1)
29 березня 2023 р., 15:11
ale-ksej
Так по гарантії замінили на інший??
Відповісти
Оцінка товара
Сподобалось: Идеальный вариант для компактных сборок Достаточная производительность Производитель WD и топовая серия Black Годится для установки в карманы (желательно с доппитанием конечно)
Не сподобалося: чуть шумнее обычных ноутбучных 2,5" 5400 оборотов При обращении к диску после долгого бездействия часто пауза, потому что он быстро паркуется и энергосберигается
Досвід використання: рік і більше
Диск формата 2,5" брал в сборку в компактном корпусе, немного погонял пока настраивал, система на ссд 120гб, и под данные этот на 500гб. Он очень шустрый, за счет оборотов 7200 он практически на уровне больших 3,5" на 5400. Как по скорости, так и по шуму. Удачная покупка, с CMR записью. А в будущем он легко пойдет в карман для жестких дисков.
Оцінка товара
Сподобалось: качество надежность отличные характеристики
Не сподобалося: Цена
Отличные показатели скорости записи и чтения, тихий, мало греется. Для ноутбука замена хорошая. Но смотрите сами что вам лучше HDD или твердотельный для апгрейда. Для использования внешнем кармане (MAIWO, TRANSCEND) винчестер не стартовал при подключение через удлинитель и USB Hub только через прямое подключение к материнской плате на задней панели. Тоже это учтите при покупке. Качеством довольны. Кстати 5 лет гарантии - сохраните Чек и не царапайте корпус.
Коментарі (1)
20 квітня 2021 р., 02:02
grindcorefan1
После полтора года использования окислились контакты, пришлось почистить ластиком
Відповісти
Оцінка товара
Сподобалось: Холодный, тихий, относительно быстрый. Вполне хорош для замены в старом ноуте вышедшего из строя "родного" диска.
Не сподобалося: Цена не гуманна к кошельку, много рефов без маркировки, что это именно реф.
Досвід використання: рік і більше
Хороший выбор для замены вышедшего из строя диска ноутбука. Также не плохой вариант для маленького NAS-сервера. Во время эксплуатации каких-то отрицательных или негативных моментов данный диск не оставил. В своё время бард его для замены в старый ноут, затем ноут был продан вместе с этим диском. Новый владелец жалоб на диск никаких не выражал.
Сподобалось: Скорость, тихий, WD, 500GB
Не сподобалося: Заплатил за него 1233 грн., за эти деньги можно взять хороший SSD
Досвід використання: кілька тижнів
Отличный жесткий диск. Поставил его в ноутбук Asus K50ID (интерфейс подключения SATA ll). Взял его на замену старому Seagate Momentus 320GB 5400rpm 8MB ST9320325AS 2.5" SATA II, в котором пошли битый сектора. С WD Black 2.5" WD5000LPLX система стала ощутимо быстрее работать, скорость чтения и записи отличная. Вполне можно сказать что он тихий, ничего не трещит и не щелкает. Выбором более чем доволен.
Фото Жорсткий диск WD Black 2.5" WD5000LPLX від користувача IK
Фото Жорсткий диск WD Black 2.5" WD5000LPLX від користувача IK
Оцінка товара
Сподобалось: Тихий как для свой скороси, надежность гарантія 60 місяців.
Не сподобалося: уже это мало памяти
Досвід використання: рік і більше
на рынке фирма очень давно надежность опрадана
Сподобалось: Швидкий Тихий Холодний Надійний 60 місяців гарантії
Не сподобалося: Ціна перший час була трохи завищена
Досвід використання: рік і більше
Один із найтихіших і найшвидших жостких дисків які мені коли-небудь траплялися. Півтора роки стояв в ноутбуці в якості системного диска. Потім, після апгрейду ноутбука, переїхав в десктоп, в якості додаткового сховища. Під тиском падіння цін на NAND пам'ять, яке відболося за останній час, середня ціна на цей жорсткий диск також впала майже на 10 доларів. Таймер парковки БМГ збільшив з 8 до 300 секунд за допомогою wdidle3.
Оцінка товара
Сподобалось: Відомий бренд, низька ціна, швидкий, холодний і тихий, гарантія 60 місяців.
Не сподобалося: Немає.
Досвід використання: рік і більше
Купив для свого стаціонарного комп'ютера, вибрав саме його, оскільки він швидкий, належить до серії Black та має значно довшу гарантію ніж в решти виробників за аналогічну ціну. Можна було за ті ж гроші взяти і на терабайт, однак з меншою гарантією, але я на комп'ютері ніколи не зберігаю дуже багато інформації, тож мені було достатньо і цього об'єму. З Windows 10 працював без нарікань, ставив також на Linux Mint 19.1 Cinnamon, тепер стоїть на Debian 9.5 XFCE, CrystalDiskInfo не показав битих секторів, програма діагностики жорстких дисків у Біосі материнської плати ASUS H110m-d теж показала що все із накопичувачем гаразд (не знаю, правда, на скільки їй можна довіряти). Даним товаром задоволений, рекомендую всім, хіба що вам об'єм буде недостатнім, тоді для вас є WD10JPLX на 1ТБ, або ж WD7500BPKX на 750Гб, правда там кеш 16мб.
Сподобалось: - размер - температура - цена
Не сподобалося: надеюсь, лет через 5-10 может что-то и не понравится )
Досвід використання: кілька годин
В сравнении с 3,5, цена на 2,5 - ниже. Зачем платить больше ? Может со временем станет известно. Пока - всё отлично.
Сподобалось: Тихий Не сильно греется Тонкий
Не сподобалося: нет
Досвід використання: рік і більше
Покупался как дополнительный в док станцию для ASUS Transformer Book T200TA. Пользуюсь более года, ни каких нареканий нет. И еще один плюс гарантия 60 месяцев.
Сподобалось: Больше 150 mb/s вначале диска, тихий, холодный , тонкий
Не сподобалося: время доступа могло быть и по меньше чем 17мс
Досвід використання: кілька днів
Фото Жорсткий диск WD Black 2.5" WD5000LPLX від користувача Yaroslav888
Оцінка товара
Сподобалось: Шикарно работает. Скорость записи впечатляет - увидеть цифру 50+ можно очень часто. Никаких намёков на задержки, писать и читать начинает моментально. Очень тихий и холодный, по сравнению с ревизией 2013-го года, ели слышно. Windows 10 включается 5-6 секунд.
Не сподобалося: Я не знаю, к чему придраться даже.
Досвід використання: кілька місяців
Сподобалось: Скорость чтения/записи Уровень шума Толщина