Підгузки Pampers New Baby-Dry Newborn 1 (27 шт.)

Ціна: 199 грн
Магазин: Ваше щастя
Купити
Характеристики
ПідгузкиВид підгузка: ОдноразовийВага дитини: від 2 до 5 кг ... Дивитися усі
Опис
Одноразові підгузки Pampers New baby Newborn є прекрасним вибором для догляду за новонародженим малюком, адже їх розміри підійдуть для діток вагою від 2 до 5 кг, а якісні та безпечні матеріали не принесуть шкоди навіть найніжнішій шкірі. Pampers New baby Newborn добре пропускають повітря, що дозволить уникнути попрілостей і подальшого роздратування шкіри, до того ж вони швидко вбирають вологу, і для дитини завжди залишатимуться сухими, що гарантує міцний і здоровий сон, якого вона так потребує перші місяці свого життя. Підгузки легко і добре фіксуються на тілі дитини за рахунок спеціальних застібок, які навіть після декількох застібань будуть як і раніше добре фіксуватися. Не підведуть в Pampers New baby Newborn і м'які манжети, вони не викличуть подразнень і добре вбережуть краї від протікань.
Написати відгук про товар
питання (0)
Сподобалось: Нежный и мягкий
Не сподобалося: -
Досвід використання: кілька тижнів
Отличный мягкий подгузник, хорош для новорождённых. Не подтекает. Застежки не царапаются.
Сподобалось: Ціна
Не сподобалося: підходить далеко не всім
Досвід використання: кілька місяців
Памперси серії "New Baby" розраховані на найменший вік. Є тільки одиничка і двійка, тобто десь від 2 до 6-8 кг. (якщо потрібен нулик, він є в "Premium Care") Памперси оптимальні в плані ціна/якість. Не протікають, не викликають подразнення, без стороннього запаху. Проте на цій стадії в діток шкіра настільки чутлива, що може бути подразнення і без памперсів. Варто спробувати взяти маленьку пачку. Якщо не підійде, перейти на серію Pampers Premium Care.
Сподобалось: цена - качество отличное
Не сподобалося: все устраивало
Досвід використання: кілька місяців
мы пользовались такими с рождения. очень нравились - могли выдержать и целую ночь, без запаха, очень приятные, нам подходили идеально.
Оцінка товара
Сподобалось: Легкие. Через себя не пропускают.
Не сподобалося: При весе 3300 - очень большие, шевелит пупок сильно. Сзади умудряется протечь к спине.
Досвід використання: кілька днів
Вроде получше Happy, как-то.
Чи був цей відгук корисним для вас? -1
Сподобалось: мягкие, недорогие
Не сподобалося:
Досвід використання: кілька днів
нам неделька. пользуемся только этими памперсами. Они самые мягкие и достаточно не дорогие.