Термокружка Krauff 26-178-041

Характеристики
ТермокружкаОб'єм: 0,45 лМатеріал колби: нержавіюча стальКолір: сталевий ... Дивитися усі
Опис
Термокружка Krauff 26-178-041 - відмінний вибір для людей, надовго відправляються в дорогу або любителів тривалих прогулянок, адже така невелика річ зможе підтримувати температуру залитого в неї напою досить довгий час, дозволяючи насолодитися ним в будь-який зручний для вас час. Krauff 26-178-041 розрахована на обсяг в 0,45 л, має привабливий дизайн і ергономічну форму, придатну для установки в підсклянник в автомобілі і не займає багато місця при транспортуванні в багажі. Виготовляється вона і таких міцних і безпечних для здоров'я людини матеріалів, як нержавіюча сталь і пластик, що вимагають мінімального догляду. У своїй конструкції Krauff 26-178-041 передбачає наявність кришки, доповненої клапаном для більшої зручності під час експлуатації.
Написати відгук про товар
Підтримка температури
Зручність використання
Надійність
Сподобалось: Гарний зовнішній вигляд; Легко та досить компактна термокружка;
Не сподобалося: Клапан не щільний, протікає; Запах пластику; Кришка не закручується, а надягається.
Досвід використання: кілька днів
Так собі ця термокружка виробництва Krauff, але якщо враховуючи вартість то може бути. Тепло зберігає не дуже довго.
Коментарі (0)
Оцінка товара
Сподобалось: Простой дизайн, невысокая цена.
Не сподобалося: Не соответствует заявленным характеристикам.
Досвід використання: кілька годин
Естественно температуру держит меньше указанного времени. Понравилось то, что полностью отсутствует запах синтетики и прочей химии. Из минусов ещё такой момент, как корпус снаружи тоже греется и если нет чехла на кружке, то руки можно и обжечь
Фото Термокружка Krauff 26-178-041 від користувача Mtlv_Mx
Коментарі (0)