Термопляшка Maestro MR-1639-50-Blue

Всього пропозицій: 7
ціни: 231 410 грн
Характеристики
ТермопляшкаОб'єм: 0,5 лМатеріал колби: нержавіюча стальКолір: блакитний ... Дивитися усі
Опис
Така термокружка, як Maestro MR-1639, не раз вас виручить при будь-якій погоді, адже вона відмінно підходить для зберігання як холодних, так і гарячих продуктів, маючи при цьому гарну функціональність і практичний стильний дизайн. У якості декору на корпусі передбачена пластикова вставка сірого і зеленого кольору. Сама Maestro MR-1639 виконана з високоякісної нержавіючої сталі, що володіє цілим рядом переваг, головними з яких є її безпека, довговічність, хороша стійкість до механічних пошкоджень і простота в повсякденному догляді. Варто також відзначити наявність в Maestro MR-1639 пробки у вигляді клапана і кришки-непроливайки, завдяки чому ви зможете уникнути неприємних сюрпризів під час користування нею. Вибираючи цю модель, ви можете бути впевнені в її надійності та запасі терміну служби.
Написати відгук про товар
всі (4)
відгуки (4)
питання (0)
Сподобалось: Внешний вид.
Не сподобалося: Протекает через отверстие для питья.
Досвід використання: кілька годин
Надійність
Сподобалось: Нержавейка внутри и снаружи Держит тепло хорошо, через три часа чай пить горячо. Тряс кружку как мог, но капель не было совсем. По сути копия Cook&Co 2801741, вдвое дешевле
Не сподобалося: Малый объем, 350 - это если залить под пробку, тогда резьба крышки будет в кипятке, что не есть гуд, неизвестно, что там в пластике, реальный объем 300, чтобы кипяток не касался пластика. Внутренняя чаша сделана неаккуратно, видны швы. Пластиковое дно (наружное) немного гуляет - приклеено только в центре, по краям какие-то углубления, куда это дно не касается
Досвід використання: кілька днів
Оцінка товара
Сподобалось: Удобная, хорошо держит тепло, качественная, недорогая.
Не сподобалося: Слегка протекает если перевернуть со стороны обратной клапану.
Досвід використання: кілька тижнів
Мне очень понравилась эта термочашка. Хорошо держит тепло. Через 3 часа после заливки в неё кипятка температура опустилась до 56 градусов по цельсию (по моему очень хороший результат). Слегка пахла резиной крышка, но запах быстро ушел. Очень трудно открутить крышку пока в чашке горячая жидкость.
Оцінка товара
Сподобалось: - цена; - качество изготовления; - объем 0,35 л.; - легко моется; - крышка без клапана; - мягкая резина на корпусе.
Не сподобалося: - если перевернуть и потрясти может слезить через отверстие для питья (не критично).
Досвід використання: кілька годин
Запах пластмассы ушел после второго заливания кипятка в кружку и одного мытья средством для посуды. Температуру держит нормально, но на время не измерял. Резина не корпусе удобна для хвата, также есть резина снизу, но потвёрже. В общем нормальная термокружка на свою цену. Рекомендую.
Фото Термопляшка Maestro MR-1639-50-Blue від користувача Роман
Фото Термопляшка Maestro MR-1639-50-Blue від користувача Роман