Термос для їжі Thermos THERMOcafe Classique 0,3 л 055097

Характеристики
Термос для їжіОб'єм: 0,3 лМатеріал колби: харчова нержавіюча сталь 18/8Колір: білий/чорний ... Дивитися усі
Опис
Міцний і в той же час легкий харчової термос Thermos THERMOcafe Classique 0,3 л 055097 є оптимальним рішенням для будь-якої людини, адже він буде корисний як для молодих батьків, що відправляються в поїздки і подорожі, особливо, з маленькою дитиною, а також для людей, не мають умов на робочому місці для нормального харчування або відправляються в тривалу поїздку. Thermos THERMOcafe Classique 0,3 л 055097 при своїх компактних розмірах надає обсяг до 0,3 л, він тривалий час легко утримує тепло або холод, а все за рахунок якісного виконання і конструкції з подвійними стінками з нержавіючої сталі, яка також перешкоджає утворенню конденсату. Широке горло Thermos THERMOcafe Classique 0,3 л 055097 полегшує його повсякденну експлуатацію і необхідний догляд за ним.
Написати відгук про товар
Досвід використання: кілька днів
Коментарі (0)
Дизайн
Надійність
Сподобалось: часа 4 держит. ну 5. Крышка большая и через нее уходит тепло. я купил еще чехол. но не уверен, что остальные в этой ценовой категории лучше. так что брать можно.
Не сподобалося: не оправдал ожидания. но это субъективно
Досвід використання: кілька тижнів
Коментарі (0)
Оцінка товара
Сподобалось: - Долго держит тепло - Вакуум в стенках - Уплотнительная резинка на крышке
Не сподобалося: нету
Отличный контейнер!!! Купил ошибочно, думая, что это термокружка. Использую для гарячего кофе на работе. Температуру держит оооочень долго 8-10 часов, после чего кофе еще гаряченький) Пить с него неудобно, но это ж не кружка. На резьбе крышки остаются капли напитка. Если использовать по назначению или как термос вещь отличная, но если пить кофе/чай на ходу советую смотреть кружки. Да и дизайн приличный, ничего лишнего.
Коментарі (2)
3 листопада 2015 р., 10:22
Avazgres
Чи можна його використовувати для гарячих обідів? Наскільки широка горловина? Чи пролізе ложка)?
Відповісти
28 березня 2016 р., 13:23
Максим Ущенко
Да, но только сухих. Кушать с нее норм.
Відповісти