Глюкометр Accu-Chek Active

Всього пропозицій: 11
ціни: 370 903 грн
Характеристики
Глюкометр фотометричнийКалібрування: за плазмою кровіОб'єм пам'яті (кількість записів): 500 ... Дивитися усі
Опис
Глюкометр Accu-Chek Active призначений для контролю рівня глюкози в крові. З даним приладом ви зможете досить просто щодня спостерігати за метаболізмом цукру у людей, хворих на цукровий діабет. Для отримання крові пристрій обладнаний ланцетним пристроєм з 10 ланцетами і 10 тест-смужками, на які потрібно капнути всього 1-2 мкл крові. Глюкометр Accu-Chek Active має фотометричний метод вимірювання, в основі дії якого лежить принцип фарбування тест-смужки при контакті з глюкозою. Розумний пристрій здатен самостійно розрахувати середнє значення до і після прийому їжі за 7, 14, 30 і 90 днів, а можливість запам'ятовувати 500 результатів вимірювань із зазначеннями часу і дати не може не радувати. Завдяки наявності мікро-USB, глюкометр здатний передавати дані вимірювань на комп'ютер.
Написати відгук про товар
всі (2)
відгуки (2)
питання (0)
Оцінка товара
Сподобалось: Німецька якість Відносно недорогий пристрій Простий у користуванні 10 смужок в комплекті
Не сподобалося: Дорогі тест-смужки. До апарату претензій немає. Не було в комплекті чохла, як у відео
Досвід використання: кілька тижнів
Пристрій купував батькові. Простий у користуванні. Пристрій для проколювання пальця пробиває майже безболісно. Нікому б не бажав користуватися глюкометрами взагалі, але якщо вже є потреба то цей пристрій виконує свої функції повністю.
Коментарі (0)
Оцінка товара
Сподобалось: Предельно прост в эксплуатации. Большой и понятный дисплей. Инструкции пользователя в комплекте, видеообзор на сайте и на ютубе. Адекватная и доступная цена. Сам набор миниатюрный. Бессрочная гарантия!
Не сподобалося: Не выявлено однако
Досвід використання: кілька днів
Долго выбирал глюкометр в интернете, их там немало. Ориентировался в основном на отзывы пользователей. Приобретением очень доволен, рекомендую диабетикам и не только. Необходимая и компактная палочка-выручалочка.
Коментарі (0)