Глюкометр OneTouch UltraEasy

Характеристики
Глюкометр електрохімічнийКалібрування: по плазмі кровіОб'єм пам'яті (кількість записів): 500 ... Дивитися усі
Опис
Глюкометр OneTouch UltraEasy відрізняється мініатюрними розмірами, що дозволяють використовувати його за призначенням у будь-якому місці. Даний прилад дозволяє отримувати досить точний результат дослідження, завдяки електрохімічному методу вимірювання, що повністю виключає можливість зовнішнього впливу. Завдяки глюкометру OneTouch UltraEasy, пацієнт навряд чи пропустить чергове тестування, так як прилад буде сам нагадувати про необхідність виконати нескладну маніпуляцію. Можливість запам'ятовувати 500 результатів, з датою і часом проведення аналізу дуже зручна і приємно порадує будь-якого користувача.
Написати відгук про товар
відгуки (2)
питання (0)
Оцінка товара
Сподобалось: Месяц работал хорошо
Не сподобалося: Выдаёт иногда какие-то непонятные знаки.Сегодня использовала 4 полоски - брак
Досвід використання: кілька годин
Довольна была всего лишь месяц работы, употребляя его через день.
Коментарі (0)
Оцінка товара
Сподобалось: - Компактность - Скорость обслуживания - Память - Качество - Дизайн
Не сподобалося: - Стоимость тест полосок к данному аппарату
Досвід використання: рік і більше
Отличный аппарат. На данный момент, полагаю, не имеет конкурентов, если учесть достоинства которые я перечислил. Желающим купить советую обратить внимание на стоимость тест полосок к данному глюкометру.
Коментарі (0)