Смартфон Bravis Power (Black)

Характеристики
СмартфонЕкран: 5"; IPS; 1280x720;Пам'ять: 8 ГБОЗП: 1 ГБПроцесор: MediaTek MT6582 + GPU Mali-400MP2ОС: Android 4.4.2Акумулятор: Li-Ion, 4500 мАгКамера: 13 МпКорпус: алюміній + пластик; 145 г; товщина 8,9 мм ... Дивитися усі
Опис
Bravis Power - стильний і функціональний смартфон, орієнтований на користувачів, які шукають кишенькового помічника. Модель виконана в якісному пластиковому корпусі і завдяки округленим краям комфортно лежить в руці. Bravis Power підтримує роботу двох сім-карт, що дозволяє розмежувати ділові та особисті дзвінки, а також використовувати найбільш вигідні тарифи для доступу до мобільного інтернету. Смартфон оснащується 5-дюймовим IPS-екраном з роздільною здатністю HD, завдяки чому користувач може насолоджуватися яскравою і чіткою картинкою. Bravis Power має у своєму розпорядженні 4-ядерний процесор, який на комфортному рівні справляється з будь-якими завданнями. Ємний акумулятор 4500 мАг забезпечить довгий час автономної роботи.
Написати відгук про товар
всі (3)
відгуки (3)
питання (0)
Сподобалось: в итоге ничего
Не сподобалося: -батарея -екран -динамик -общее удобство (подробнее ниже)
Досвід використання: кілька місяців
Вобщем если б я делал отзыв первый месяц, я б поставил четверку, но спустя 9 месяцев использования - вывод один - даный товар покупать не рекомендую. 1)Взял главное из за батареи, нужен был простой телефон говорить в офисе, без излишеств, но с хорошой батареей. Но если первый месяц держала неплохо - то потом резко начала падать емкость, через пол года заряжать надо было каждый день ( в начале 2 раза в неделю) 2)Почему за дизайн поставил 1 бал - через пол года телефон вытерся, окраска камеры, кнопок, боковины стали выглядеть будто телефону лет пять. 3)Єкран - через пару месяцев появились засветы, как полоса через весь єкран, потом она стала не просто засвечена, а не работающая. Думал может я гдето ударил - но оказалось у друга который взял одновременно со мной, точно такая же проблема. 4)Камера днем работает более менее, но ночью вспышка срабатывает ранее чем фото, итого фото черные)) 5)Перестал срабатывать датчик приближения к уху, разговаривать стало проблемно, наконецто по итогу глюков отправил в сервис по гарантии, надеюсь вернут деньги. Єто только из серьезных багов, еще куча мелких неудобств.
Коментарі (0)
Камера
Сподобалось: Прекрасний телефон з прекрасними параметрами: найголовніше акумулятор на 4500 мА, швидкість роботи, камера досить хороша, екран, дизайн, 2 сімки, підтримка OTG, швидкий пошук GPS, відсутність в операційній системі різного барахла у вигляді програм
Не сподобалося: Проблематично буде знайти запасний акумулятор якщо що. Дзвонив виробнику так хіба що під замовлення, або можливо будуть пізніше, бо тільки недавно вийшов в продаж. Також бісить (але це майже в усіх виробників) це розмір екрану в 5 дюймів. Це настільки бездарно! Ідеальний розмір 4,5-4,7 дюймів. Але через малий вибір моделей з таким розміром довелося взяти цей. Бо, якщо екран підходить так акумулятор слабенький, або камера поганенька, або вбудованої памяті 4 Гб тощо
Чесно кажучи не очікував що телефон буде такий класний. Акумулятор. Отже, найголовніша його перевага це акумулятор!!! Тримає в основному 2-4 дні (кілька дзвінків на день по 5-15 хв кожний, перед виїздом на роботу і додому перевірка вулиць на наявність заторів, відслідковування перед виходом громадського транспорту по EasyWay, в дорозі музика та інтернет, Скайп і ще один месенджер постійно включені а відповідно завжди включений GPRS, трішки ігор, перевірка погоди). Пише що 4500 мА, але думаю все таки десь в районі 3500-4000 мА через те, що мій попередній акумулятор мав 1500 мА а по розміру десь в 2,5 рази менший. Тобто, якби там справді було 4500 мА, то мій акумулятор повинен був би бути в 3 рази менший. Так що акумулятор це дуже велика перевага, бо не треба молитися на розетки. Подобається екстрим зарядка, яка полягає в тому, що коли телефон повністю розряджений і підключивши до розетки на 40% заряджається за 40 хв, далі заряджання сповільнюється. Повна перша моя зарядка в 100% проходила протягом 4 год 30 хв. Хоча 2-га і наступні тривали трішки більше 2 год 30 хв. Камера. Від камери просто не очікував такої якості. Для порівняння порівнював: LG D410 L90 Dual камера точно краща в мого; LG H422 Spirit також краща в мене якщо пейзажну фотку робити (краще поглядаються деталі), якщо портрет то ЛЖ (тут вже краще проглядаються деталі), але при цьому нема ніяких налаштувань по камері: різкість, контрастність тощо і навіть HDR нема в той час як в Бравісі можна налаштувати контрастність, тон, насиченість, різкість, яскравість є функція HDR); Samsung J200H Galaxy J2 після детального перегляду фото під однаковим освітленням і фотографування однакового місця з однакового положення, то все одно в мене краща камера. Спершу думав що Самсунг переплюнув дививлячись фото на телефоні, але коли скинув на комп то виявилося що Самсунг програв. В нього кольори ненасичені, а коли дивився по телефону здавалося що ніби все добре, ось тут в оману ввів СуперАмолед; щодо Lenovo A5000 і A6000 мій краще (взагалі у Ленов камери погані); iPhone 4s переплюнув з легкістю; iPhone 5s не дотягує (але враховуючи ціну, то це тупо переплачувати в 4 рази тільки за камеру яка трішки краща ну і екранчик трішки кращий, по решті Айфон гірший); Xiaomi Redmi 2 він переплюнув по камері. Справді класна камера фоткаючи як портрет так і пейзаж. І головне що я був дуже здивований від класнючої деталізації, також не засвітлює тон шкіри, видно волоски брів, а не змазано як в ЛЖ і Самсунгу. Тому, підсумувавши і порівнявши раджу Xiaomi Redmi 2 якщо важлива камера ну і по зручності має 4,7 дюйми, але якщо ви віддаєте перевагу більшій автономності, наявності OTG то краще без сумніву буде Бравіс. А беручи Айфон ви просто ставите собі ярлик ЛОХа переплачуючи стільки грошей при тому, що спокійно можна взяти телефон в 3-4 рази дешевший і по якості буде кращим Дизайн. Так як я і казав бісить те що нав'язують великі екрани, які не зручно тримати в руці. В мене велика рука і мені все одно незручно (можна впустити телефон). 4.5-4.7 прекрасний розмір. А по зовнішньому вигляду дуже класно виглядає. І радує те, що не копіюють дизайн Айфона. Задня кришка матова, але було б краще як би була прогумована. Клавіші розблокування і гучності розміщені прекрасно. GPS. Так як я професійний гірський мандрівник для мене був важливий і той фактор щоб був якісний GPS приймач. В нього дуже хороший GPS. при першому ввімкненні знайшов мене за 1-2 хв. Далі шукав за кілька секунд при цьому забороняю Гуглу мене відслідковувати . Тому GPS + прекрасний акумулятор і хороша камера буде найкращим вибором для мандрівників. Екран. Екран хороший. Трішки змінює колір чорного кольору під різними кутами, але все одно прекрасні кольори які забезпечує IPS. Звук. Динамік до якого вухо прилягає має хороший звук, хоча тільки трішки приглушений як у трубі але несильно. Все чітко чутно так і співрозмовник все чітко чує завдяки хорошому мікрофону. Задній динамік непоганий (поступається HTC). Хоча як може бути нормальний динамік коли він ззаду знаходиться? Хороше звучання буде коли в торці або зверху як це робить HTC. От вони молодці. Звук повинен йти з двох сторін а не з однієї дірочки. Чого варта була Nokia N73. Звук в навушниках барахло повне. Їх взагалі краще не чіпати і не псувати загальної думки про телефон. Вібрує несильно. Підтримка OTG. Взагалі шикарна функція для ділових людей, так як дозволяє підключати USB клавіатуру, USB мишку, USB флешки тощо. Підсумовуючи, телефон особливо за таку ціну прекрасний. Він навіть LG з Самсунгом перепльовує, які коштують на 1000-1500 дорожче. Тому, думайте головою, а не маркетинговими ходами компаній. Не платіть за бренд, а платіть за якість. Не слухайте тупо інших, а прислухайтесь. Головне спершу зробіть порівняння, а потім доводьте.
Коментарі (3)
18 листопада 2015 р., 15:26
serbo
Ви прекрасно пишете - давайте ще!
18 листопада 2015 р., 21:45
Валерій Дубчук відповів на коментар serbo
Дякую ;) Довелося трішки підправити текст, після кількох днів користування і порівняння. І жодного сумніву не виникло, що зробив не правильний вибір. Як би не акумулятор, OTG та операційка - взяв би Xiaomi Redmi 2 із-за кращої камери і меншого розміру екрану (операційка хоч і Андроід, але специфічний і нема можливості вибору при довгому натиску середньої клавіші, коли з\'являються всі згорнуті програми вибрати програму.
9 січня 2016 р., 21:32
Avazgres відповів на коментар Валерій Дубчук
Дійсно прекрасно пишете. Головне не зупиняйтеся на досягнутому.
Камера
Сподобалось: Коротко. Екран файний. Швидкість норма. Батарея заявлена 4500 - написано на ній 4500 (без вийняття батареї неможливо поставити картки). Є непогані фічі в системі, такі як гостьовий вхід.
Не сподобалося: Батарея. За три години з 63% стало 37%. Не зрозумів. Розмовний динамік - таке враження що розмовляєш через водяну трубу, чути можна, але якість просто ніяка.
Перше враження. За тиждень-два напишу досвід користування.
Коментарі (1)
9 січня 2016 р., 21:29