Смартфон Sony Xperia M4 Aqua E2312 (Black)

Характеристики
СмартфонЕкран: 5"; IPS; 1280x720;Пам'ять: 8 ГБОЗП: 2 ГБПроцесор: Qualcomm MSM8939 Snapdragon 615 + GPU Adreno 405ОС: Android 5.0Акумулятор: 2400 мАг (незнімний)Камера: 13 (Sony Exmor RS) МпКорпус: пластик; 136 г; товщина 7,3 ммNFC: + ... Дивитися усі
Опис
Sony Xperia M4 Aqua - гідний представник лінійки смартфонів компанії. Модель виконана у фірмових рисах і володіє витонченими строгими лініями, здатними викликати захоплення. Sony Xperia M4 Aqua оснащується двома слотами для сім-карт, що відкриває додаткові можливості для спілкування і доступу в мережу Інтернет. Яскравий 5-дюймовий екран моделі виконаний за технологією IPS і радує око приємними і природними кольорами. Високий рівень продуктивності забезпечує платформа Qualcomm, для якої практично немає нездійсненних завдань. Блискавичний відгук інтерфейсу, сучасні ігри і ресурсомісткі програми - все це завжди з вами. У Sony Xperia M4 Aqua не обійшли увагою і камеру, використавши фірмовий 13 МП сенсор, що дозволяє створювати чудові фотографії.
Написати відгук про товар
всі (3)
відгуки (2)
питання (1)
Камера
Сподобалось: Стильный девайс. Очень понравилась цветовая передача. Классная камера. Скорость работы, как по мне, может быть и быстрее. Девайс не тормозит, но иногда пару секунд может взять на "размышление".
Не сподобалося: Время работы. Да, когда выбирал себе андроид-устройство (первое в моей жизни) - не учел момент, то батареи на данном смарте, при активной работе и частое (очень частое) сидение в интернете, хватает ровно на сутки. Не более.
Досвід використання: кілька місяців
Коментарі (0)
5 листопада 2015 р.
Подскажите, слот для карты памяти совмещен с симкартой? Можно вставить две симки и карту?
Відповіді (1)
6 листопада 2015 р., 13:21
Олександр Шерехора
ні, не поєднаний. так, в мене якраз встановлені карта пам'яті і 2і сім карти..
Відповісти
Камера
Сподобалось: Крутий дизайн, IP65, IP68, 2гб оперативної, робота в рукавицях, хороша камера для любителів селфі Загалом мене в ньому все влаштовує і недоліки не суттєві, крім задньої кришки і розміщення usb (звикну).
Не сподобалося: задня кришка - пластик, глянцевий. при сильному навантаженні відчутно гріється задня верхня частина, розміщення usb. додатково встановлені програми (офіс, файл менеджер та ін.). відсутність оліофобного покриття. 8 Гб мало, якщо збираєтесь ставити ігри.
Досвід використання: кілька тижнів
Коментарі (0)