Смартфон Xiaomi Redmi Note 2 GSM 16GB (White)

Характеристики
СмартфонЕкран: 5,5"; IPS; 1920x1080;Пам'ять: 16 ГБОЗП: 2 ГБПроцесор: Mediatek Helio X10 MT6795 + GPU PowerVR G6200ОС: Android 5.0 Lollipop з фірмовою оболонкою MIUI 7Акумулятор: Li-Po, 3060 мАг (знімний)Камера: 13 МпКорпус: пластик; 160 г; товщина 8,3 мм ... Дивитися усі
Опис
Xiaomi Redmi Note 2 - надпродуктивний Android-смартфон з підтримкою двох сім-карт у виконанні китайського виробника. Невідступно наслідуючи спільну для всього модельного ряду концепцію, Redmi Note 2 пропонує користувачеві вражаючі технічні характеристики і стриманий дизайн за досить привабливою ціною. До переваг пристрою, в першу чергу, варто віднести продуктивну платформу на основі 8-ядерного процесора Mediatek Helio X10 частотою 2,2 Ггц, відеочіп PowerVR G6200, 2 гігабайти оперативної і 16/32 гігабайти внутрішнього накопичувача з можливістю розширення за рахунок карт пам'яті microSD. Така значна продуктивність управляється операційною системою Android 5.0 Lollipop з фірмовою оболонкою MIUI 7, що славиться своїми частими і регулярними оновленнями. Xiaomi Redmi Note 2 - ефективний засіб для задоволення витончених потреб досвідчених користувачів.
Написати відгук про товар
всі (4)
відгуки (3)
питання (1)
Камера
Сподобалось: Если купить по правильной цене то лучше его нет.
Не сподобалося: Остерегайтесь подделок!
Коментарі (1)
25 лютого 2016 р., 15:41
LV
Ага купил на свою голову этот недо телефон (
Камера
Сподобалось: - екран - швидкість - android 5.0.2, прошивки постійно оновлюються навіть для старих моделей - слот для карт пам'яті - камера за свої гроші непогана, дуже швидка коли вистачає світла - камера для селфі визначає вік і стать :) - фірмовий чохол типу смарт-кавер - сигнал мережі і wifi ловить краще ніж Samsung
Не сподобалося: - задня кришка хоч і матова, але все одно слизькувата, іноді поскрипує в місцях кріплення - батарея нормальна, але очікував більшого для 3060 mah
Досвід використання: кілька місяців
Коментарі (0)
23 жовтня 2015 р.
Які основні функції телефону? Наприклад, який у телефона сигнал (стикався з тим, що у телефона хороша начинка, але проблема з сигналом) не ремонтується взагал і(викидується плата і Іших варіантів немає)? Який динамік (гучність)?
Відповіді (2)
5 листопада 2015 р., 11:07
Alex Z
сигнал/wifi ловить добре, тримає там де Samsung SIII mini переривав розмову. Розмовний динамік 4+, зовнішній 4
25 лютого 2016 р., 15:33
LV
Отвратительный сигнал с постоянными отвалами,динамик молчу вообще бубнилка глухая после Леново к30
Камера
Сподобалось: - екран - продуктивність (у мене десь 48000) за такі гроші! - заміна задньої кришки - можна тримати в кишені запасну змінну батарею на 3000 і замінити коли потрібно - слот SD, на який можна складати фотовідео, та при "цеглуванні" телефону, легко маніпулювати даними - 3G без проблем
Не сподобалося: - задня кришка простий пластик, але головне не гладкий - з рук не випаде - червоні сенсорні кнопки, вампірчики - посередня камера
купували в Китаї, Ксяомі є Ксяомі - якісні матеріали, miui оболонка, пряцює без проблем, у тому числі і в нашій 3g Київстар
Коментарі (2)
25 лютого 2016 р., 15:43
LV
Прошивку смените не поможет откатитесь на заводскую и в сервис ! А кстати сторонние камеры с Гугли Плей маркета работают ?
1 березня 2017 р., 13:39
1.61803
Що? "цеглуванні" телефону, ви про що говорите? Важко читати відгуки з якимись невідомими словами. Прошу користуйтесь словником і тим більше не перекладайте власні назви!