Смартфон Xiaomi Redmi Note 3 3/32GB (Gray)

Характеристики
СмартфонЕкран: 5,5"; IPS; 1920x1080;Пам'ять: 32 ГБОЗП: 3 ГБПроцесор: Mediatek Helio X10 (MT6795) + GPU PowerVR 6200ОС: Android 5.0.1Акумулятор: Li-Po, 4000 мАг (незнімний)Камера: 13 МпКорпус: алюміній; 164 г; товщина 8,7 мм ... Дивитися усі
Опис
Xiaomi Redmi Note 3 - продуктивний Android-смартфон з підтримкою двох сім-карт від китайського виробника. Традиційно для лінійки смартфонів Note, модель отримала форм-фактор 5,5-дюймового фаблета і передове технічне обладнання. До такого варто віднести сканер відбитків пальців, незнімний літій-полімерний акумулятор об'ємом 4000 мАг з підтримкою функції швидкої зарядки Quick Charge 2.0, а також однокристальну систему Mediatek Helio X10. У якості дисплея застосовується IPS-матриця із роздільною здатністю 1920х1080 пікселів з підсумковим показником щільності пікселів 400 ppi, що забезпечить комфортабельну взаємодію з операційною системою Android 5.1 Lollipop і фірмовим інтерфейсом MIUI 7. Xiaomi Redmi Note 3 - доступне і функціональне рішення для вимогливих користувачів.
Написати відгук про товар
всі (11)
відгуки (11)
питання (0)
Камера
Сподобалось: Отзывчивой сенсор, отличный экран, аккумулятор, дизайн.
Не сподобалося: Баг в прошивке, невозможность смены стиля верхнего меню
Досвід використання: кілька днів
Верхнее меню на светло голубом фоне белые маленькие значки плохо различимые, при смене темы цвет не меняется. При установке шрифта размера L отказывается работать приложение "сообщение", смс приходят но прочитать их нельзя. При других размерах шрифта эта проблема не наблюдается. Пока нашел причину несколько раз сбрасывал до заводских настроек. Сенсор очень удобная функция, но хорошо работает только на сухих пальцах. Аккумулятор держит 3-4 суток если использовать смарт как звонилку.
Камера
Сподобалось: 1. Дизайн. Ничего лишнего и всё необходимое. 2. Качество сборки. Нигде не скрипит и не отваливается. Всё подогнано и плотно. 3. Камера. Снимает хорошо. Есть режим HDR. Качество снимков заметно снижается при использовании цифрового зума и при низком уровне освещения. Макросъёмка на высоте. Видео тоже снимает хорошо. 4. Экран достаточно яркий и насыщенный. 5. Софт. После разблокировки загрузчика и установки прошивки с сайта miui. ua (официальная прошивка только китайская и английская) всё работает без нареканий и обновляется по воздуху. В общем, телефоном доволен.
Не сподобалося: Немного подкачала автономность. Сравниваю с Lenovo P780, - батареи в 4000 у обоих, но Lenovo жил дольше. Наверное, связано это и с тем, что у Lenovo экран был 5" против 5,5" и разрешение 1280*720, а не 1920*1080. У меня телефон при условии активных разговоров живет полных 2 дня. Если использовать мультимедиа и мобильный интернет, то день с небольшим.
Камера
Сподобалось: - 3 гига оперативки - аккумулятор - екран - сканер отпечатков - сборка и корпус
Не сподобалося: - ниже
Досвід використання: рік і більше
За свои деньги аппарат отличный. Что тогда, что сейчас, когда он почти вдвое подешевел. Да, есть то что не нравиться, это отсутствие карты памяти, защитного стекла типа гориллы, но знал что покупал сразу, поэтому не пишу в раздел "не понравилось". Работа: звонки - честные сутки; в режиме звонки+интернет все время включен+2 часа видео - с 7-00 до 23-00; просмотр НD видео - часа четыре-пять. Количество опреативки такое что никогда о ней не вспоминаешь. Хотя дети установили как-то туда под сотню разных игр. Сканер достойный, но не для мокрых или грязных рук. Проблем с коммутацией с чем либо не было ни разу. Камеру даже не рассматриваю как основную, для этого зеркалка, а для бытовых целей лучше не нужно.
Камера
Сподобалось: В дополнение к моим предыдущим впечатлениям (продолжаю пользовать телефоном и уже прошло полгода с момента покупки) хотелось бы сказать, что я всё ещё очень доволен данной моделью. Не готов рекламировать все товары и телефоны данной марки, но Xiaomi Redmi Note 3 явно очень и очень удачная модель от даного производителя. Баланс качество/цена просто отличные (имхо, понимаю, что уже есть конкрутенты). Из нового опыта. Телефон уже удачно пережил добротное приземление на асфальт. Всё хорошо, дальнейший полёт нормальный. Так же избавился от привычки заряжать телефон каждый день, с батареей в 4000 мАч хватает заряда хватает на два-три дня в режиме 'звонки+музыка и чтение в дороге+интернет+периодические фото'. Назвал бы этот режим средней нагрузкой. Думаю, если ловить покемонов, активно играть в 3D-игры и смотреть много видео – то телефон будет жить не больше дня, а может и меньше. Використовую телефон вже другий місяць і дуже ним задоволений. Навіть більше - це одна із найкращих покупок цього року. Він дійно хороший і викликає у мене масу позитивних емоцій. Всі мої знайомі, кому я давав його подивитися, були приємно вражені якістю та функціональністю цього телефону. Однією з причин, чому я придбав цей телефон є батарея виликого обєму, що дозволяє телефону працювати три дні без зарядки навіть коли я активно використовую телефон для інтернет-браузінгу, перегляду відео в HD-якості та дуже багато читаю. Мушу визнати, що я не використовую смартфон для ігор, тому не можу оцінити його з цього боку, проте мені здається, що технічна база дозволяє грати в будь-що, а передача кольорів та розподільна здатність екрану досить непогана. Телефон зроблено зі шматку металу, що робить його дуже приємним на дотик і додає враження надійної якісної речі. Фірмовий чохол з прорезиненого матеріалу ідеально облягає його і не дає ковзати. На дотик він теж дуже хороший. Ну і має усі потрібні отвори та прорізи. Камера мені дуже подобається і до неї з мого боку немає нарікань, додаю власноруч зробеле фото до свого огляду.
Не сподобалося: Впечатления о камере остались преждними. Она не так хороша, как могла бы быть. Тот же iPhone 5S фотографирует лучше. К сканеру отпечатка пальца очень быстро привыкаешь, но разочаровыывает, что срабатывает он каждый третий раз. Если палец грязный или вспотевший – про сенсор можно забыть. Плюс в комплекте идёт зарядка с переходником, хотя xiaomi.ua уверяет, что это официальная поставка. Не люблю переходники. Ну и наверное, сейчас бы покупал уже PRO версию. Є деякі речі в цьому телефоні які мені не подобаються. Наприклад, поле пошуку контактів в списку. Воно ніяк не виділено на загальному фоні і я з незвички гублюсь, коли шукаю контакт. Ще одна фіча, заради якої я купував цей телефон – постійні оновлення від Xiaomi нормально не працюють. Все круто, але вони просто відвалюються під час перезавантаження телефону. Мені ще не вдалося встановите жодне. Подібна проблема у мене була і з планшетом і я розумію, що можна просто скачати прошивку і зробити все вручну, але це не приємно. Також мушу зазначити, що фронтальная камера не фонтан. Не знаю чого їй не вистачає, але фото з подібних телефонів на фронтальну камеру трохи кращі. Можливо, що це суб’єктивно.
Вообще решил опять поделиться впечатлениями, потому что коллега решил купить себе телефон за 20 тыс. грн., а я не понимаю зачем так переплачивать, когда всё уже есть за сумму в четыре раза меньшую. Пока телефон менять не собираюсь.
Коментарі (3)
4 листопада 2016 р., 14:29
Alex Babich
По поводу прошивки. Нужно сначала разблокировать загрузчик. Потов все обновления устанавливаются без проблем.
6 січня 2017 р., 11:07
airalchemist відповів на коментар Alex Babich
Прошу прощения, а как это сделать? Там вроде уже стоит какой-то SuperSU c коробки.
26 травня 2017 р., 09:32
Alex Babich відповів на коментар airalchemist
Может уже и не актуально, но через их родной сайт.
Камера
Сподобалось: Батарея отличная. Экран очень приятный. Производительности хватает вполне. Поддержка OTG (При желании может компенсировать отсутствие карт памяти) Металлический корпус. Сканер отпечатка пальцев.
Не сподобалося: Отсутствие мультиязычной прошивки от производителя. Отсутствие поддержки карт памяти(Хотя большинству пользователей 32Гб более чем достаточно)
Камера
Сподобалось: Якість матеріалів та збірки. Кути огляду екрану, мультитач та розподільна здатність. Швидкість зарядки та час автономної роботи. Робота заліза. Аудіоплеєр. Реакція на відбиток пальця, реалізація самого детекора. Оболонка.
Не сподобалося: Задня панель. Відсутність слота для карток пам'яті.
Досвід використання: кілька місяців
Купував синові на заміну старенькому Мейзу МХ3 десь у середині сячня 2016. Офіційний, сертифікований, прошитий Мультиромівською локалізованою прошивкою. Приємно вразила наявність перехідника на наші розетки у комплекті. Дуже подобаються наступні моменти: 1. Якість матеріалів та збірки - смарт не виглядає бюджетним, це точно. 2. Кути огляду екрану, мультитач та розподільна здатність на досить пристойному рівні, як і яскравість. 3. Швидкість зарядки від штатного пристрою (приблизно 1% за хвилину) та час автономної роботи акумулятора цілком відповідають заявленим. 4. Апаратна платформа на рівні топів: танчики літають, а ступіть нагрівання суттєво нижча за Мейзу. 5. Досить пристойний набір аудіо налаштувань штатного плеєра та пресети на різні типи гарнітур. 6. Реакція на відбиток пальця блискавична, реалізація самого детекора мені більше сподобалася, ніж на айфонах. 7. Оболонка - найкраща з того, що бачив для Android (порівнював із НТС, Мейзу, Самсом та LG), хоча одразу перепрошив на іншу локалізвану версію 7.1.7, яка за два місяці роботи жодного разу не лаганула. Доречі, реалізація опції роботи однією рукою мені особисто здалася більш комфортною, ніж на моєму 6+ огризку. На смарт одразу встановив захисне скло та одягнув його у м'який кавер из пластиковим бампером, що особливо не збільшує розмірів девайсу, і недаремно. Двічі апарат літав із висоти внутрішнього карману піджака - жодних ушкоджень, хоча захисне скло замінили на нове. Детальніше про те, що не дуже сподобалося: 1. Задня панель трохи "грає" при натисканні, здаючись ніби тонкою, та намагається вичавлювати щось типу скрипу, але грішу на власні відчуття від багаторічного користування айфонами, що мають іншу будову формфактора. В кавері чи силіконовому чохлі цей недолік абсолютно непомітно. 2. Відсутність слота карт пам'яті. Хоча малий ще з Мейзу звик юзати коннектор для флешок і це його взагалі не бентежить. Вцілому, апарат викликає відчуття того, що він коштує набагато менше того, що пропонує в плані функціоналу, і це дуже приємно. :)
Камера
Сподобалось: Функционально очень хорошо оснащен, качественно собран, НО!, без адаптации софта под регион - телефоном невозможно пользоваться
Не сподобалося: НЕТ официальной прошивки под русский язык, плей маркет без "танцев с бубном" не ставится, масса китайщины, которую удалить просто не возможно. Скажу прямо - очень сильно разочарован!
Технически, аппарат очень хорош, но софт.... поддержка производителя отсутствует.... Вот вам и Xiaomi...
Фото Смартфон Xiaomi Redmi Note 3 3/32GB (Gray) від користувача Обозреватель
Коментарі (11)
14 березня 2016 р., 18:48
ulcha
Дорогой Обозреватель, этот аппарат для китайского рынка. Если Вы купили его, то нечего разочаровываться. Сяоми Вам ничего не обещала и официально с этим аппаратом на наш рынок не выходила. Я подарил его жене, но разблокировал загрузчик и установил кастом, самый прибдиженный к официалу, от xiaomi.eu. Теперь телефон обновляется по воздуху и не имею никаких проблем с актуальностью ПО и русским языком.
15 березня 2016 р., 09:43
Обозреватель
Официальной версии под русский язык - НЕТ "установил кастом, самый прибдиженный к официалу" Если вы прошиваете "левыми" прошивками свой телефон, на котором содержаться масса данных по бизнесу, личная информация и т.д. - то помимо глюков, вы рискуете лишится доступа в свои аккаунты, потерять деньги и нажить прочие "удовольствия"... Я считаю такой подход не приемлемым. Не верю, что после установки кастомной прошивки он обновляется по воздуху и все корректно работает и не слетает прошивка. Почитайте форумы. И самое главное - какой обычный пользователь будет заморачиваться с прошивкой и перепрошивкой софта? Все это должно быть "из коробки"!
15 березня 2016 р., 11:34
igort відповів на коментар Обозреватель
Совершенно не понятно, почему вы не купили iPhone?
Камера
Сподобалось: На такие деньги лучше телефона не найти. Работает быстро, без сбоев и подвисаний. При большой яркости экрана, немного греется (становится теплым), но за счет металлического корпуса быстро остывает. После установки 3-х десятков сторонних приложений, память заполнена на 1.6-1.7 ГБ. То есть можно обратить внимание на модель 2/16, ее вполне хватит для обычного пользования. Если вы не гик или "танковый маньяк" ))) Невозможность установки карт памяти компенсируется возможностью подключения флешек. Камера очень хорошая, конечно она не может тягаться с моим зеркальным Nikon, но и глупо ожидать от телефона чего-то большего (за адекватные деньги). В общем, недостатков пока не нашел.
Не сподобалося: Можно ли считать недостатком наличие встроенного браузера, упрямо выполняющего поиск только на каком-то китайском сайте? Лечиться установкой, например, Chrom и прописыванием его по умолчанию.
Досвід використання: кілька тижнів
Камера
Сподобалось: 1. Однозначно батарейка, апаратів з такою ж батарейкою і х-ками не існує! Основне через що віддав перевагу цьому апарату. 2. Дизайн. Металевий корпус просто бомба. 3. Сканер відбитків. 4. Оперативна пам'ять. На фоні зростання вимог програмного забезп. до апаратів 3гб оперативки буде актуально ще років 2-3, тому це величезний плюс. 5. Фірмова оболонка - MIUI. Багато різних фішок до яких швидко звикаєш. До цього користувався лише голим андроідом, просто небо і земля. 6. Навіть вимогливі ігри не лагають. Гріється, але не сильно, і однозначно слабше ніж мій попередній LG Optimus G. 7. OTG з коробки - дуже корисна штука. Придбав Kingston 64 гб з OTG і ніразу не пошкодував, будь-які фільми можна залити на флеху а потім просто під'єднати і дивитися з телефону, щоб не забивати память самого телефону.
Не сподобалося: 1. Корпус достатньо слизький, втримати однією рукою трохи важко, враховуючи мої не великі долоні. Проблему вирішив силіконовою накладкою + мінімальний захист корпусу в додачу. 2. Всі телефони якими користувався до цього мали слот для карти памяті, тому придбавши цей телефон мій трансенд 32гб 10 класу лежить і припадає пилюкою. 3. Проблеми з перекладом прошивок. Заніс це до мінусів тому що для багатьох людей це темний ліс, для них прошити апарат на локалізовану прошу - не реальна задача. На щастя я не з таких. Але потрібно враховувати що це апарат лише для китайського ринку, тому відсутність "мови" з коробки не проблема апарата.
Однозначно рекомендую!
Камера
Сподобалось: Хороший класичний дизайн. Ємність батареї 4000 мАг, гарантованих 2 дні середньої активності - це круто. FullHD роздільна здатніть. Це дійсно плюс. Пікселів усе одно не видно, а нагрузка на процесор менше. Якісний корпус. Сканер відбитків працює дійсно швидко. Для мене місце розсташування зручне. Ціна!
Не сподобалося: - Сира прошивка. У мене телефон був перепрошитий з магазину на MiuiPro 5.12.24. Інді глючить сканер відбитків і налаштування стосовно його ж. - Апарат дуже прив’язаний до китайских ресурсів, а мова там лише китайська, навіть англійської нема. - 5.5" для мене виявилося трохи забагато. Звикаю. Функція управління однією рукою не вирішує ситуацію, бо тримаєш в руках все одно немалий апарат. І про різне. Відсутність розширення пам’яті мінусом не вважаю. Гадаю вистачає вчасно чистити пам’ять від лишніх фото і відео. Камера нормальна. Так, є моделі з кращою камерою, але це смартфон. Для хороших фото все одно треба мати дорослу камеру. Навіть найкраща камера смартфона і близько не рівняється з бюджетним фотоапаратом. Маркетологи просто добре роблять свою роботу. А ще ті ж маркетологи чомусь останнім часом дуже нав’язують роздільну здатність 2560х1440, особливо Samsung. Звичного 1920х1080 до 6" вистачає повністю (якщо че не Pentile). Також комплектний зарядний пристрій Redmi Note 3 не підтримує швидкої зарядки. Так, при 4000 мАг це ніби й мінус, але при звичній роботі смартфона, при зарядці вночі, це не суттєво. Комплектна зарядка все одно справляється непогано, за 2-2.5 год, в залежності на скільки посаджений телефон.
Камера
Сподобалось: Батарея отличная,полторы суток юзанья продержалась,думаю еще не раскачалась:) К камере претензий особых нет(при плохом освещении шумит,если без вспышки) Не плохая телефонная книга(думал будет хуже).Стороннюю ставить не буду. Звук в динамике чистый,баса не много есть,в наушниках звук тоже не плохой,на достойном уровне,отдельного звукового чипа ведь нет,поэтому до музыкального смартфона не дотягивает(там и цена другая будет),но поверьте что с хорошими наушниками все будет good(слушал не дешевых "Ergo").Эквалайзер и улучшайзеры вам помогут. В плане громкости все хорошо. Отпечаток пальца интересная штука.
Не сподобалося: Звук в разговорном динамике без ярко выраженный высоких частот,но слышно хорошо,как и меня. Прошивка на русском не официальная - MultiROM,некоторые функции не работают,иногда можно увидеть китайский иероглиф:) Официальная пишут что вот-вот появится но ссылок на анонсы я пока не видел. Первый косяк который мне не понравился это не воспроизведение потокового аудио во встроеном браузере,но с флэш плеером заморачиваться пока не стал и поставил Firefox - в нем все ОК. Второй косяк посложней - телефон не принимает СМС !!! Телефон конечно сдал,сейчас закажу такой же но Вам посоветую проверять его перед покупкой.