Мультитул Ganzo G302B

Всього пропозицій: 42
ціни: 1 767 1 950 грн
Характеристики
Мультитул кишеньковийЛезо: ніж зі сталі 440С (серейтор)Кількість функцій: 24Розміри: 105х50х18 ммКолір: чорний ... Дивитися усі
Опис
Зручний повнорозмірний багатофункціональний інструмент Ganzo G302B стане відмінним подарунком справжньому чоловікові до дня народження або до будь-якого іншого свята. Дана модель здатна з легкістю замінити велику кількість найрізноманітніших інструментів, так як в його ергономічній рукоятці заховані аж 22 інструменти, здатні виконувати до 24 різноманітних функцій. Однією з головних відмінностей Ganzo G302B є наявність на плоскогубцях змінних кусачок, а також перехідник для бітотримача і 11 змінних біт. Приємно порадує можливість відкриття інструментів за допомогою всього однієї руки. Завдяки спеціальній системі фіксації інструментів, робота з даним мультитулом стала ще більш безпечною і легкою. Крім цього, у Ganzo G302B варто відзначити той факт, що прилад виготовлений з високоякісних матеріалів з високими показниками довговічності та зносостійкості.
Написати відгук про товар
всі (2)
відгуки (2)
питання (0)
Якість матеріалів
Сподобалось: Покупал этот мультитул по двум причинам: много инструментов + чисто внешне он мне нравится. На практике оказалось что это совершенно незаменимая вещь, всем рекомендую
Не сподобалося: Нет
Досвід використання: кілька місяців
Коментарі (0)
Якість матеріалів
Сподобалось: Универсальность, красивый внешний вид, все подпружинено, где надо. Никаких люфтов, скрипов, посторонних следов незавершенной обработки либо застывших "ляпов" краски, клея и прочего - ничего этого обнаружено не было. Понравился чехол, он имеет внутри отдельный кармашек для обоймы с отверточными битами, а также возможность закрепить сам чехол на поясном ремне вертикально либо горизонтально.
Не сподобалося: Пока нигде не нашел списка отверточных бит - они не описаны ни в одном видеообзоре, этого нет даже в прилагаемой к данному мультитулу бумажке.
Досвід використання: кілька годин
Люди! Прошу, кто еще будет себе брать такой суперинструмент, пожалуйста, отпишитесь в комментариях к этому отзыву о типах отверточных бит! Иначе как-то некомфортно получается: китайцы потихоньку учатся делать хорошие вещи, но описание к ним пока "хромает".
Коментарі (1)
3 серпня 2022 р., 18:19
BaluBig
> Пока нигде не нашел списка отверточных бит PH1,2,3 SL3,5,7 H2,3,4,5,6 і конвертер
Відповісти