Газопружинно-поршнева гвинтівка Crosman Fury NP (CF1K77NP)

Характеристики
Газопружинно-поршнева гвинтівкаСистема взводу/перезарядки: перелом ствола ... Дивитися усі
Опис
Це пневматична гвинтівка, призначена для стрільби 4,5-міліметровими свинцевими кулями. Вона оснащена газовою пружиною Nitro Piston, яка в порівнянні зі звичайною має помітно менші шум і віддачу. Механізм зводиться переломом ствола, що обумовлює однозарядність і вимагає певних фізичних зусиль для кожного пострілу. Спусковий гачок - двопозиційний, регульований. Прицільні пристосування складаються з мушки (з фібергласовими нитками) і регульованої прицільної планки. Приклад виконаний з пластика. Якщо ви шукаєте потужну і при цьому легку гвинтівку, то зверніть увагу на цю модель, тим більше, що і ціна у неї цілком адекватна.
Написати відгук про товар
всі (2)
відгуки (1)
питання (1)
11 серпня 2019 р.
Прицел в комплект входит?
Відповіді (2)
11 серпня 2019 р., 09:50
dr_ula
Да, есть мушка
Відповісти
12 серпня 2019 р., 19:59
V N
Так, входить. Але перед замовленням, краще уточніть у представника товару.
Відповісти
Оцінка товара
Сподобалось: Высококачественная, мощная, точная, очень красивая и удобная винтовка
Не сподобалося: Прицельная планка и мушка пластиковые, хотя выполнены хорошо.
Досвід використання: кілька днів
Пользуюсь 10-й день. Винтовка мощная - пулей 0,67 гр прошивает сухую сосновую доску 25 мм навылет (стрелял с расстояния 20 метров). Кучность хорошая. Все качественное, хотя и сделана в Китае. Очень доволен, хотя поначалу опасался, что изделие может быть "не очень". Кстати, отдачи почти нет.Стрелять из нее - одно удовольствие. Рекомендую брать. Прилагаю фото моей винтовки.
Фото Газопружинно-поршнева гвинтівка Crosman Fury NP (CF1K77NP) від користувача
Коментарі (0)