Газопружинно-поршнева гвинтівка Crosman TR77 NP (30005)

Характеристики
Газопружинно-поршнева гвинтівкаДульна швидкість, м/с: 305 (20,58)Система взводу/перезарядки: перелом ствола ... Дивитися усі
Опис
Ця пневматична гвинтівка має запам'ятовується стильний дизайн і оснащена фірмовою газовою пружиною Nitro Piston, яка в порівнянні зі звичайними пружинно-поршневими системами створює помітно менше шуму і вібрації. Для стрільби використовуються тільки сталеві 4,5 мм кулі, які розганяються в нарізна стовбурі до 305 м / с. Механізм після кожного пострілу потрібно зводити переломом стовбура, для зменшення фізичних зусиль призначений зручний надульник на його кінці. Відкриті прицільні пристосування відсутні, замість цього на кріпленні типу «ластівчин хвіст» встановлений оптичний приціл Center Point 4х32. Спусковий гачок оснащений регулюванням і неавтоматичним запобіжником. Приклад ергономічної форми виконаний з міцного пластику. Це відмінний варіант для шанувальників якісних, надійних і зручних гвинтівок.
Написати відгук про товар
всі (4)
відгуки (4)
питання (0)
Оцінка товара
Сподобалось: Суперский милитари внешний вид Газовая пружина Неплохой прицел в комплекте Нет чрезмерных усилий и отдачи, могут и девушки стрелять
Не сподобалося: Жесткий пластик
Досвід використання: кілька місяців
Очень круто выглядит винтовка (плюс к удовольствию), нет сомнительного "сверхзвука" за который расплачиваешся весом, усилием и ресурсом. В комплектации сразу оптика и качественный надульник. Хорошо сделана фаска и усм, доработка не понадобилась
Сподобалось:
Не сподобалося:
Досвід використання: кілька годин
Сам купил, доволен, если пластмас трет, не покупай, есть хорошая пословица по поводу этого!!! Скажу так, поставил прицел сам - вообще не так как нужно, пошол в тир, на протежении 2-х часов спец настроил прицел на стенде (в процесе я стрелял) настроил как часики, но предупредил всем говорю - использовать пульки только веса при котором производилась настройка стельбы (я исп. пульки весом 0,65 гр.), не в коем случии не давать другим использовать ВАШЕ любимое оружие, хранить очень, очень бережно!!! ХОРОШЕГО ИСПОЛЬЗОВАНИЯ И НАСЛАЖДЕНИЕ ОТ ВАШЕЙ ЛЮБИМОЙ ВИНТОВКИ!!! много читал, знал что пластмас плохой, но купил и доволен.
Сподобалось:
Не сподобалося:
Досвід використання: кілька місяців
Загалом потестив, на свою ціну яка ще впала за останні пару місяців, непоганий вибір, хороша куча, пластмаса втерлась і вже не дере руки, наразі настріляв біля 3,5к кульок поки все гуд) Зробив пару фот )
Фото Газопружинно-поршнева гвинтівка Crosman TR77 NP (30005) від користувача Ovid
Оцінка товара
Сподобалось: Ціна, газова пружина, не замічено люфтів, надійне кріплення прицілу(конус в задньму кільці входить у відповідну дірку що запобігає сповзанню). Оптимальна для мене вага.
Не сподобалося: Невисока якість матеріалів, неприємні тактильні відчуття, погана ергономіка.
Досвід використання: кілька годин
Одна з найдешевших моделей із заводською газовою пружиною, та щей приціл в комлпекті. але за це приходиться розплачуватись якістю матеріалів особливо неприємно якість пластмаси, вона тверда гостра, можна мозолі натерти на руці що утримує під стволом(( в прикладі теж ніякої амортизації яка є навіть у значно дешевших моделей( одним словом ергономіка не на висоті, у тій же gamo з газовою пружиною якість пластмаси і ергономіка в цілому на дві голови вища, купився на те що за різницю в ціні можна приціл адекватний купити... про потужність і точність поки сказати не можу бо лиш сьогодні придбав, єдине що заряжається на диво дуже легко не очікував, віддача нижче середньої і досить прогнозована, на відстані 20м у мене куча 5 см з рук завтра буду пристрілювати з опори можливо вдастя покращити, сосну 18мм на виліт пробиває, відро звичайне оцинковане ні.