Драбина Intertool LT-0029

Характеристики
ДрабинаКонструкція: чотирьохсекційна універсальнаКількість ступенів: 4Робоча висота висунута: 4,75 м ... Дивитися усі
Опис
Багатофункціональна драбина-трансформер Intertool LT-0029 має широку сферу застосування, за рахунок добре продуманої і якісно виконаної конструкції. Для виготовлення Intertool LT-0029 виробник використовував високоміцний алюмінієвий профіль, який стійкий до небезпечних впливів зовнішніх факторів навколишнього середовища, при цьому досить міцний, щоб дозволити цій моделі витримати вагове навантаження до 150 кг. Добре впораються зі своїм завданням еластичні пластикові ніжки, які перешкоджають її ковзанню, гарантуючи їй стійкість на будь-якій поверхні, а також міцні рифлені щаблі для додаткової безпеки. Максимальна висота даної моделі досягає майже 5 м, при цьому важить вона не більше 13,3 кг. Крім цього, Intertool LT-0029 допускає можливість установки додаткових ступенів і платформи.
Написати відгук про товар
всі (4)
відгуки (3)
питання (1)
Оцінка товара
Сподобалось: Товар сам по себе оригинальный лёгкий и удобный И даже то что там при моей покупке были нюансы все легко устраняемо если зашлифовать аккуратно механизм трансформации лестницы
Не сподобалося:
Досвід використання: кілька годин
Оцінка товара
Сподобалось: Добротно сделана , легкая , варианты для установки .За 2 недели эксплуатации строителями пока живая . Брал для обрезки старого сада .
Не сподобалося: Пока все работает - недостатков не обнаружил.
Досвід використання: кілька тижнів
22 квітня 2019 р.
Есть ли в комплекте площадки?
Відповіді (1)
9 грудня 2019 р., 08:26
Victor
Нет использую доску
Відповісти
Сподобалось: - Качество, вес, трансформируемость, габариты в сложенном виде
Не сподобалося: - Ценник
Досвід використання: кілька днів
Давно мечтал об алюминиевой лёгкой лестнице, вмещается в любой легковой автомобиль на заднее сиденье. Подниматься не страшно, конструкция не шатается и не прогибается под моими 100кг.