Перфоратор Makita HR2610

Характеристики
ПерфораторТип патрона: SDS-plusПотужність: 800 ВтCила удару: 2,9 Дж ... Дивитися усі
Опис
Makita HR2610 – професійний перфоратор широкого застосування від Makita, що має 3 режими функціонування і реверс. Перелік ключових можливостей інструменту охоплює ремонтно-будівельні роботи зі свердління, свердління з ударом і довбання різних видів матеріалів і поверхонь (бетону, металу, дерева і т.д.). Список внутрішніх компонентів очолюють довговічний мотор потужністю 800 Вт, патрон типу SDS-plus, електронна система регулювання частоти обертання і кількості ударів, запобіжна розчіпна муфта. Що стосується зручності експлуатації, Makita HR2610 оснащений двома прогумованими руків’ями з елементами гасіння вібрації, пилозбірником-пружиною з можливістю підключення шланга пиловідсмоктування, зрозумілим і легко доступним перемикачем режимів (розташований в нижній частині корпусу).
Написати відгук про товар
всі (2)
відгуки (2)
питання (0)
Оцінка товара
Сподобалось: -Легкий -Хорошо делает отверстия -При блокировании сверла срабатывает трещотка -Длинный мягкий кабель -Кейс
Не сподобалося: При больших объемах сильно греется корпус, долго остывает.
Досвід використання: кілька місяців
Удара хватает, чтобы с легкостью делать отверстия. Хорошо проходит арматуру 3-4 мм (макитовские буры). Пробовал бурить керамзитобетон буром Д30мм - поначалу не шло, но потом разобрался, что нужно давить сильнее, так как бур очень тяжелый относительно легкого перфоратора - получается сильная отдача. Цельный бетон долбит слабо. Чтобы нормально долбить нужно либо начинать от края, либо предварительно рассверливать в нужном месте.
Коментарі (0)
Оцінка товара
Сподобалось: Бренд, Переключатель режимов находиться снизу
Не сподобалося: Цена. Не удачная модель. Корпус хлюпинький, на 4 недели профессиональной работы кнопка зажим глубомера отвалилась!
Досвід використання: кілька тижнів
профессионалам не рекомендую!
Коментарі (1)
21 січня 2014 р., 22:42
evg
Что случилось с корпусом?
Відповісти