В'ячеслав не рекомендує цей магазин
17 квітня 2024

Хотів купити: Комп\'ютерне крісло для геймера HATOR Arc Fabric Jet black (HTC-982)

Крісла немає в наявності
Нікіта Осокін рекомендує цей магазин
5 квітня 2024

Купив: кабель для клавіатури HATOR SKYFALL white , Замовлення №234880

Дякую support менеджеру під ніком Nilsen за роботу )
Earanak рекомендує цей магазин
24 січня 2024

Купив: Hator Arc Fabric (HTC-982) Jet Black, Замовлення №230259

К сожалению не узнал имени продавца в Одесском отделении магазина на Троицкой. Выбирал недорогое кресло для работы за компьютером. 21 Января заранее звонил в магазин что бы в тот же день приехать и посидеть на кресле, выбрать материал. Был приятно удивлен вниманием со стороны продавца, все подсказал, показал, проконсультировал, очень признателен ему ! Кстати кресло передали в службу доставки очень быстро, не пришлось долго ждать. Доволен вдвойне !
Madderwort рекомендує цей магазин
20 січня 2024

Купив: Навушники з мікрофоном SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless Black (61520), Замовлення №230044

SuperOlegos рекомендує цей магазин
18 грудня 2023

Купив: Миша HATOR Pulsar 2 PRO Wireless Black (HTM-530), Замовлення №чек

Дуже сподобався магазин, людське відношення до кліентів, рекомендую від себе
Відповідь представника «ЗОНА51»
Доброго дня. Дякуємо за відгук, будемо раді бачити знов
arant рекомендує цей магазин
17 грудня 2023

Купив: Навушники з мікрофоном HATOR Hypergang 2 Black (HTA-910), Замовлення №За чеком

Швидко та зручно. Все дуже якісно!
Відповідь представника «ЗОНА51»
Доброго дня. Дякуємо за відгук і за оцінку роботи
squarnl рекомендує цей магазин
16 грудня 2023

Купив: Миша HATOR Pulsar 2 PRO Wireless Lilac (HTM-534), Замовлення №за чеком

Обслуживание супер, персонал супер, отношение к клиентам на высшем уровне
Доброго дня. Дякуємо за відгук
Ivan Gadzhega не рекомендує цей магазин
14 листопада 2023

Хотів купити: Комп'ютерне крісло для геймера HATOR Arc Fabric Stone gray (HTC-984)

Передзвонили на слідуючий день після замовлення. Уточнили що товару нема в наявності, хоча на сайті чітко вказано, що готово до відправки. Навіть на момент написання коментаря. Рекомендую купувати деінде, де не будуть морочить голову і де ваші кошти не застрягнуть на декілька днів.
dotter не рекомендує цей магазин
13 серпня 2023

Хотів купити: Razer Basilisk V3 Pro Wireless

замовляйте в інших магазинах, де клієнтам надають коректну інформацію.
Vlad Krasava не рекомендує цей магазин
20 травня 2023

Купив: Килимок для миші Razer Atlas White (RZ02-04890200-R3M1), Килимок для миші Razer Atlas White (RZ02-04890200-R3M1), Замовлення №216738

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Приобрел ковер для мыши. Распечатав дома, увидел, что коробка скрывалась, чек не обнаружил. Ковер с обратной стороны имеет вид как на фото. За что я плачу 5к? Или говорите, что товар не новый.
Відповідь представника «ЗОНА51»
Доброго дня. Нам прикро що ви зіштовхнулися з негативним досвідом купівлі продукції в нашому магазині. Ми радимо всім нашим покупцям перевіряти товар на відділенні нової пошти для виключення втручання третьої сторони. Зверніться в магазин для розв'язання питання, ми завжди ідемо на зустріч нашим клієнтам. Гарного вам дня.