nikitaka не рекомендує цей магазин
4 лютого 2024

Купив: безкаркасні двірники Trico Ice 35-220, Замовлення №1501705

Відповідь представника «Dvorniki.ua»
Доброго дня. Дозволимо собі не погодитись з вашою оцінкою, нам насправді прикро, що ви, з огляду на описане вами ж, так низько оцінили магазин і не рекомендуєте його. Ми працюємо з 2009 року і ніколи нікого не обманули: інформація про гарантію і її умови доноситься до кожного клієнта ТРЬОМА способами: вказано на сайті в спеціальному розділі "Гарантії", вказано в товарному чеку, менеджер при кожному підтвердженні замовлення телефоном проговорює це кожному клієнту (вам в тому числі, при кожному замовленні). Ми не магазин-одноденка і маємо систему роботи, наявність повної комплектації пакування обумовлено внутрішнім обліком і системою комунікації з виробником з цього приводу, і заміна без пакування неможлива, оскільки тоді ці двірники довелося б умовно кажучи "купити" співробітнику, який би прийняв таке рішення. Щодо цін - дуже дивна ваша мотивація до негативного відгуку саме питанням ціни, оскільки ціни актуальні на сайті, ми не беремо жодних додаткових доплат, на відміну від інших магазинів, у нас реально безкоштовна доставка при будь-якій сумі замовлення і при доставці в будь-яке місто України, всі пересилки і комісії за наш рахунок. Ціни ви можете бачити в момент замовлення, вони не приховані, вас жодного разу не обманули з ціною. Тому ставити негативну оцінку за те, що в магазині актуальні ціни - це, як мінімум, дивно. Ми знаємо, чому у нас такі ціни (свіжий товар, гарантія, безкоштовна доставка, професійна консультація і підтримка, оперативна обробка замовлень, правильний актуальний підбір щіток, людяне відношення до клієнтів, і ви це все самі знаєте, ми впевнені), а от чому у інших продавців ціни настільки нижче, враховуючи поточні затрати на ведення бізнесу ЗА НОРМАЛЬНИМИ УМОВАМИ - велике питання. Питання не до нас. В сухому залишку: ви образились на магазин і написали поганий відгук тільки тому, що вам відмовились замінити товар по гарантії, умови якої ви самостійно порушили, хоча були в курсі про них. Ми ніколи не відмовляємо в гарантії, якщо її умови дотримані, а саме: звернення протягом 30 днів і збереження коробок. Це все. До речі, в інших магазинах, де "подешевше" гарантії нема взагалі, як такої. Там вам в принципі не стануть міняти щітки, які були в експлуатації, з коробками чи без. Нам прикро, що у вас лишився такий досвід. Але вважаємо ваші закиди необґрунтованими. Всього найкращого!
nice try but... у вас написано "Єдина умова: збережіть коробки від двірників протягом місяця" - я зберіг. Ніколи і ніхто не уточнював, що треба ще обгортку від коробки зберігати. І я не пам'ятаю якоїсь спеціальної інструкції від менеджера з цього приводу. Ситуація з правової точки зору неоднозначна, гадаю можна було би щось придумати, якби ви дійсно захотіли вирішити цю ситуацію.
5 лютого 2024 Відповісти
Представник магазину «Dvorniki.ua» відповів на коментар nikitaka
Ну звісно потрібно зберігати повне пакування, дивно, що це потрібно окремо описувати. Ви десь бачили, щоб писали \"збережіть, будь ласка, частину пакування, частину можете викинути?\". Тим більше, ви викинули частину, на якій була вся інформація про товар - артикул, штрихкод тощо. Лишився просто прозорий блістер. З правової точки зору ситуація дуже однозначна - за законом даний товар підлягає поверненняю протягом 14 днів, якщо не був в експлуатації і збережено всі частини упаковки і т.д. Після початку експлуатації поверненню не підлягає, сертифікації не підлягає, виробник гарантію офіційну не надає. Отже, якщо в іншому магазині у вас би трапилась така ситуація, вам би не міняли нічого незалежно від наявності чи відсутності коробок. Наша гарантія - це ініціатива магазину, ми забезпечуємо її власними силами, щоб хоч якось убезпечити клієнтів від неприємностей. Ми не вимагаємо чеків, не проводимо експертиз - просто міняємо чи повертаємо кошти по першому проханню, повторимось, за ЄДИНИХ двох умов - збереження заводського пакування і звернення протягом 30 днів. На цьому вважаємо нашу відповідь цілком вичерпною і подальші коментарі недоцільними.
6 лютого 2024 Відповісти
Nazar рекомендує цей магазин
25 жовтня 2023

Купив: безкаркасні двірники Trico Force TF400, безкаркасні двірники Trico Force TF650, Замовлення №2809778

Вже декілька разів купляю тут двірники на своє авто та авто батьків. Завжди приємно дивує крутий сервіс (співробітники завжди намагаються допомогти та доволі швидко відповідають) та великий асортимент (саме тут зміг для себе з?ясувати що мене найбільше влаштовують безкаркасні двірники). Рекомендую!
Відповідь представника «Dvorniki.ua»
Приємно чути, дякуємо за відгук!
Денис Лукаш рекомендує цей магазин
24 жовтня 2023

Купив: безкаркасні двірники Trico Force TF500, безкаркасні двірники Trico Force TF650, Замовлення №1910788

Відповідь представника «Dvorniki.ua»
Вдячні за відгук, пам'ятайте про гарантію і знижку на наступні замовлення!
Tetiana Fataljuk рекомендує цей магазин
13 жовтня 2023

Купив: безкаркасні двірники DENSO DS DU065L Hybrid 650 мм, Замовлення №2009500

Дякую менеджерам за правільно підібраний товар та швидку відправку, так я муж отримував в Україні і мав відправити мені закордон, було дуже важливо аби все підійшло з першого разу і добре працювало! Дуже гарний сервіс, компетентні співробітники. Все працює добре, рекомендую! Купували Денсо на форестр
Відповідь представника «Dvorniki.ua»
Дякуємо за відгук, гарної служби вашим новим щіткам!
David2618 рекомендує цей магазин
13 вересня 2023

Купив: Trico Flex 650, Дворники, Замовлення №1309186

Купил дворники в магазине!dvorniki.ua!)))удивился что у них есть доставка по Киеву!)и еще бесплатно с установкой!курьер приехал вовремя и установил дворники на авто! Все было быстро и качественно!)
Відповідь представника «Dvorniki.ua»
Дякуємо за відгук! Пам'ятайте про місячну гарантію на вашу покупку і знижку на наступні замовлення!:)
Денис Денисов не рекомендує цей магазин
8 вересня 2023

Купив: безкаркасні двірники Wiperblades Aero B650, Замовлення №2308579

Здійснив заміну, але двірник всеодно був поганої якості хоча і кращий чим попередній ! Магазин відмовився здійснити заміну двірника на двірник іншого виробника, мотивуючи це тим, що окрім даної марки виробника інших немає (хоча кріплення звичайний гачок)! Не раджу іншим вказаний інтернет магазин
Відповідь представника «Dvorniki.ua»
Доброго дня. Двірники - це витратний матеріал, в жодному іншому магазині заміна взагалі неможлива після встановлення на авто. Ми замінили щітку по гарантії по першому ж вашому зверненню - вас не влаштувала і робота нового двірника. З нашого досвіду (працюємо тільки з двірниками з 2009 року) - з описаного вами і з побаченого кур'єром - проблема ймовірніше за все з порушеним прижимом самого тримача (повідка) на авто, і подальші заміни недоцільні, оскільки не вирішать проблему. Вам це було донесено. ПІСЛЯ ЧОГО ВАМ ЗАПРОПОНУВАЛИ ПОВНЕ ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ. Ви відмовились. Тепер у відгуку відверто вводите в оману інших користувачів, виставлючи все так, ніби вам відмовили у поверненні товару. Ми на свій розсуд, враховуючи конкретну ситуацію, можемо обмежити кількість замін. Але ніколи не відмовляємось від повернення коштів. Спробуйте повернути витратний матеріал в будь-який інший магазин після початку експлуатації. Вважаємо ваш відгук несправедливим і таким, що викривлює реальний стан речей.
Я вважаю ваші виправдання не дотичними, так як вашому кур?єру було повідомлено, що з старим лівим двірником було все гаразд, а заміну двірників мною було здійснено через правий! А тому, я і попросив вас спробувати замінити на інший бренд, але у відповідь почув БРЕХНЮ , що нібито інших брендів не має! Так є чи немає, або ви збрехали на власний розсуд ??? Стосовно повернення товару, так хочу повідомити вас , що аналогічний випадок вже траплявся і мережа супермаркетів ... , з радістю здійснила мені заміну (і це не реклама даного магазину, я військовий і ваш кур?єр , я гадаю роздивився на мені військову форму)! А стосовно повернення грошей це добре але, що я повинен був приліпити на лобове скло …… гроші???? Я вірно вас зрозумів , чи вигадати щось як ви на свій РОЗСУД ???
8 вересня 2023 Відповісти
Solnce68 рекомендує цей магазин
11 листопада 2020

Купив: Valeo HydroConnect HF60 + Valeo HydroConnect HF45, Замовлення №0610584

Спасибо ребятам за оперативный подбор дворников на мой автомобиль, быструю доставку и установку дворников. Надеюсь, новые дворники Valeo прослужат долго!
Відповідь представника «Dvorniki.ua»
Спасибо за заказ и отзыв, пусть щетки работают и радуют вас!
Sever3000 рекомендує цей магазин
6 вересня 2020

Купив: Denso Hybrid, Замовлення №0309851

Відповідь представника «Dvorniki.ua»
Рады, что вам всё понравилось! Благодарим за отзыв, помните о скидке на следующие заказы и месячной гарантии на покупку!
Boltun0v1991 рекомендує цей магазин
24 липня 2020

Купив: безкаркасні двірники Wiperblades Aero H480, безкаркасні двірники Wiperblades Aero H530, Замовлення №1004809

Купил три меcяца назад щетки на ланчу и очень ими доволен! Позвонил по телефону, менеджер помог выбрать подходящий вариант. Не хотел ездить с металическими дворниками и решил попробовать пластиковые. Дворники отравили в день заказа и на следующий уже смог забрать. Приятно удивила бесплатная доставка, даже без наложки! Трут хорошо, никакого шума нет я доволен
Відповідь представника «Dvorniki.ua»
Спасибо вам за отзыв! Помните о скидке на следующие заказы, обращайтесь!
Krokus рекомендує цей магазин
30 червня 2020

Купив: Trico Ice, Замовлення №1506608

Не перший рік замовляю щітки тут, після чергового позитивного досвіду вирішив, що хлопці заслужили на відгук) Жодного траблу за 7 (СІМ!) років, купував на різні авто, в тому числі службові по безналу і для себе з оплатой при отриманні - завжди все рівно! Одного разу трапився брак - замінили по гарантії, ніхто не морочив голову. Цього разу взяв зимові щітки - поклали подарунок до замовлення. Один з ще нормальних магазинів, де тебе чують і не намагаються ошукати... Дякую і рекомендую!
Відповідь представника «Dvorniki.ua»
Вдячні вам за відгук і лояльність! Сподіваємось тішити вас якісними щітками і сервісом надалі :)