Radist не рекомендує цей магазин
16 квітня 2024

Хотів купити: Триммер First 5860-1

Подтверждая заказ №048728135 по телефону, я убедительно просил менеджера, чтобы триммер для носа и ушей был запечатан в заводской упаковке. Он пообещал, что всё будет надёжно. При получении заказа в пункте выдачи: г. Киев, метро Оболонь, я увидел, что упаковочная коробка была неоднократно вскрыта и надорвана! Это предмет личной гигиены, обмену и возврату не подлежит. Зря потратил время и деньги на проезд. Безответственно и унизительно поступили. Не советую связываться с этим магазином.
Відповідь представника «F.ua „ТОЙ САМИЙ“ магазин»
Шановний Клієнт, нам дуже шкода за завдані незручності. В даному випадку нас підвів постачальник відвантаживши товар в такому стані. Наша команда робить все можливе для уникнення подібних випадків у майбутньому. Ще раз перепрошуємо за незручності й дякуємо за Ваше розуміння.
Алексей Глембицкий не рекомендує цей магазин
11 квітня 2024

Хотів купити: Витяжка кухонна ELICA ELITE 14 LUX GRVT/A/90

Дякую за жахливий сервіс! Замовлення 6572143 доставимо 11.04 з 17:00 до 22:00, ніхто не перетелефонував та нічого не сказав. Прочекав 5 годин доставки. Тепер даного товару немає в наявності у інших продавців та в f.ua "той самий". Нікому категорично не рекомендую цей магазин!!!
Відповідь представника «F.ua „ТОЙ САМИЙ“ магазин»
Шановний Олексій, нам дуже шкода за завдані незручності. Ми завжди намагаємося вказувати на сайті тільки актуальну інформацію, проте іноді такі неприємні ситуації, як відсутність товару все ж трапляються. Наша команда робить все можливе для уникнення подібних випадків у майбутньому. Дякуємо за ваше розуміння
Andron_Pl не рекомендує цей магазин

Хотів купити: Світлодіодна лампа Vinga VL-MR16GU53-54L-220

описание, фото и, главное, срок гарантии на сайте не соответствует действительности
Відповідь представника «F.ua „ТОЙ САМИЙ“ магазин»
Шановний Клієнт, опис на сайті та гарантія цілком співпадає з описом на офіційному сайті виробника.
При чём тут сайт производителя??. Тот товар, который находится у вас в продаже имеет годичную гарантию, это написано на упаковке. У вас в описании (и на изображении товара) - 2 года гарантии. Вы даже не вникали в суть вопроса. Тогда я вам обьясню... У вас на картинке т.н. \"старый\" вариант этого товара, компания производитель впоследствии удешевила свой товар за счёт применения более дешёвых компонентов и, соответственно, уменьшила срок гарантии, изменила так-же внешний вид упаковки (возможно дизайна) оставив полное наименование и маркировку. Вот и всё ))) UPD: Пока писал вам тут это сочинение зашёл на ваш сайт и глянул - да, вы уже исправили, 1 год гарантии и картинку с изображением упаковки на которой 2 года гарантии убрали. Теперь всё Ок - НО было же не так!! Не нужно обманывать покупателя!
15 квітня 2024 Відповісти
Sahim рекомендує цей магазин
10 квітня 2024

Купив: Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Atlantic Vertigo Steatite WI-FI 100 ES-MP0802F220-S WD (2250W) white (851337), Замовлення №048020376

Замовив на сайті - приїхав - оглянув - сплатив - самовивіз. Чек був наданий в електронному варіанті, гарантійний талон оформлений.
Відповідь представника «F.ua „ТОЙ САМИЙ“ магазин»
Шановний Клієнт, щиро вдячні за приємний відгук та високу оцінку. Дуже раді, що Ви залишились задоволені обслуговуванням. Завжди Ваш, Назар Шевчук. Керівник відділу піклування про клієнтів в інтернет-магазині
d_dima1 не рекомендує цей магазин
10 квітня 2024

Хотів купити: Chicco Іграшка-сортер , музичний нічник Chicco Медвежонок Голубой (08015.20), Мобіль Chicco Next2Dreams Special Edition (07627.00), Ігровий центр Baby Einstein Curiosity Table (10345), Відеоняня Chicco Video Baby Monitor Deluxe (10158.00)

Відповідь представника «F.ua „ТОЙ САМИЙ“ магазин»
Шановний Клієнт, нам дуже шкода за завдані незручності. Ми завжди намагаємося вказувати на сайті тільки актуальну інформацію, проте іноді такі неприємні ситуації, як помилкові ціни все ж трапляються. Наша команда робить все можливе для уникнення подібних випадків у майбутньому. Ще раз перепрошуємо за незручності й дякуємо за Ваше розуміння.
Так, тільки як це вирішує порушення законодавства з Вашого боку? І це ситуація не перша та не друга. Тільки в мене таких ситуацій з Вами 10+
11 квітня 2024 Відповісти
Віталій Коваленко рекомендує цей магазин
9 квітня 2024

Купив: Кросівки для хлопчичиків демисезонні BARTEK р.34 чорно-сірі, Замовлення №048805107

Служба підтримки підтвердила що товар бракований і запропонували повернути його. Дякую!
11 квітня 2024 Відповісти
Євгеній Синяк не рекомендує цей магазин
8 квітня 2024

Купив: Термокружка Kambukka Etna Grip (11-01010), Замовлення №6514331

після пари місяців використання(гарантія 2 роки) почав сильно протікати клапан, на що в магазині повідомили, що термочашки не повинні бути герметичними і протікання це для них норма, тому це не являється гарантійним випадком
Відповідь представника «F.ua „ТОЙ САМИЙ“ магазин»
Шановний Євген, нам шкода, що трапилась ситуація, яка засмутила Вас. Діагностикою та гарантійним ремонтом техніки займаються виключно авторизовані сервісні центри, заключення про брак та повернення коштів також видають тільки вони. На жаль, у нас немає можливості впливати на їх рішення та висновки.
На сервіс термочашку не передавали, так як, відмовились її приймати співробітники вашого магазину, на Машинобудівній
10 квітня 2024 Відповісти
Дмитрий Александрович Резюк не рекомендує цей магазин
5 квітня 2024

Купив: Ящик E.Next e.toolbox.13 Blue 225х130х115мм (t0100130), Замовлення №043256198

Сподобалося: фіскальний чек

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати

Відповідь представника «F.ua „ТОЙ САМИЙ“ магазин»
Шановний Дмитро, нам дуже шкода, що трапилась така ситуація. На жаль, брак або інший дефект зустрічається у продукції будь-яких виробників, ми не можемо на це впливати, відповідно якість теж не залежить від нас. Нас підвів постачальник та відвантажив такий товар. З приводу помилки на сайті, найближчим часом обов'язково це виправимо. Наша команда робить все можливе для уникнення подібних випадків у майбутньому. Дякуємо за ваше розуміння.
Здравствуйте. При чем тут брак. Если при покупке вы своим покупателям выдаете бумагу, в которой они должны поставить подпись и согласиться с тем, что не имеют никаких претензий к товару и качеству. А потом нарушая все законы отказываетесь делать возврат, потому что вы по камерам смотрите на своих покупателей и говорите им "ну вы осмотрели товар, я по камерам видела". Неудобный вопрос, который вы отказали комментировать, понял.
10 квітня 2024 Відповісти
Nikyso не рекомендує цей магазин
5 квітня 2024

Хотів купити: Зарядна станція afgaphoto pps 1200 pro

03.04 замовила зарядну станцію, 04.04 перетелефонували та сказали: "замовлення прийнято, все є в наявності, зможете отримати 05.04 після 19.00", 05.04 зателефонував та сказали що даний товар був в резерві на складі і вибачились за те, що я його не отримаю.
Відповідь представника «F.ua „ТОЙ САМИЙ“ магазин»
Шановний Клієнт, на жаль, замовленої моделі справді не було в наявності. Трапилась помилка в інформації від постачальника. Нам шкода, що покупка не відбулася. Докладаємо зусиль, щоб подібних ситуацій більше не траплялось Впевнені, що всі ваші наступні покупки пройдуть вдало, дякуємо.
Олекса Миколайович не рекомендує цей магазин
31 березня 2024

Хотів купити: Шланг садовий Intertool GE-4045 (3/4" 30m)

на сайті продавця вказано що товар є в наявності.відпоідь консультанта-Наталія : Товар доступний по Києву на 5 квітня, в інше місто зможемо відправити 6.04
Відповідь представника «F.ua „ТОЙ САМИЙ“ магазин»
Шановний Клієнт, нам дійсно дуже шкода, що трапилась ситуація, яка засмутила вас. На жаль, не всі замовлення ми можемо відправляти в той же день або наступний. Частина товарів яка представлена у нас на сайті знаходиться на віддалених складах. Актуальна дата відправлення товару завжди вказана на його сторінці у нас на сайті. Впевнені, що всі майбутні замовлення будуть проходити швидко і вчасно, дякуємо.