Юрій Артеменко рекомендує цей магазин

Дякуємо за відгук! :)
Юрий Свидельский рекомендує цей магазин
6 грудня 2023

Купив: Накидка на сиденье Premium (Momo) черная SCD045BG, Замовлення №1093910

Ще раз робив замовлення. (Замовлення №1093910) Приємно спілкуватися з менеджерами! Рекомендую магазин Авторадості!
Відповідь представника «АВТОРАДОСТІ»
Дякуємо вам за те, що обрали наш магазин знову! Нам приємно чути, що ви задоволені спілкуванням з нашими менеджерами. Вдячні Вам за рекомендацію магазину і до нових зустрічей!
Олексій Павлюченко рекомендує цей магазин
1 грудня 2023

Купив: Щётки стеклоочистителя бескаркасные Bosch AeroTwin 600 и 450 мм. Bayonet arm (к-кт) A 115 S, Замовлення №Заказ № 1090543

Чудові двірники, перевірені часом. Дякую за швидке опрацювання і відправку товару
Відповідь представника «АВТОРАДОСТІ»
Олексій, дякуємо за теплий відгук. Звертайтеся, з радістю візьмемо в роботу Ваші нові замовлення!
Игорь рекомендує цей магазин
27 листопада 2023

Купив: Тент автомобильний, Замовлення №1099356

Придбав чохол для автомобиля (замовлення № 1099356), задоволен, ціна конкурентно здатна.
Відповідь представника «АВТОРАДОСТІ»
Дякуємо за відгук! З радістю візьмемо в роботу Ваші нові замовлення)
Р Ч рекомендує цей магазин
9 листопада 2023

Купив: Резиновий килимок в багажник , Замовлення №1089831

Оперативно ,якісно!Рекомендую!!
Відповідь представника «АВТОРАДОСТІ»
Добрий день! Дякуємо за відгук) Звертайтеся, з радістю візьмемо в роботу Ваші нові замовлення!
shtur рекомендує цей магазин
1 листопада 2023

Купив: двірники та силіконове мастило, Замовлення №1077654

купляю не часто, але і не вперше в цьому магазині. наявність і ціни завжди актуальні...доставка швидка. менеджер не нав"язливий...сервісом магазину задоволений.
Відповідь представника «АВТОРАДОСТІ»
Дякуємо за відгук! Раді, що Ви задоволені нашим обслуговуванням та сервісом. Звертайтеся :)
Микола К. рекомендує цей магазин
31 жовтня 2023

Купив: Масляный фильтр MANN-FILTER W 719/30, Замовлення №1073496

Одна з найнижчих цін в магазинах, товар оригінальний, доступна доставка без комісії
Відповідь представника «АВТОРАДОСТІ»
Вдячні за відгук. До нових зустрічей! )
Pavlo Kovalevskyi рекомендує цей магазин
30 жовтня 2023

Купив: Мастило для замків XADO в балоні 50 мл, Розморожувач скла helpix Professional 4823075800315, Liqui Moly Мастило для петель - Haftschmier-Spray 0.4л., Замовлення №1084152

В наявності було все, що і на сайті. Швидко відправили. Без надлишкових питань. Ціна одна з найменших.
Відповідь представника «АВТОРАДОСТІ»
Добрий день, Павло! Дякуємо за довіру та відгук! Не соромтеся звертатися до нас знову, з радістю візьмемо в роботу нові замовлення. До нових зустрічей!
Beaf рекомендує цей магазин
24 вересня 2023

Купив: Суха хімчистка Turtle Wax Interior 1 щітка 400 мл., Суха хімчистка Turtle Wax Interior 1 щітка 400 мл., Замовлення №1069486

Чудовий магазин, товар відповідає дійсності
Відповідь представника «АВТОРАДОСТІ»
Дякуємо за ваш відгук! Радіємо, що Ви задоволені нашим магазином та якістю наших товарів. Будь ласка, заходьте до нас знову, ми завжди раді допомогти з вибором:)
Alex Andr рекомендує цей магазин
23 вересня 2023

Купив: Каністра металева 20 л (Дорожна карта), Замовлення №1052219

Періодично купую в данному магазині необхідне. Буває, що товару не має в наявності. Тоді пропонують альтернативу якщо є. Завжди отримую якісний товар.
Відповідь представника «АВТОРАДОСТІ»
Добрий день, Олександр! Дякуємо Вам за відгук. Ми завжди намагаємося надавати вам якісний товар і готові пропонувати альтернативи, коли потрібно. Раді, що ви задоволені нашим обслуговуванням. До нових зустрічей!