Миша Панасенко не рекомендує цей магазин
30 листопада 2021

Хотів купити: Hankook Winter I*Cept iZ2 W616 205/60 R16 96T XL

Сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Ціна не актуальна, різниця в ціні в 500 грн
Александр Попов не рекомендує цей магазин
10 травня 2021

Хотів купити: Літні шини Solazo S Plus (235/55R18 100V), Замовлення №А41129

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, асортимент

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, оформлення замовлення

agitato не рекомендує цей магазин
27 квітня 2021

Купив: Tigar High Performance 185/60 R15 88H XL, Замовлення №40867

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, повернення товару

golovs рекомендує цей магазин
8 квітня 2021

Купив: Літні шини N Blue ECO (185/60R14 82H), Замовлення №А40204

Заказал через корзину поздно вечером утром перезвонили в обед забрал шины. Спасибо за хорошую работу.
В_т_л_й__Киев рекомендує цей магазин
24 грудня 2020

Купив: Літні шини Winguard Spike (235/65R17 108T) XL, Замовлення №А35781

Victor Dekhtyar рекомендує цей магазин
3 травня 2020

Купив: Glisaved

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення через корзину, оформлення замовлення, відвантаження товару, сервісна підтримка

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, асортимент

Покупал зимнюю резину. Всё прошло хорошо. Шини доставили на нужный адрес. Покупал 4 колеса. Решил у них же, купить лето. Но два колеса. Увы... Явное не желание "распаровать" комплект. Хотят продавать только по 4 шт. Хотя та резина, что я хотел, есть везде валом. Собственно купил у других без проблем. Так что тут вы должны быть готовы, что 2 колеса вы тут можете и не купит.
Liimit рекомендує цей магазин
1 травня 2020

Купив: Hankook Kinergy Eco 2 K435, Замовлення №А30423

Сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, видача товару на складі, сервісна підтримка

Цена минимально не совпадала с хотлайном (в сторону возрастания, все равно ниже конкурентов), но зато в отличие от других магазинов товар реально был в Киеве, а не на удаленном складе с платной доставкой новой почтой. Также на пункте выдачи присутствует шиномонтаж, сразу установил новые шины и поменял колесные гайки.
Вол рекомендує цей магазин
2 вересня 2019

Купив: Літні шини Roadian H/P SUV (235/60R16 100V), Замовлення №А22020

Хороший інтернет-магазин. Ціна відповідала заявленій на сайті і була найнижча з усіх пропозицій на Хотлайні. Товар був в наявності, як і заявлено на сайті. Приємні менеджери. Замовлення зробив вранці, після обіду товар уже був на точці видачі. Зручно, що на точці видачі є свій шиномонтаж. Кому потрібно, відразу можна поміняти гуму. Рекомендую магазин іншим покупцям. Магазину успіхів і багато задоволених клієнтів.
Den Dan не рекомендує цей магазин
4 травня 2019

Хотів купити: Matador MP-46

Сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, асортимент

Товар есть на складе в столице. Но!!!! купить можно через 4 дня, или новой почтой, И это при условии что я искал резину в г. Киев.
Matskov рекомендує цей магазин
23 квітня 2019

Купив: Літні шини Mud Terrain T/A KM2 (285/75R16 116Q)

Консультанты - молодцы, отправили на следующий день.
23 квітня 2019 Відповісти