aleks12 рекомендує цей магазин
8 березня 2024

Купив: Мережевий фільтр MAXXTER SPM3-G-6G 3р 1.8м White, Замовлення №C128-00053080

Svitlana94 не рекомендує цей магазин
20 лютого 2024

Купив: Навушники APPLE AirPods With Lighting Charging Case 2022 (3rd gen), Замовлення №СО79-00502502

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Маруся Сергиенко не рекомендує цей магазин
11 листопада 2023

Купив: Смартфон A96 6/128GB Sunset Blue, Замовлення №3000783345

Доброго дня, в минулому році купували в цьому магазині телефон, взяли страховку. Працівники магазину сказали, що якщо не скористаєтесь страховкою, зможете купити товар +25% доплати. Ми прийшли до магазину. А нам відповіли, що продавець-консультант переплутав з другою страховкою і нічого повертати вам не будимо! Завжди купувала техніку в Ельдорадо проблем не було, а тут на тобі! І читаю ми не перші!
AnastasiaVozniuk не рекомендує цей магазин
25 жовтня 2023

Купив: Ihone 12, Замовлення №286

Сподобалося: наявність, відвантаження товару, фіскальний чек

Не сподобалося: відповідність ціни, повернення товару, відповідність умов оплати

Представник магазину «Eldorado.ua»
Добрий день, AnastasiaVozniuk ! Мені дуже шкода, що виникла дана ситуація, приносимо вибачення за отримані неприємні емоції та завдані незручності. Наразі Ваше звернення знаходиться в роботі. Незабаром зателефонуємо до Вас з відповіддю.
27 жовтня 2023 Відповісти
Gorynch не рекомендує цей магазин
25 вересня 2023

Купив: Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний EWH 80 Maximus, Замовлення №C250-0006604862

Покупался бойлер в апреле 2022, при покупке консультант в магазине заверил, что гарантия у них на него от магазина (2 года вместо 1го) и что анод менять через год не нужно т.к. это гарантия от магазина, а не от производителя. Спустя 1.4 года бак потек, эльдорадо сказало звонить производителю, производитель естественно послал т.к. анод через год не был заменен и мол все вопросы к магазину который дал 2 года гарантию. Представитель эльдорадо сказал ну раз так значит гарантии нету.
Сергей Курсонов рекомендує цей магазин
24 серпня 2023

Купив: Сматфон Redmi 9A 2/32, Замовлення №№C079-00473773

Магазин подобається, великий вибір товару, порадувала можливість купити товар у розстрочку спортбанку, тому що поки мало магазинів з цією послугою
Представник магазину «Eldorado.ua»
Добрий день, Сергей Курсонов! Раді, що якістю обслуговування в нашому магазині Ви залишилися задоволені. Нам дуже приємно це знати. Бажаємо Вам тільки позитивних емоцій від відвідування магазину "Eldorado.ua"!
Burning Money рекомендує цей магазин
4 серпня 2023

Купив: Телевізор 55NANO866PA, 55NANO863PA, Замовлення №E000000005173021/C016

обрав за допомогою сайту, отримав консультацію за телефоном, перевірив наявність в магазині в моєму місті, був тільки на вітрині, але дуже сподобався тому було замовлено доставку зі складу та оплачено відразу. Доставка зайняла декілька днів, відразу сповістили про це. Дякую за оперативність та увагу до клієнтів
Представник магазину «Eldorado.ua»
Добрий день, Burning Money. Я вдячна Вам за те, що гідно оцінили сервіс нашого магазину. Бажаємо Вам тільки позитивних вражень від покупок в магазині Eldorado.ua. Користуйтесь придбаним товаром із задоволенням! З повагою, Ірина Команда підтримки клієнтів Eldorado.ua
Василь рекомендує цей магазин
23 липня 2023

Купив: Планшет LENOVO Tab M9 4/64Gb WiFi Arctic Grey + Case&Film (ZAC30085UA), Замовлення №C079-00472472

27.06 заказал планшет, отправили в тот же день, цена / наличие актуально. Пользуемся , довольны.
Відповідь представника «Eldorado.ua»
Василь, дякую Вам за те, що знайшли час, щоб написати відгук, і поділилися з нами своїми враженнями. Приємного користування! Опишіть, будь ласка, більш детально питання по фіскальному чеку. Що саме Вам не сподобалося? З повагою, Анна Команда підтримки клієнтів Eldorado.ua
Николай_Л рекомендує цей магазин
20 липня 2023

Купив: Экшн-камера GOPRO Hero 11 Black Mini (CHDHF-111-RW), Замовлення №900000053419833

Гарна якість товарів, купив камеру, затестив у відпустці, все супер. Дякую, а особливо за поміч в виборі моделі.
Відповідь представника «Eldorado.ua»
Добрий день, Микола! Я рада, що Вам сподобалося обслуговування в нашому магазині. Для нас завжди важливо, щоб покупець був задоволений не тільки своєю покупкою, але і якістю обслуговування. Будемо раді Вас бачити знову. Опишіть, будь ласка, більш детально питання по фіскальному чеку. Що саме Вам не сподобалося? З повагою, Анна Команда підтримки клієнтів Eldorado.ua
Антонина20208 рекомендує цей магазин
13 липня 2023

Купив: Фен BHD274/00, Замовлення №C079-00473997

Зауважень до магазину немає, все подобається.
Відповідь представника «Eldorado.ua»
Добрий день, Антоніна! Раді, що якістю обслуговування в нашому магазині Ви залишилися задоволені. Нам дуже приємно це знати. Бажаємо Вам тільки позитивних емоцій від відвідування магазину "Eldorado.ua"! Опишіть, будь ласка, більш детально питання по фіскальному чеку. Що саме Вам не сподобалося? З повагою, Анна Команда підтримки клієнтів Eldorado.ua