Dearont не рекомендує цей магазин
9 квітня 2024

Хотів купити: Зовнішній акумулятор (павербанк) Apple MagSafe Battery Pack (MJWY3)

На сайті не вказано, що товар копія а не оригінал.
Dream Fish не рекомендує цей магазин
21 січня 2024

Хотів купити: Стилус Apple Pencil (MQLY3)

Хотіли придбати Apple Pencil 1, але при перевірці товару виявилося, що це не оригінал і навіть не високоякісна репліка. Хоча ціна не сильно відрізнялась від стандартної в інших магазинах. Продавці вдали, що нічого не знають про те, що продають.
PenSky не рекомендує цей магазин
28 листопада 2023

Хотів купити: Навушники TWS Xiaomi Mi Air 2 SE White (TWSEJ04WM/ZBW4495CN)

Зробив замовлення №153500 на навушники TWS Xiaomi Mi Air 2 SE White (TWSEJ04WM/ZBW4495CN) - передзвонили, підтвердили наявність. Коли приїхав, виявилось що є тільки TWS Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 Basic (BHR4089GL/TWSEJ08WM). Спочатку намагались переконати що це одні і ті самі. Прийшлось пояснювати та показувати, що це різні моделі. Даремно витрачені півтори години часу, а головне, що до цих пір навушники з сайту чи Hotline не прибрали - будуть намагатись ще комусь продати.
Алексей Антонов рекомендує цей магазин
20 листопада 2023

Купив: Samsung Galaxy S10 Plus SM-G9750 DS 128GB White, Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G 8/128GB Atlantic Blue (Global Version), Замовлення №105159, №150638

Несколько раз покупал в данном магазине, оставались сугубо положительные впечатления, с доставкой по новой почте. Страшновато в первый раз, но только в первый. Выписывают чек с мокрой печатью и гарантию, хотя я так ни разу и не воспользовался. Буду брать еще, если будете и дальше давать конкурентоспособный ценник.
Константин Шуденок рекомендує цей магазин
27 вересня 2023

Купив: Xiaomi Pad 6 8/128, Планшет Xiaomi Pad 6 8/128GB Mountain Blue, Замовлення №152986

Приїхало все, як було обіцяно. Обслуговування на гідному рівні. Трохи розчарувало, що на вихідних немає чергової зміни і замовлення не обробляються. Так би отримав його на 2 дні швидше. Але все одно після дзвінка менеджера і оплати відправка відбулась в той же вечір! Це великий плюс. З мінусів, що у магазину немає номеру, підвязаного у вотсап або телеграм. Бо біля фронту зв'язку небагато, в основному старлінк і месенджери. Вважайте
Sanya Mudrik рекомендує цей магазин
26 липня 2023

Купив: Смартфон Xiaomi Poco F5 Pro 8/256GB Black, Замовлення №152261

Дякую магазину за адекватну ціну, велику гарантію та швидкість заказу. До зустрічі за покупками!
Відповідь представника «Kokos»
Sanya Mudrik, дуже вдячні Вам, що обрали наш інтернет-магазин і знайшли час залишити відгук!) Нам приємно, що Ви залишились задоволені нашим сервісом) Це дуже важливо для нас і надихає ставати ще краще) Дякуємо! З повагою, команда Kokos!
Vtoroypilot2 рекомендує цей магазин
18 червня 2023

Купив: Samsung Galaxy A52s 5G SM-A528B 8/128GB Awesome White, Смартфон Samsung Galaxy A52s 5G SM-A528B 8/128GB Awesome White, Замовлення №151715

Дуже задоволений покупкою смартфона в цьому магазині. Ціна і зручність на висоті. Вдалось зробити замовлення вранці і забрати самовивозом вже в обід. Дівчина менеджер дуже ввічлива і привітна. Щодо самого телефону - абсолютно новий, коробка з усіма пломбами, надається гарантія 12 місяців. В товарній накладній відразу вказані і нарантійні умови. Рекомендую покупки у цьому магазині. Буду обов'язково купляти ще.
Відповідь представника «Kokos»
Vtoroypilot2, дуже вдячні Вам, що обрали наш інтернет-магазин і знайшли час залишити відгук!) Нам приємно, що Ви залишились задоволені нашим сервісом) Це дуже важливо для нас і надихає ставати ще краще) Дякуємо! З повагою, команда Kokos!
Rice не рекомендує цей магазин
8 червня 2023

Купив: Samsung 45W Compact Power Adapter with Type-C to Type-C Cable Black (EP-T4510XBEG, Мережевий зарядний пристрій Samsung 45W PD Compact Power Adapter (with Type-C cable) Black (EP-T4510XBE), Замовлення №0000151674

Уважно дивіться код моделі яку купляєте, вам потрібна саме EP-T4510, стикався що магазини намагаються продати стару під виглядом нової, бо вони ж однакової потужності).Купляв в них зарядку з кодом моділі EP-T4510, забирав на новій почті та не звернув увагу на код моделі.Вже тільки дома побачив що втюхали стару модель зарядки EP-TA845.Магазин не рекомендую
Eugene рекомендує цей магазин
3 травня 2023

Купив: Xiaomi Mi 50w Power Bank 20000mAh Black, Зовнішній акумулятор (павербанк) Xiaomi Mi 50w Power Bank 20000mAh Black (BHR5121GL, PB200SZM, BHR5080CN), Замовлення №0001511362

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, повернення товару, фіскальний чек

Не сподобалося: відповідність умов оплати

Магазин чудовий, купував багато чого тут Але напевно досі користуються рус-софтом типу 1С: написи російською мовою
Відповідь представника «Kokos»
Eugene, дуже вдячні Вам, що обрали наш інтернет-магазин і знайшли час залишити відгук!) Нам приємно, що Ви залишились задоволені нашим сервісом) Це дуже важливо для нас і надихає ставати ще краще) Дякуємо! З повагою, команда Kokos!
Evgeniy не рекомендує цей магазин
21 квітня 2023

Хотів купити: Смартфон Google Pixel 7 Pro 12/128GB Obsidian

Добрый день ! Хотел приобрести телефон, спрашиваю в заводских пломбах ? Ответ убил, говорит - на нашем складе вскрываем и проверяем на битые пиксекли))))) Выводы сами делайте.
Добрый день! А чем Вас убил ответ? Это нормальная практика провести отбраковку телефонов. Хуже вариант когда Вы вскрываете коробка, а смартфон имеет битые пиксели, полосу на дисплее или другой заводской брак. а в ответ магазин говорит, что это последний, и другого на замену нет. в итоге магазин виноват, потому что не проверил? :) .
25 квітня 2023 Відповісти
Evgeniy відповів на коментар Олег Волков
Нет в этом ничего нормального, даже телевизоры/мониторы вскрывают и проверяют при Вас, после покупки. В чем нормальность ? В том что тебе продают по факту уже БУ ? Там идет бумажная наклейка, которую кайф открывать самому.
11 травня 2023 Відповісти
Юлія Куцелепа відповів на коментар Evgeniy
Доброго дня Євген. Якщо вже придбали телефон, підкажіть у якому магазині? Дякую, бо також планую і нажаль в багатьох магазинах з цим проблема
19 травня 2023 Відповісти