Corrector не рекомендує цей магазин
25 лютого 2024

Купив: Кухонна машина Kenwood KHH 322 White , Замовлення №No36473

Замовили на подарунок кухонну машину. Забрали з нової пошти не розпаковуючи. Вдома як відкрила коробка виявилася в жахливому стані, таке відчуття що десять років по складах її кидали. Менеджер відповіла треба було перевіряти на новій пошті і мав зв?язатись працівник зі складу зі мною. Так ніхто і на дзвонив. Не дано вам стати краще. Не рекомендую
Відповідь представника «kenwood-shop.com.ua»
Доброго вам дня! Дякуємо за ваш відгук про кухонну машину Kenwood KHH 322 White. Нам дуже шкода, що ви отримали товар у пошкодженій упаковці. Ми розуміємо ваше розчарування і хочемо запевнити вас, що ми цінуємо ваш відгук і прагнемо до постійного вдосконалення нашого сервісу. Ми не можемо проконтролювати кур'єрські служби, і завжди просимо наших клієнтів перевіряти товар безпосередньо при отриманні, аби відразу вирішити максимально швидко неприємну ситуацію. Ми цінуємо ваш відгук і будемо використовувати його для покращення нашого сервісу. Надіємось, що ваша кухонна машина буде вірним помічником на кухні. Гарного настрою!
T?th Ferenc не рекомендує цей магазин
22 липня 2020

Хотів купити: Кухонная машина Kenwood KVC 3110 S Chef, Замовлення №2400184652622

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення

Не сподобалося: асортимент

Ось таку "Кухонная машина Kenwood KVC 3110 S Chef" хотіли продати з ОФФІЦІЙНОГО МАГАЗИНУ!!!! Я його заказав на день народження мами тепер не знаю с чим її привітаю..
Відповідь представника «kenwood-shop.com.ua»
Доброго Вам дня. На превеликий жаль, подібні випадки періодично відбуваються з вини кур'єрської служби. Даний випадок не виняток, що підтвердила діагностика авторизованого сервісного центру. Саме з тієї причини, що ми не можемо проконтролювати кур'єрські служби, ми завжди просимо наших клієнтів перевіряти товар безпосередньо при отриманні, аби відразу вирішити максимально швидко неприємну ситуацію. Ми цінуємо кожного нашого клієнта, тому, ми щиро приносимо Вам вибачення за незручності, та розуміючи всю ситуацію, пропонуємо Вам, у вигляді компенсації, відносно цього випадку, надати Вам максимальну знижку на Вашу наступну покупку в нашому магазині. Будемо раді знову бачити Вас серед наших клієнтів, та зробимо все що від нас залежить, аби наступний придбаний товар у нашому магазині приніс вам тільки позитивне враження. Дякуємо за Ваш відгук.
Только хотела купить в этом магазине кухонную машину, считала,что в официальном магазине покупать технику безопасно. Теперь боюсь, что пришлют что-то подобное, а ведь товар совсем не бюджетный.
25 січня 2021 Відповісти
Кристина Кононюк рекомендує цей магазин
9 липня 2020

Купив: Насадка-м'ясорубка Kenwood KAX950ME

Хочу подякувати всій команді Kenwoond за дуже якісний сервіс! В мене була проблема з мясорубкою, сервісний центр дуже швидко вирішив мою проблему, я дуже рада, що в Україні є такі спеціалісти, які готові допомогти кліенту в будь якій ситуації.
Відповідь представника «kenwood-shop.com.ua»
Доброго дня! Ми максимально докладаємо зусиль, щоб ви залишились задоволені сервісом нашого магазину. Дякуємо за ваш позитивний відгук, нам дуже приємно!
Денис не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
18 червня 2020

Купив: Кухонная машина Kenwood KVL 8300 S Chef XL Titanium, Замовлення №157896

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, асортимент, відвантаження товару, сервісна підтримка

Не сподобалося: замовлення через корзину, оформлення замовлення

Відповідь представника «kenwood-shop.com.ua»
Здравствуйте. Мы приносим свои извинения относительно сложившейся ситуации. К сожалению, в данный момент официальный сайт kenwoodworld.com находится на модернизации и по техническим причинам, страница регистрации работает некорректно. Представительство Kenwood в Украине принимает всё возможное для решения сложившейся ситуации. Со своей стороны, можем порекомендовать Вам, попробовать пройти регистрацию спустя некоторое время. Хотим отметить, что, технические неполадки официального сайта, никак не влияют на возможность оформления пятилетней гарантии, зарегистрировать кухонную машину Kenwood можно будет в любое время, после устранения неполадок на странице регистрации, до 31 декабря 2020 года. Или, как вариант, можем предложить Вам оставить отзыв на нашем сайте https://kenwood-shop.com.ua/ с Вашим контактным номером телефона и пометкой «Не для публикации. Сообщите об исправлении неполадки на официальном сайте относительно регистрации». Как только страничка регистрации будет исправлена, с Вами свяжется наш менеджер и сообщит о том, что регистрация доступна. Относительно неудобства при оформлении заказа, через корзину при выборе товара у нас на сайте, мы обязательно передадим Ваше пожелание в отдел программирования, для решения данной проблемы. Спасибо, что обращаете наше внимание на подобные проблемы. Мы всегда стремимся быть лучше и прислушиваемся к нашим клиентам.
Через пол года проблему решили! Все хорошо.
12 грудня 2020 Відповісти
Михаил 72 рекомендує цей магазин
6 лютого 2019

Купив: Соковитискач шнековий Kenwood JMP800SI, Замовлення №97292

Понравилось быстрая доставка (через Новую Почту) и за счет компании. Не понравилось: не проверяют покупку перед отправкой, поэтому как следствие было две проблемы: 1) небольшой некомплект (мелочевка, но неприятно) 2) небольшой брак на крышке. Но порадовало то, что без проблем заменили бракованную крышку и доукомплектовали, и все пересылки за счет компании. В общем, рекомендую этот магазин. И в дополнении техника Кенвуд как всегда на высоте.
Відповідь представника «kenwood-shop.com.ua»
Добрый день. Мы приносим наши извинения за доставленные неудобства. Выводы нами сделаны. Необходимые решения приняты. Спасибо за Ваш отзыв.
Maryna Khoroshenko не рекомендує цей магазин
29 грудня 2018

Купив: Кухонная машина Kenwood KVC 7300 S Chef Titanium, Замовлення №94027

Сподобалося: наявність, оформлення замовлення

Відповідь представника «kenwood-shop.com.ua»
Добрый день, Мария! Нам очень жаль, что Вы получили бракованный товар. В таком случае Вы могли вызвать курьера Новой Почты на дом(за наш счет) и отправить его нам на обмен. Мы приносим наши извинения за доставленные неудобства.
pkou не рекомендує цей магазин
24 грудня 2018

Хотів купити: Кухонная машина Kenwood KVC 7320 S Chef Titanium, Замовлення №93708

Сподобалося: замовлення через корзину, оформлення замовлення

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, видача товару на складі

новогодние акции указанные на сайте - это обман. Причины почему акции неверны - это как оказывается тоже неправда. Выслушать кучу грубостей с утра собираясь купить товара на больше чем тысячу долларов - это удивительный подход к делу.
Відповідь представника «kenwood-shop.com.ua»
Добрый день, Павел! Мы приносим свои извинения за возникшую ситуацию. Правда на сайте была техническая ошибка. Спасибо за Ваш отзыв. Мы постараемся стать лучше.
Viktor рекомендує цей магазин
29 серпня 2018

Купив: Кришка-редуктор для блендера Kenwood KW712996, Замовлення №82078

Отличный магазин! Возможна оплата на сайте банковской картой после подтверждения наличия товара по телефону. Вишенка на торте - бесплатная доставка Новой почтой в день заказа. Отличная работа! Рекомендую.
Відповідь представника «kenwood-shop.com.ua»
Добрый день. Мы прилагаем все усилия, чтобы Вы остались довольны качеством обслуживания нашего магазина. Благодарим за позитивный отзыв, нам очень приятно.
22 грудня 2014

Відповідь представника «kenwood-shop.com.ua»
Добрый день! Благодарим Вас за такую высокую оценку работы нашего магазина. Мы очень рады, что Вам понравилось сотрудничать с Kenwood-shop. Желаем Вам приятного использования и приготовления самых вкусных блюд. Пользуйтесь с удовольствием!
Post не рекомендує цей магазин
16 вересня 2014

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail

Відповідь представника «kenwood-shop.com.ua»
Добрый день! Приносим свои извенения за дезинформацию. Это произошло по причине некорректной выгрузки прайса на сайт Hotline. На сегодняшний момент все исправлено. По поводу официальной гарантии: производитель не дает гарантию на аксессуары, в том числе на круглую форму Kenwood AW 51002, как и указано на странице "Гарантия" сайта kenwood-shop.com.ua.