то таке рекомендує цей магазин
10 квітня 2024

Купив: Motorola Moto G53 5G 4/128GB Pale Pink, Замовлення №2000012217

Замовив телефон, після оплата, тому за доставку взагалі не переймався. Телефон прийшов все ок. Ціна була найнижчою на ринку. Продавця рекомендую.
Alex Under не рекомендує цей магазин
4 березня 2024

Хотів купити: Навушники з мікрофоном Gembird BHP-BER-W

Оплатив картою на сайті товар з доставкою. Усі телефони не відповідають (тільки автовідповідач), повідомлення у Вайбері без відповіді. Буду писати скаргу в Кіберполіцію та у Держпродспоживслужбу.
Відповідь представника «eurobuy.ua»
Пане Alex Under Якщо ви в курсі, то в даний час є деякі проблеми зі строками доставки товару з Польщі в Україну. Ви дійсно вирішили що ми збираємось на вас заробити цілих 10 євро!!!! Якщо так, то можете звернутися до будь-якої ліги... з захисту ваших особистих прав.... А по суті - ваше замовлення в стадії виконання, якщо вас щось не влаштовує, ми повернемо вам гроші в повному обсязі навіть доплатимо.
Игорь рекомендує цей магазин
3 березня 2024

Купив: Утюг с подачей пара Tefal FV9845 Ultimate Pure, Праска з парою Tefal Ultimate Pure FV9845, Замовлення №2000011991

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, фіскальний чек

Второй раз покупаю у них товар. Минимальная цена, товар доставляют из Польши. К цене Хотлайна добавляйте доставку. Второй заказ очень долго доставляли, видимо потеряли в Польше. Когда нашли - то поехал быстро. Утюг производства Франция
Valeriy Lerner рекомендує цей магазин
25 січня 2024

Купив: Духовка настільна Steba KB 9.2, Замовлення №2000011522

Прийшло за 7 днів. Все працює. Я задоволений!
Владислав Петров не рекомендує цей магазин
3 січня 2024

Купив: Миша Razer Basilisk V3 USB Black (RZ01-04000100-R3M1), Замовлення №2000011123

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, фіскальний чек

Alexey Oleynikov рекомендує цей магазин
14 грудня 2023

Купив: Миша Logitech MX Vertical, Замовлення №2000010753

Oneplus7pro рекомендує цей магазин
29 листопада 2023

Купив: Bluetooth-гарнітура Sennheiser ADAPT PRESENCE Grey Business (1000659, 508341), Замовлення №2000010450

lezver не рекомендує цей магазин
28 листопада 2023

Хотів купити: Корпус Fractal Design Meshify 2 Compact Lite RGB Black TG Light Tint (FD-C-MEL2C-05)

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Намагався замовити крпус і ще щось але не пам'ятаю, але намагався подзвонити їм, залишив замовлення, намагався скористатися послугою щоб вони передзвонили - повний тотальний НУЛЬ! НЕ РЕКОМЕНДУЮ ЦЕЙ МАГАЗИН!
Відповідь представника «eurobuy.ua»
Пан lezver Такий відгук з формулюванням "Намагався замовити крпус і ще щось але не пам'ятаю ...." може написати будь-хто ..... Для нас це перший клієнт, який не зміг оформити замовлення. Є проблеми з оплатою замовлення карткою, але це в основному через проблеми з банками-емітентами карт клієнта. Ми не приймаємо цей відгук з таким формулюванням! Щодо зв'язку - то на сайті вказаний номер Вайбера, а також електронна пошта, куди можна написати і отримати відповідь. Для зателефонувати на жаль у нас перевантаження через велику кількість дзвінків по оформленим замовленням
Smilerain рекомендує цей магазин
27 листопада 2023

Купив: XD Design Bobby Explore, Замовлення №2000010282

Sergiy Perevertnyuk рекомендує цей магазин
9 листопада 2023

Купив: Смартфон Motorola G72 8/128GB Meteorite Gray (PAVG0004), Замовлення №2000009796

Сподобалося: наявність

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек