Марина Кошель рекомендує цей магазин

Купив: Смартфон OnePlus 12 16/512GB Silver, Замовлення №983

Швидке обслуговування, професійна консультація. Дякую
Олександр Яблуновський рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S23 Ultra 12/512GB Cream (SM-S918BZEH), Замовлення №873

mummy рекомендує цей магазин
12 квітня 2024

Купив: Смартфон OnePlus 11 16/512GB Green, Замовлення №3842

Замовив онлайн товар. скинули реквізити фопа, оплатив. на наступний день забрав товар. користуюсь вже 5 місяців товаром, все чудово.
Iryna Nikolaichuk рекомендує цей магазин
11 квітня 2024

Купив: Смартфон Samsung Galaxy Flip5 8/512GB Lavender (SM-F731BLIH), Замовлення №951

Dimas AzAzEl' рекомендує цей магазин
9 квітня 2024

Купив: Смартфон ZTE REDMAGIC 9 Pro 16/512GB Snowfall, Замовлення №899

Дуже швидко відправили товар, я задоволений покупкою, рекомендую цей магазин, велике дякую!))
Андрій Резніченко рекомендує цей магазин
8 квітня 2024

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G 8/256GB Midnight Black, Замовлення №905

Телефон брав на подарунок племінниці, клієнт в захваті все супер по якості та роботі нарікань нема стерео, камера, екран, автономність супер. Брав тут мамі і тещі Redmi Note 8 i 9 досі працюють без нарікань, Співпрацею з магазином задоволений, приємні ЛЮДИ, швидко приняли замовленя, опрацювали його чудовий сервіс
Brown eyes рекомендує цей магазин
3 квітня 2024

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G 8/256GB Midnight Black, Замовлення №#851

Все пройшло добре, продавець відповідав на питання, товар відправили швидко, телефон працює добре
Владимир Коваль рекомендує цей магазин
1 квітня 2024

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G 8/256GB Midnight Black, Замовлення №836

Алексей Сафонов рекомендує цей магазин
25 березня 2024

Купив: Смартфон Sony Xperia 1 V 12/256GB Khaki Green, Замовлення №776

Гарна ціна і зручні способи оплати!
Іштван Чукран рекомендує цей магазин
19 березня 2024

Купив: Навушники Sony WH-1000XM4, Замовлення №681

Купив навушники, сподобалося можливысть придбати криптовалютою.. із мінусів те що при замовлені не було мого міста в списку, прийшлося звязуватися через телеграм