Ігор309 рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Материнська плата Asus TUF GAMING B650M-E WIFI (sAM5, AMD B650), Замовлення №1335171

Чудовий персонал , дякую за обслуговування Андрію зробив все швидко та якісно , рекомендую всім у Львові . Telemart топ !!!
nazar badzo рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Повна збірка пк, Замовлення №1336560

Все швидко, якісно, рекомендую! Консультант Андрій дуже приємний в спілкуванні, допоміг, відповів на запитання.
Roman Kotelevets рекомендує цей магазин

Купив: Блок живлення MSI MAG A650BN, Замовлення №1337462

Рекомендую даний магазин. Постійно замовляю тут комплектуючі. Гарно проконсультують, відправка в той же день. Ставлю 5+!
Иван рекомендує цей магазин

Купив: Термопаста Arctic MX-4 with spatula 4g , Замовлення №1336822

Антон Пахаленко рекомендує цей магазин

Купив: Материнська плата MSI B450M-A Pro Max II, Замовлення №1333460

Дякую магазину Telemart за якісну допомогу при збірці ПК. Швидко відправили, але загубили охолждення для процесору. Дуже швидко його надіслала, за свій рахунок. Рекомендую цей магазин однозначно!
User48163475 рекомендує цей магазин

Купив: Відеокарта MSI GeForce GTX 1050 TI GAMING X 4G, Замовлення №1337937

Дякую, гарно працюють, ввічливий персонал, є підтримка та гарантія і швидка доставка Перше моє замовлення, повністю задоволений
Евгений Сасин рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Клавіатура HATOR Rockfall 2 Mecha TKL orange Black (HTK-520), Замовлення №1309321

Владислав дуже добре допоміг з вибором клавіатури, все розповів що цікавило. Користуюся, задоволений, рекомендую цього фахівця.
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Вдячні Вам за такі теплі слова в адресу Владислава та за те, що залишили відгук! Для нас дуже важливо, що ми змогли залишити у Вас приємні враження від покупки! Бажаємо Вам приємного користування та чекаємо знову в нашому шоурумі! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
Паша Бартуліс рекомендує цей магазин

Купив: razer kraken multi platform, Замовлення №idk

Консультант Зенон допоміг мені оприділитись з вибором товару і дав рекомендації що до майбутніх покупок в TELEMART. Також дуже дякую за дружню атмосферу і гарний настрій)
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Дякуємо Вам, що вирішили підтримати нас відгуком! Для нас це неймовірно важливо! Раді, що Зенон зміг надати Вам якісну консультацію та гарний настрій! Бажаємо Вам, щоб пристрій слугував Вам довго та справно! Завжди раді бачити Вас в нашому шоурумі! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
Viktor Pliekhov рекомендує цей магазин

Купив: SSD Disk kingston Fury Renegade 3 D, Замовлення №1337957

Д.День! Роблю вже другий заказ за три дні. Все дуже чітко. Товар на наступний день отримано, з Київа до Одеси. Ніяких передплат. Ніяких наложених платежів. У магазині в Одесі теж все гарно.Весь персонал привітливий і кваліфікований. Придбав ноутбук ASUS ROG STRIX SCAR 16 та SSD DISK. Раджу звертатися до цього магазину.
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Щиро дякуємо Вам за відгук та такі приємні слова! Раді, що Ви обираєте нас і ми виправдовуємо Вашу довіру! Особливо приємно, що Ви рекомендуєте наш магазин. Бажаємо Вам, щоб ноутбук слугував Вам довго та справно! Завжди раді бачити Вас у нашому шоурумі! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
Vadym Kuznietsov рекомендує цей магазин

Купив: Збірка пк, Замовлення №1330526

замовляв збірку потужного пк в телемарті. В наявності були всі комплектуючі. Зібрали швидше, ніж планував. Окрема подяка продавцю Владиславу за професійне коригування по комплектуючим
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Вдячні Вам за те, що підтримуєте нас таким відгуком! Раді, що Владислав зміг зібрати для Вас ПК в найшвидші терміни та підібрати найкращі комплектуючі! Бажаємо Вам приємного користування та чекаємо знову в нашому шоурумі! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA