Сергей Зубарев рекомендує цей магазин
5 вересня 2023

Купив: Мікрохвильовка з грилем Gorenje MO235SYB, Замовлення №100846953

рекомендую , пошли навстречу отправили товар без предоплаты , все вовремя , все четко , товар также отличный
Валерий Лысенко рекомендує цей магазин
30 травня 2023

Купив: Gorenje BPSA6747A08BG , Замовлення №100841115

Моє замовлення 100841115.Купив духовий шкаф Гореніє. Менеджер без питань прийняв замовлення,пронсультував по товару,відповів на всі мої запитання. Духова шафа прибула в оговоренний час,я чуточку запізднювався,на що працівники складу зачекати мене,і без всякого негативу ,з посмішкою на вустах перевірили комплектацію, завантажили обережно в авто.За що їм дуже дякую.Ціна була актуальна,всё добре.Задоволенний обслуговуванням в цьому магазині.Всим рекомендую.
Олекій рекомендує цей магазин
8 травня 2023

Купив: Пральна машина Boch, Замовлення №100844019

Рекомендую купувати у цьому магазині. Менеджер дуже ввічливий і дав точну інформацію. Також хочу зробити акцент на хлопцях вантажниках, також ввічливі та акуратні. Дякую)))
Відповідь представника «ABVтехніка»
Дякуємо, Олексій за Ваш відгук та звернення до нашого магазину! Чекаємо на ваші нові замовлення. Будемо раді допомогти!
Виктория Якубовская рекомендує цей магазин
30 березня 2023

Купив: ДВУХКАМЕРНЫЙ ХОЛОДИЛЬНИК, Холодильник з морозильною камерою LG GW-B459SLCM, Замовлення №100842880

всем советую данный магазин начиная с мененджера Саши (очень грамотный и ответственный специалист) и заканчивая грузчиками по доставке - все сработали на отлично
Відповідь представника «ABVтехніка»
Дякуємо Вам за те, що відмітили роботу наших фахівців, а також за рекомендацію нашого магазину. Будемо раді знову Вам допомогти!
Сергій Дорошенко рекомендує цей магазин
28 березня 2023

Купив: Кавомашина автоматична Delonghi ECAM 23.460.B, Замовлення №100842787

Відповідь представника «ABVтехніка»
Вдячні Вам за відгук і за те, що обрали наш магазин. В подальшому постараємось розширити наявність товару. Будемо раді бачити Вас знову!
Алексей Божко рекомендує цей магазин
28 березня 2023

Купив: Варочна панель ventolux, витяжка ventolux, Духовка ventolux, Замовлення №100842853

Не перший рік маю досвід покупок в цьому магазині і якщо так і далі то ще не один рік буду там купувати. Здебільшого завдяки співробітникам - шарять в своїй темі, завжди нормально і просто розкажуть що треба, де не варто переплачувати, що обрати і т.і. Приємно мати справу
Відповідь представника «ABVтехніка»
Дякуємо Вам за відгук, та за те, що залишаєтесь нашим постійним клієнтом! Будемо раді в подальшому бачити Вас знову!
Stanislav не рекомендує цей магазин
24 березня 2023

Хотів купити: Соковижималка Ardesto JEG-1330S

Оформив замовлення, за тиждень ніхто не зв'язався, товар так і не надіслали. Добре, що обрав післяплату
chost не рекомендує цей магазин
1 травня 2022

Купив: Smv25ex00e, Замовлення №100741438

Сподобалося: оформлення замовлення

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Заказ не привезли, хотя обещали. Трубку не брали и не перезвонили.
Vaselenko Alex рекомендує цей магазин
22 лютого 2022

Купив: Телевизор AKAI UA24HD19T2S

Хочу выразить огромную благодарность магазину за большой ассортимент телевизоров. Спасибо коллективу за помощь при выборе .Выбирал между 3мя разными брендами.
Олег Frost не рекомендує цей магазин
25 вересня 2021

Хотів купити: Сушильна машина Gorenje DE82/G

Заказал сушильную машину. Позвонили на следующий день, сказали нет в наличии, сказали под заказ 30(тридцать, Карл!!) дней и предложили рассмотреть альтернативу. Заманивают клиентов не существующим товаром и ценами.