Maryna Chepur рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Геймпад Xbox Series X | S Wireless Controller Electric Volt (QAU-00022), Замовлення №163002

Наша покупка в цьому магазині була відмінним досвідом. Персонал був дуже доброзичливий та компетентний, допоміг нам у виборі, враховуючи всі наші бажання та бюджет. Рідкісний випадок, коли сервіс перевищує очікування. Обов'язково повернемося знову.
nikita.sho не рекомендує цей магазин
26 березня 2024

Купив: Mortal Kombat 1 PS5, Red Dead Redemption 2 PS4, Замовлення №163143

Никита Хижняк не рекомендує цей магазин
25 березня 2024

Купив: Стаціонарна ігрова приставка Xbox Series S 512GB (889842651386), Замовлення №162999

Купував xbox series s, новий з додатковим джойстиком. Коробка від консолі прийшла не в самому доброму стані, поверх заводський пломб були інші, майже непомітні. Був відсутній кабель живлення, підтримка по телефону не допомогла вирішити це питання як і техпідтримка через телеграм, спочатку шось писали, а далі і зовсім мороз. Очікування були одні, а по факту розчарування. Можна радіти якщо до вас прийшло все у повному обсязі, бо підтримка у разі проблем ніяк не може вирішити нюанс.
Андрій Зінченко рекомендує цей магазин
25 березня 2024

Купив: Stray PS5 , Замовлення №162888

Я в захваті від цього магазину! Завдяки досвідченому персоналу я зміг швидко та легко вибрати ідеальний товар. Відтепер це мій улюблений місце для покупок ігор.
Андрій рекомендує цей магазин
22 березня 2024

Купив: Стаціонарна ігрова приставка PlayStation 5 Slim Digital Edition 1TB, Замовлення №162749

Цей магазин став моїм улюбленим місцем для покупок. Не лише через широкий вибір, а й завдяки індивідуальному підходу до кожного клієнта.
Matthew рекомендує цей магазин
21 березня 2024

Купив: Crash Bandicoot 4: It\'s About Time PS4, Замовлення №162625

Саме те що я шукав, Магазин топовий. Дякую.
Відповідь представника «GameShop.ua»
Дякуємо за Ваш відгук =) Приємної гри!
Andrii Ryzhkov рекомендує цей магазин
20 березня 2024

Купив: Геймпад Xbox Series X | S Wireless Controller Pulse Red (QAU-00012), Замовлення №162623

Прекрасний магазин із вражаючим асортиментом товарів! Продавець-консультант був дуже привітним та професійним. Він надав мені відмінну консультацію та допоміг знайти все, що мені потрібно. Дуже задоволений!
Дякуємо за Ваш відгук :)
Halyna459 рекомендує цей магазин
19 березня 2024

Купив: Microsoft Controller for Xbox Series X, Xbox Series S, and Xbox One - Carbon Black, Замовлення №162526

Консультанти приємні.Діти задоволені.
Відповідь представника «GameShop.ua»
Дякуємо за Ваш відгук:) Стараємось для наших клієнтів=)
Олена Кривко рекомендує цей магазин
18 березня 2024

Купив: Геймпад Xbox Series X | S Wireless Controller Pulse Red (QAU-00012), Замовлення №162507

Не можу не відзначити якість обслуговування та товарів. Купую тут не перший раз і завжди залишаюся задоволена. Відмінне співвідношення ціни та якост
Відповідь представника «GameShop.ua»
Супер!) Дякуємо за довіру)
Artemtimoshenko3029 рекомендує цей магазин
15 березня 2024

Купив: Стаціонарна ігрова приставка Xbox One S 1TB, Замовлення №162340

Добре розташування магазину, консультанти все підказали та розповіли
Відповідь представника «GameShop.ua»
Дякуємо за Ваш відгук =) Приємного користування!