Лодыгин Александр рекомендує цей магазин
23 березня 2024

Купив: Навушники з мікрофоном Technics EAH-A800G-K, Замовлення №240323001

Чудовий магазин і консультанти, прийшов купити офлайн навушники, якісно все пояснили, запропонували чудовий варіант який виявився навіть дешевше тих навушниуів на які я цілився. Дуже задоволений покупкою.
Oleksandr Chasha рекомендує цей магазин
23 березня 2024

Купив: Навушники з мікрофоном Mark Levinson №5909 Pearl Black (MLNO5909BLK), Замовлення №10002201

Данил Данил рекомендує цей магазин
29 грудня 2023

Купив: Програвач вінілових дисків TEAC TN-280BT Black TN-280BT-B, Замовлення №611322

Чудовий магазин, дуже зручне оформлення. Консультант підібрав саме те що мені було потрібне, хоча я сам до кінця не міг це сформулювати, оскільки спочатку не дуже розбирався, а хлопець чудово виявив потребу та порекомендував цей виріб, яким я дуже задоволений. Рекомендую ?
Владислав рекомендує цей магазин
1 листопада 2023

Купив: Програвач вінілових дисків Pro-Ject Automat A1 OM10 Black, Замовлення №S33575

Не первый раз покупаю в этом магазине технику. Очень нравится сам сервис и подход сотрудников к своей работе. При желании, можно прийти в магазин, где есть возможность выбрать технику или аксессуары в приятной атмосфере. Рекомендую
Павел_2017 рекомендує цей магазин
10 вересня 2023

Купив: Навушники Beyerdynamic DT 880 Edition 32 Om, Замовлення №32763

Хочу висловити подяку персоналу Soundmag.ua за якісне та своєчасне виконання замовлення. Приємно здивував той факт, що менеджер, який передзвонював мені для оформлення замовлення, додатково поцікавився про цільове використання навушників і підтвердив правильність мого вибору. Впевнений, що у разі помилки у виборі, отримав би кваліфіковану раду щодо її усунення. Залишилося винятково приємне враження від покупки в Soundmag.ua.
Роман Павлюков рекомендує цей магазин
29 липня 2023

Купив: Навушники з мікрофоном Audio-Technica ATH-M50xBT2 Black, Замовлення №32334

20 чи 30 хвилин у цьому салоні рівноцінні двом тижнями відпочинку десь у горах або на морі. Дуже класний персонал - приємні в спілкуванні, знають товар та розуміють покупця.
bilbas рекомендує цей магазин
17 липня 2023

Купив: Акустичні колонки System Audio SA legend 5.2 silverback White, Замовлення №57147

Це дуже гарний магазин, відмінний персонал та зручний сервіс. Купую не вперше у цьому магазині. Востаннє купував акустику на замовлення, привезли раніше, ніж домовлялися. Як завжди все пройшло навіть краще, ніж очікувалося, залишився дуже задоволений, рекомендую цей магазин.
Lebed Anton рекомендує цей магазин
10 липня 2023

Купив: Music Hall MMF Mark1 Walnut OM NN, Акустика Triangle Elara LN01A Light Oak, Замовлення №012345

Дуже гарний магазин, брав там програвач вінілу та акустичну систему.
Golderen рекомендує цей магазин
18 червня 2023

Купив: Навушники з мікрофоном Technics EAH-AZ40G-S, Замовлення №№31852

Перед тим як відправити подзвонили і сказали що можуть швидше ніж те що в них було зазначено на сайті, тож отримав я посилку навіть швидше, навушники приїхали повністю запаковані без слідів експлатації, щей по хорошій знижці, до роботи навушників за перший день нарікань немає до магазина теж, все сподобалось.
Данило Погрібний рекомендує цей магазин
9 червня 2023